Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 02.10.26 v 18:14 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Ceresit

104 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Ceresit Premium Flex spárovačka, 1 až 8 milimetrů, v kbelíku
    Ceresit
    Spárovací hmota Ceresit 40 5 kg odstín Graphite
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 498,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 99,60 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit Flexsilicone CS 25 sanitární a spárovací silikon, barva Taupe
    Ceresit
    Sanitární silikon Ceresit CS 25 Taupe 280 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 889,29 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit Premium Flex spárovací hmota CE 40 Aquastatic v kbelíku s barevným vzorkem Siena
    Ceresit
    Spárovací hmota CERESIT CE 40 Siena 2 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 267,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 133,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit Premium Flex spárovací hmota v kbelíku, barva Terra, 5 kilogramů
    Ceresit
    Spárovací hmota Ceresit 40 5 kg odstín Terra
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 498,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 99,60 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit CE 40 Premium Flex spárovačka, 1 až 8 milimetrů, antracit
    Ceresit
    Spárovací hmota Ceresit 40 5 kg odstín Antracite
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 498,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 99,60 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit CE 40 Aquastatic Premium Flex Fuga, odstín Taupe
    Ceresit
    Spárovací hmota Ceresit CE 40 Taupe 2 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 267,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 133,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit CE 40 Aquastatic Premium Flex spárovací hmota ve kbelíku
    Ceresit
    Spárovací hmota Ceresit 40 5 kg odstín Toffi
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 498,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 99,60 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit Flexsilicone CS 25 sanitární a spárovací silikon, barva Frappe
    Ceresit
    Sanitární silikon Ceresit CS 25 Frappe 280 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 889,29 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit CE 40 Aquastatic Premium Flex Fuga 1-8 mm ve vědru, odstín Terra
    Ceresit
    Spárovací hmota Ceresit 40 2 kg odstín Terra
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 267,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 133,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit CE 40 Aquastatic Premium Flex Fuga 1-8 mm v kbelíku, barva Balibrown
    Ceresit
    Spárovací hmota Ceresit CE 40 Bali brown 5kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 498,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 99,60 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit CE 40 Aquastatic Premium flexibilní spárovací hmota, Balibrown
    Ceresit
    Spárovací hmota Ceresit CE 40 Bali brown 2kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 267,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 133,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit Flexsilicone CS 25 sanitární a obkladový tmel, Balibrown
    Ceresit
    Sanitární silikon Ceresit CS 25 Bali brown 280ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 889,29 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit Premium Flex spárovací hmota v kbelíku, barva grafit
    Ceresit
    Spárovací hmota Ceresit 40 2 kg odstín Graphite
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 267,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 133,50 Kč za kg
    V současné době nelze koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit Premium Flex Fuga CE 40 Aquastatic v kbelíku s barevným vzorkem čokoláda
    Ceresit
    Spárovací hmota Ceresit 40 2 kg odstín Chocolate
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 267,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 133,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit Flexsilicone CS 25 sanitární a obkladový silikon, barva Carbon
    Ceresit
    Sanitární silikon Ceresit CS 25 Carbon 280 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 889,29 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit Flexsilicone CS 25 sanitární a obkladový silikon, chilli
    Ceresit
    Sanitární silikon Ceresit CS 25 280 ml Chilli
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Ceresit Premium Flex spárovací hmota CE 40 Aquastatic v kbelíku s barevným vzorkem uhlí
    Ceresit
    Spárovací hmota CERESIT CE 40 Coal 2 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 267,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 133,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit CE 40 Aquastatic Premium Flex spárovací hmota v kbelíku
    Ceresit
    Spárovací hmota Ceresit CE 40 Carbon 2 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 267,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 133,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sanitární silikon Ceresit CS 9 v kartuši s tryskou, Ceresit Logo, Henkel Logo, recyklovatelné, odolný vůči vodě a plísním.
    Ceresit
    Sanitární silikon Ceresit CS9 Sanitary bílý 280 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 675,00 Kč za l
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Ceresit Flexsilicone CS 25 sanitární a obkladový tmel, barva clinker
    Ceresit
    Sanitární silikon Ceresit CS 25 280 ml Clinker
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 889,29 Kč za l
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Ceresit Flexsilicone CS 25 sanitární a obkladový silikon, barva Ocean
    Ceresit
    Sanitární silikon Ceresit CS 25 Ocean 280 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 889,29 Kč za l
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Ceresit Flexsilicone CS 25 sanitární a spárovací silikon, barva kiwi
    Ceresit
    Sanitární silikon Ceresit CS 25 Kiwi 280 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 889,29 Kč za l
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Ceresit Premium Flex spárovačka CE 40 Aquastatic v kbelíku s barevným vzorkem Toffi
    Ceresit
    Spárovací hmota Ceresit 40 2 kg odstín Toffi
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 267,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 133,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit Premium Flex spárovací hmota v kbelíku, barva Karamel
    Ceresit
    Spárovací hmota Ceresit 40 2 kg odstín Caramel
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 267,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 133,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit Flexsilicone CS 25 sanitární a obkladový silikon, odstín Pergamon
    Ceresit
    Silikon sanitární Ceresit CS 25 SANITARY 280 ml pergamon
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 889,29 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sanitární a obkladový silikon Ceresit CS 25, vytvrzuje se během jedné hodiny
    Ceresit
    Sanitární silikon Ceresit CS 25 Express bílá 280 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 910,71 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Univerzální silikon Ceresit CS 8 transparentní pro vnitřní i venkovní použití v kartuši se systémem No-Cut-Open a tryskou. Henkel Logo.
    Ceresit
    Univerzální silikon Ceresit CS 8 Universal transparent 280 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 496,43 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit Flexsilicone CS 25 sanitární a obkladový silikon, transparentní
    Ceresit
    Sanitární Silikon Ceresit CS 25 280 ml odstín transparent
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 889,29 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit Flexsilicone CS 25 sanitární a obkladový silikon, odstín Toffi
    Ceresit
    Sanitární Silikon Ceresit CS 25 280 ml odstín toffi
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 889,29 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit Flexsilicone CS 25 sanitární a obkladový silikon, odstín antracit
    Ceresit
    Sanitární Silikon Ceresit CS 25 280 ml odstín antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 889,29 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit Flexsilicone CS 25 sanitární a spárovací silikon, barva grafit
    Ceresit
    Sanitární Silikon Ceresit CS 25 280 ml odstín graphite
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 889,29 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit Univerzální silikon CS 8 bílý pro vnitřní i venkovní použití, kartuše s tryskou
    Ceresit
    Univerzální silikon Ceresit CS 8 Universal bílý 280 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 496,43 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit silikon CS 25 sanitární a obkladový transparentní
    Ceresit
    Sanitární silikon Ceresit CS 25 Express transparentní 280 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 910,71 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit Flexsilicone CS 25 sanitární a obkladový silikon
    Ceresit
    Sanitární Silikon Ceresit CS 25 280 ml odstín siena
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 889,29 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit Flexsilicone CS 25 sanitární a spárovací silikon, odstín čokoláda
    Ceresit
    Sanitární Silikon Ceresit CS 25 280 ml odstín chocolate
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 889,29 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sanitární silikon Ceresit CS 9 transparentní, kartuše do koupelny, odolný vůči vodě a plísním, recyklovatelný, Henkel Logo.
    Ceresit
    Sanitární silikon Ceresit CS 9 Sanitary transparent 280 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 675,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru