Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.09.26 v 4:34 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Filc

234 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Dekorativní deska s proužkovaným vzorem
    Akustický panel MDF zlatý, černý filc 19 x 132 x 2650 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1209,29 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 3465,01 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěné panely pro dekoraci stěn
    Akustický panel MDF dub přírodní, černý filc 20 x 400 x 2600 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1508,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1450,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěný panel s vertikálními lamelami pro dekoraci stěn
    Akustický panel MDF dub verona, šedý filc 20 x 420 x 2600 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1583,40 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1450,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Různé plstěné kluzáky v různých tvarech a velikostech
    Walteco
    Sada filcových podložek a EVA podložek, 272 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Různé nábytkové kluzáky z plsti a plastu
    Walteco
    Sada filcových podložek a EVA podložek, 98 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada plstěných kluzáků 56 kusů pro ochranu nábytku a podlah
    Walteco
    Sada filcových podložek, černá, 56 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 63,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada plstěných kluzáků se 120 kusy kulatého a hranatého tvaru
    Walteco
    Sada filcových podložek, bílá, 120 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plstěné kluzáky, samolepicí, 56 kusů
    Walteco
    Sada filcových podložek, bílá, 56 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 63,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada 64 samolepicích kluzáků na nábytek
    Walteco
    Sada filcových podložek, hnědá, 64 k
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 63,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada plstěných kluzáků 64 kusů v různých tvarech
    Walteco
    Sada filcových podložek, bílá, 64 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 63,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada plstěných kluzáků na nábytek, 125 kusů
    Walteco
    Sada filcových podložek, bílá/černá, 125 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 68,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada kluzáků na nábytek s plstěnými kluzáky v různých tvarech a velikostech
    Walteco
    Sada filcových, EVA podložek a tlumičů dvířek, černá, 99 ks
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 83,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada nábytkových kluzáků, 99 kusů, různé tvary a velikosti
    Walteco
    Sada filcových, EVA podložek a tlumičů dvířek, bílá, 99 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 85,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlaha s kresbou
    PVC podlaha Texalino Supreme 266M šířka 400 cm (metráž)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 425,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1700,00 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná podlaha s kresbou
    PVC podlaha Texalino Supreme 266M šířka 300 cm (metráž)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 425,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1275,00 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná podlaha s kresbou
    PVC podlaha Texalino Supreme 266M šířka 500 cm (metráž)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 425,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 2125,00 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vinylová podlaha s dřevěnou strukturou
    PVC podlaha Texalino Supreme 960D šířka 500 cm (metráž)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1995,00 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vinylová podlaha s dřevěnou strukturou
    PVC podlaha Texalino Supreme 960D šířka 400 cm (metráž)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1596,00 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná podlahová krytina s kresbou
    PVC podlaha Texalino Supreme 611M šířka 400 cm (metráž)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1596,00 Kč za m
    V současné době nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná podlahová krytina s kresbou
    PVC podlaha Texalino Supreme 611M šířka 500 cm (metráž)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1995,00 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Plastový kluzák na nábytek s plstěnou kluznou plochou
    Walteco
    Krytka s filcem Ø 18-20 mm, transparentní, 4 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 18,75 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Filcové hladítko pro omítací práce, 280 krát 140 milimetrů
    Maurerlob
    Hladítko s filcem Haromac 280x140mm plast
    Průměrné hodnocení: 1.4 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Izolační rohož z přírodních vláken pro interiérové konstrukce
    Walteco
    Podložky 120x240mm, hnědé, 1 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 42,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čtvercová ochrana nohou židle s plstěným kluzákem
    Walteco
    Krytka s filcem 22x22-23x23 mm, 4 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 22,25 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nábytkový kluzák se závitem a plstěnou kluznou plochou
    Walteco
    Stavěcí šroub 30x30mm, M8x35 mm, černý, 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 105,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 52,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová krytka nohy židle s kluzákem z plsti
    Walteco
    Krytka s filcem Ø 20-22 mm, transparentní, 4 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 19,75 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Různé kluzáky na nábytek z plastu, plsti a korku
    Walteco
    Sada podložek a tlumičů dvířek, 82 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 205,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krytka nohy židle s plstěným kluzákem pro ochranu podlahy
    Walteco
    Krytka s filcem Ø 25-27 mm, transparentní, 4 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 18,75 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nábytkový kluzák se závitem a plstěnou kluznou plochou
    Walteco
    Stavěcí šroub M10x35 mm, černý, 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 105,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 52,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Několik obdélníkových kluzáků na nábytek z plsti na archu.
    Walteco
    Podložky 40x90mm, hnědé, 5 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 42,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 8,40 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Filcové kluzáky různých tvarů a velikostí na listu
    Walteco
    Sada podložek, plsť, hnědá, 42 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 42,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 1,00 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plstěné kluzáky kulatého a čtvercového tvaru na archu
    Walteco
    Sada podložek, bílá, 42 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 42,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 1,00 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Filcové kluzáky, obdélníkové, samolepicí
    Walteco
    Podložky 40x90mm, bílé, 5 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 42,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 8,40 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový ochranný kluzák na nábytek s plstěnou kluznou plochou
    Walteco
    Krytka s filcem Ø 29-31 mm, transparentní, 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 44,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová krytka na nohy židle s plstěným kluzákem
    Walteco
    Krytka s filcem Ø 22-24 mm, transparentní, 4 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 22,25 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Leštička s lešticím nástavcem
    Proxxon
    Úhlová lešticí bruska Proxxon WP/E, 28660
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 2890,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru