Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
28. 9. 2026 geschlossen
Tuto informaci jste si vytiskli dne 28.09.26 v 5:32 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Flexi

3220 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Sušák na prádlo se sklopnými křídly pro sušení oděvů
    Vileda
    Sušák na prádlo Infinity Flex černý 30 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1590,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Flexibilní sifonová připojovací hadice z plastu
    Alcadrain
    Flexi propojení Alcadrain A72 50/40x40/50 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 70,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pattex Super Flex univerzální silikonová kartuše s nástavcem
    Pattex
    Univerzální silikon Pattex Super Flex bílý 280 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 460,71 Kč za l
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Černý napájecí kabel se zástrčkou
    Napájecí kabel Emos Flexo šnůra 2x1 5m černá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 33,80 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • LED svítidlo
    GROEN & JANSSEN
    Světelná lišta GroJa Flex Glow LED 190 cm
    Průměrné hodnocení: 2.8 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 1315,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kuchyňská spodní skříňka s pracovní deskou
    Flex Well
    Kryt na vestavnou myčku Flex-Well Lucca bílý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2065,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Prodlužovací kabel pro LED pásky
    Paulmann
    MaxLED Flex Paulmann 70575 konektor 1 m bílý
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Černý napájecí kabel se zástrčkou
    Napájecí kabel Emos Flexo šnůra 3x1 5m černá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 289,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 57,80 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Napájecí kabel se zástrčkou
    Napájecí kabel Emos Flexo šnůra 3x1 3m černá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 53,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • WPC plotový profil
    GROEN & JANSSEN
    BPC Jednoprofil GroJa Flex 180 x 15 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 389,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Čtvercová dlažební kostka
    GROEN & JANSSEN
    Krytka sloupku GroJa Flex 10 x 10 cm
    Průměrné hodnocení: 4.4 z 5 hvězdiček. 8 Hodnocení.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Černý napájecí kabel se zástrčkou Schuko a otevřenými konci
    Napájecí kabel Emos Flexo šnůra 2x1 3m černá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 36,33 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Řezný kotouč Optima na hliník, 125x2x22,23 milimetrů
    Řezný kotouč Flex Ø 125 x 2 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 50,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Při odběru 10 ks:
    cenu — 42,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Řezný kotouč Optima Profi hliník, 115x2x22,23 milimetrů
    Řezný kotouč Flex Ø 115 x 2 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Při odběru 5 ks:
    cenu — 41,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čtvercová dlažební deska pro venkovní použití
    GROEN & JANSSEN
    Krytka sloupku GroJa Flex 10 x 10 cm
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vyměnitelná karbidová destička
    GROEN & JANSSEN
    Krytka sloupku GroJa Flex 7 x 7 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 215,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Krytka z plastu
    GROEN & JANSSEN
    Krytka sloupku GroJa Flex 9 x 9 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 215,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Svařovací hořák s hadicovým svazkem
    BENO
    Svářecí hořák MIG/MAG M15/3m Flexi Euro
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1699,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový kluzák na nábytek
    GROEN & JANSSEN
    Krytka sloupku GroJa Flex 7 x 7 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 215,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Krytka sloupku plotu z plastu
    GROEN & JANSSEN
    Krytka sloupku GroJa Flex 9 x 9 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 215,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Zásuvkový výsuv s kovovými prvky
    Paulmann
    Flexi spojka Paulmann 96910 URail max. 1000W černá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 569,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Plastová trubka
    Spojka Flex M20 transparentní, 5 ks v balení
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 35,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová trubka
    Spojka Flex M16 transparentní, 5 ks v balení
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 35,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová trubka
    Spojka Flex M25 transparentní, 5 ks v balení
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová trubka
    Spojka Flex M32 transparentní, 5 ks v balení
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • LED hala s kruhovým designem
    Panlux
    Pracovní osvětlení Panlux GALEON FLEXI 150W 5000K černé
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 4472,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Debbex flexibilní gelové lepidlo Ultra Flex C2TE S1, 20 kilogramové balení
    Debbex
    Flexibilní lepidlo Debbex Gel Ultra Flex C2TE S1 20 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 312,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 15,60 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kartuše lepidla Soudal Fix All Flexi
    Soudal
    Lepicí tmel SOUDAL Fix All Flexi 290 ml šedý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 212,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 731,03 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kartuše lepidla Soudal Fix All Flexi
    Soudal
    Lepicí tmel SOUDAL Fix All Flexi 290 ml černý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 212,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 731,03 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kartuše lepidla Soudal Fix All Flexi
    Soudal
    Lepicí tmel SOUDAL Fix All Flexi 290 ml bílý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 212,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 731,03 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podkrovní pokoj s šatní skříní, kobercem a dekorací
    Flex Well
    Potravinová skříň Flex Well Lucca šířky 150 cm bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 12223,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vysoká kuchyňská skříňka s dvířky a úchytkou
    Flex Well
    Potravinová skříň Flex Well Lucca šířka 50 cm bílá
    Průměrné hodnocení: 3.5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 7599,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Pár ochranných rukavic Gebol Multi Flex
    Gebol
    Pracovní rukavice Gebol Multi Flex Lady velikost 8, fialové
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za pár
    Odpovídá 89,00 Kč za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Pár ochranných rukavic Gebol Multi Flex
    Gebol
    Pracovní rukavice Gebol Multi Flex Lady velikost 6, fialové
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za pár
    Odpovídá 89,00 Kč za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Pár ochranných rukavic Gebol Multi Flex
    Gebol
    Pracovní rukavice Gebol Multi Flex Lady velikost 7, fialové
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za pár
    Odpovídá 89,00 Kč za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Zahradní rukavice s povrchovou úpravou
    Gebol
    Pracovní rukavice Gebol Master Flex Lady velikost 6, červené
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za pár
    Odpovídá 89,00 Kč za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
nahoru