Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 01.10.26 v 19:46 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

HG

391 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • HG Odstraňovač vodního kamene pro pračky a myčky nádobí, 500 mililitrová láhev
    HG
    HG rychloodstraňovač vodního kamene 500 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 358,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG čistič skla a zrcadel v rozprašovači
    HG
    HG čistič skla a zrcadel 500 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 95,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 190,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čistič terasových dlaždic HG v 1000 ml lahvi
    HG
    HG čištění betonových a štěrkových dlažeb 1 litr
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 199,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG Intenzivní odstraňovač mastnoty pro fritézy v 500mililitrové láhvi
    HG
    HG Odstraňovač mastnoty 0,5 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 358,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG čistič mikrovlnné trouby ve spreji
    HG
    HG čistič mikrovlnné trouby 500 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 258,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG čistič parket pro dřevěné podlahy, 1000 ml
    HG
    HG čistič pro parketové podlahy 1 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 219,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG Hygienický gelový čistič toalet, 500 ml láhev
    HG
    HG gel na toalety 0,65 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 136,92 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG prací prostředek pro zářivě bílé záclony, 500 gramů
    HG
    HG sůl na čištění záclon 500 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 358,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čisticí kapsle HG pro kávovary Nespresso, 6 kusů
    HG
    HG Čisticí kapsle HG Nespresso 6 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 39,83 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG čistič fritéz 250 ml láhev před horkovzdušnou fritézou s hranolky
    HG
    Čistič horkovzdušné fritézy HG, 250 ml, HG677025127
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 275,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1100,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG Intenzivní čistič na kůži, 250 ml láhev
    HG
    HG intenzivní čistič na kůži 250 ml
    Průměrné hodnocení: 2 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 956,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG odstraňovač pachu z textilu, 400 ml
    HG
    HG neutralizátor pachu z textilu 400 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 210,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 525,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG Intenzivní čistič zahradního nábytku v 500 ml rozprašovači
    HG
    HG čistič zahradního nábytku 0,5 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 115,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 230,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čistič toalet v bílé plastové láhvi
    HG
    HG extra silný čistič na toalety 0,5 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 165,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 330,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG Odstraňovač skvrn extra silný pro obývací pokoje ve spreji
    HG
    HG exra silný čistič skvrn ve spreji 0,5 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 215,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 430,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG Intenzivní čistič varné desky, 250 ml láhev
    HG
    HG intenzivní čistič na keramické desky 250 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 620,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čistič náhrobních kamenů HG ve spreji o objemu 500 mililitrů
    HG
    HG čistící prostředek na náhrobní kameny 500 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 510,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG Intenzivní čistič na přírodní kamenné podlahy v 1000 ml lahvi
    HG
    HG intenzivní čistič pro přírodní kámen 1 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 255,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sprejová láhev čisticího prostředku na toalety
    HG
    HG hygienický sprej na toalety 0,5 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 95,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 190,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sprejová láhev čističe koupelen
    HG
    HG sprej na sprchy vany a umyvadla 500 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 178,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG Intenzivní čistič na parkety a dřevěné podlahy v 1000 ml lahvi
    HG
    HG intenzivní čistič pro parketové podlahy 1 litr
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 209,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 209,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čistič lustrů HG ve spreji
    HG
    HG čistič lustrů ve spreji 0,5 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 458,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Odvápňovač kávovarů HG na bázi kyseliny citronové, 500 mililitrová láhev
    HG
    HG odstraňovač vodního kamene pro espresso 0,5 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 258,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG absorbovač olejových a mastných skvrn na dlaždice a přírodní kámen, 250 ml
    HG
    HG absorbovač oleje a mastných skvrn z přírodního kamene 250 ml
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 385,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 385,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG Ochranný film na přírodní kámen, 1000 ml
    HG
    HG Ochrana a lesk pro mramor podlahy 1 litr
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 499,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čistič myčky nádobí HG pro odstranění zápachu v bílé plastové lahvi
    HG
    HG přípravek proti zápachu v myčce 0,5 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 398,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG Power Gel čistič trouby, 250 ml láhev
    HG
    Čistič HG Power gel na trouby s aplikátorem, 250 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 756,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Odstraňovač pachu sportovního oblečení HG v bílé nádobě s fialovou etiketou
    HG
    HG Přísada do pracího prášku proti pachům 0,5 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 318,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG Čistič kuchyní na pracovní desky z přírodního kamene, 500 mililitrů
    HG
    HG čistič kuchyňských desek z přírodního a tvrzeného kamene 0,5 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 145,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 290,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG Bělidlo na prádlo s odstraňovačem skvrn, 400 gramů
    HG
    HG bělící prostředek, BĚLEJŠÍ NEŽ BÍLÝ s odstraňovačem skvrn 400 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 397,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG čistič koupelen rozprašovač 500ml
    HG
    HG pěnový čistič vodního kamene 0,5 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 175,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 350,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG Odstraňovač plísní do koupelny v 500 ml rozprašovači
    HG
    HG odstraňovač plísně 0,5 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 175,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 350,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG odstraňovač plísní pěna ve spreji, 500 ml
    HG
    HG pěnový odstraňovač plísně 0,5 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 510,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Odstraňovač skvrn na dlaždice HG v 500mililitrové lahvi
    HG
    Čistič skvrn HG 500 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 498,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG čistič koupelen proti vodnímu kameni, 500 ml láhev
    HG
    HG odstraňovač vodního kamene 500 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 338,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG 4 v 1 impregnace na textil a kůži, 300 ml
    HG
    HG impregnace na textil 300 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 225,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 750,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru