Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 6:13 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Heinz Hirsch GmbH CZ

282 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Royal Canin Logo, mokré krmivo Royal Canin Kitten, kousky v omáčce, 85 gramů, pro koťata do 12 měsíců, bez konzervantů.
    RoyalCanin
    Kapsička pro koťata Royal Canin FHN Instinctive 85 g
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 35,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 411,76 Kč za kg
    Při odběru 12 ks:
    cenu — 33,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 388,24 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Granule Royal Canin Mother a Babycat pro kočičí matky a koťata ve věku 1 až 4 měsíce.
    RoyalCanin
    Granule pro kočky Royal Canin Mother & Babycat 2 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 619,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 309,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin krmivo pro kočky Regular Sterilised 7+ pro starší, sterilizované kočky
    RoyalCanin
    Granule pro kočky, ROYAL CANIN Sterilised 7+1,5 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 419,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 279,33 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Granule Royal Canin Regular Fit 32 pro dospělé kočky v uzavíratelném balení.
    RoyalCanin
    Granule pro kočky Royal Canin Feline Fit 2 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 569,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 284,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Kitten suché krmivo pro kočky do 12 měsíců
    RoyalCanin
    Granule pro kočky Royal Canin Feline Kitten 400 g
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 372,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Light Weight suché krmivo pro kočky pro kontrolu hmotnosti.
    RoyalCanin
    Granule pro kočky Royal Canin Light Weight Care 3 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 899,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 299,67 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo pro kočky Royal Canin Digestive Care
    RoyalCanin
    Granule pro kočky RC FCN Digestive Care 2 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 735,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 367,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo pro kočky Royal Canin Indoor Sterilised v 85gramovém sáčku
    RoyalCanin
    Kapsička pro kočky RC FHN Indoor Sterilised in Gravy 85 g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 396,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 388,24 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Kitten British Shorthair krmivo pro koťata
    RoyalCanin
    Granule pro kočky Royal Canin Kitten British Shorthair 2 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 679,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 339,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin krmivo pro kočky Regular Sterilised 37 pro kastrované kočky, kontrola hmotnosti, s přizpůsobenou velikostí granulí.
    RoyalCanin
    Granule pro kočky Royal Canin FHN Sterilised 400 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 312,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin krmivo pro dospělé kočky, Instinctive v omáčce, 85 gramů
    RoyalCanin
    Kapsička pro kočky ROYAL CANIN FHN Instinctive 85 g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 35,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 411,76 Kč za kg
    Při odběru 12 ks:
    cenu — 33,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 388,24 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení krmiva pro kočky Royal Canin Home Life Indoor 27
    RoyalCanin
    Granule pro kočky ROYAL CANIN Feline Indoor 2 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 549,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 274,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Granule Royal Canin Fit 32 pro dospělé kočky pro udržení optimální váhy se zipovým uzávěrem.
    RoyalCanin
    Granule pro kočky Royal Canin Fit 32 10 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 1690,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 169,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Persian Adult krmivo pro kočky
    RoyalCanin
    Granule pro kočky ROYAL CANIN Feline Persian 2 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 695,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 347,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení krmiva pro kočky Royal Canin Hairball
    RoyalCanin
    Granule pro kočky ROYAL CANIN FCN Intense Hairball Care 400 g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 372,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin krmivo pro kočky pro péči o kůži a srst
    RoyalCanin
    Granule pro kočky ROYAL CANIN FCN Hair & Skin 400 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 372,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin krmivo pro kastrované kočky v 85gramovém sáčku
    RoyalCanin
    Krmivo pro kočky Royal Canin FHN Sterilised jelly 85 g kapsička
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 35,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 411,76 Kč za kg
    Při odběru 12 ks:
    cenu — 33,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 388,24 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo pro kočky Royal Canin pro sterilizovaná koťata v druhém věku
    RoyalCanin
    Granule pro kočky ROYAL CANIN FHN Kitten Sterilised 2 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 549,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 274,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení krmiva pro kastrované kočky Royal Canin Sterilised 7+ pro kočky od 7 let
    RoyalCanin
    Krmivo pro kočky Royal Canin Sterilised +7, 3,5 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 899,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 256,86 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo pro kočky Royal Canin Sensory Taste v 85gramovém balení
    RoyalCanin
    Kapsička pro kočky ROYAL CANIN FHN Sensory Taste 85 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 35,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 411,76 Kč za kg
    Při odběru 12 ks:
    cenu — 33,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 388,24 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Logo Royal Canin Krmivo pro kočky žijící v bytě
    RoyalCanin
    Granule pro kočky ROYAL CANIN FHN Indoor 4 kg
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 890,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 222,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení krmiva pro kočky Royal Canin Regular Sensible 33
    RoyalCanin
    Granule pro kočky ROYAL CANIN Sensible 400 g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 322,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Adult British Shorthair krmivo pro kočky
    RoyalCanin
    Granule pro kočky Royal Canin FBN British Shorthair 400 g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 422,50 Kč za kg
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Krmivo pro kočky Royal Canin pro péči o kůži a srst v balení
    RoyalCanin
    Granule pro kočky Royal Canin Hair And Skin Care 4 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 307,25 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo pro kočky Royal Canin Ultra Light v 85gramovém sáčku
    RoyalCanin
    Kapsička pro kočky Royal Canin Ultra Light wet in jelly 85 g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 35,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 411,76 Kč za kg
    Při odběru 12 ks:
    cenu — 33,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 388,24 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Kitten Sterilised suché krmivo pro koťata od 6 do 12 měsíců
    RoyalCanin
    Granule pro kočky ROYAL CANIN FHN Kitten Sterilised 0,4 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 145,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 362,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Granule Royal Canin Mother a Babycat pro kočičí matky a koťata ve věku 1 až 4 měsíce.
    RoyalCanin
    Granule pro kočky Royal Canin Feline-Baby Cat 400 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 422,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení krmiva pro kočky Royal Canin Light Weight
    RoyalCanin
    Granule pro kočky Royal Canin Light Weight Care 1,5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 469,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 312,67 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo pro kočky Royal Canin Sensory Feel, 85 gramů
    RoyalCanin
    Kapsička pro kočky RC FHN Sensory Feel Gravy 85 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 396,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 388,24 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Indoor 7 Plus krmivo pro kočky žijící v bytě starší 7 let
    RoyalCanin
    Granule pro kočky ROYAL CANIN FHN Indoor (nad 7 let) 1,5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 449,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 299,33 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Objímka žárovky s kabelem a zástrčkou
    E2
    Stavební objímka E27, 60 W
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 35,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Světelný kabel z optických vláken pro dekoraci a osvětlení
    Protahovací pero 15 m PVC, ocel
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 215,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovové rohové spojení
    Klíč k rozvaděči 01.042 plechový
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Balení dřevěných kotoučů s otvorem
    Airfit
    AIRFIT náhradní těsnění 25 ks, EPDM těsnicí podložka ventilu 11x4x4 mm, pro pitnou vodu podle KTW-BWGL P2, EN16421, 70521ED
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,22 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • NOVINKA
    Těsnicí kroužky v průhledném sáčku
    Airfit
    AIRFIT náhradní těsnění 50 ks 24x17x2mm fíbrové těsnění, bílá (šroubení)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 316,90 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • NOVINKA
    Těsnění
    Airfit
    AIRFIT těsnění z mikroporézní pryže Ø68xØ45x5 jako náhradní těsnění pro č. výrobku 5040FA, 71017ED
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 139,38 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
nahoru