Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 10:18 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Hodiny

Jaký druh hodin hledáte?

16796 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Žena otevírá zahradní truhlu na dřevěné terase vedle bazénu a zahrady.
    KETER
    Úložný box Keter 230 G Ashwood 147x83x86 cm šedý
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 5190,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čtvercové stropní svítidlo
    Eglo
    LED rastrové stropní svítidlo Eglo Colfiorito IP44 CCT 36,5 W 5000 lm 3000-6500 K 59,5 x 59,5 cm hliník černé
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1650,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Stohované brikety z dřevité vlny na zapálení, zabalené
    Hnědouhelné brikety Union 25 kg
    Průměrné hodnocení: 3.6 z 5 hvězdiček. 248 Hodnocení.
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 9,16 Kč za kg
    Při odběru 40 ks:
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 8,76 Kč za kg
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Několik čelistí svěráku značky Rekord
    Hnědouhelné brikety Rekord balení 10 kg
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 130 Hodnocení.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 9,90 Kč za kg
    Při odběru 90 ks:
    cenu — 95,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 9,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šedý ztracený bednicí dílec s vybráním
    Ztracené bednění 20 x 25 x 50 cm
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 9 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 552,00 Kč za m²
    Při odběru 60 ks:
    cenu — 64,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 512,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pórobetonová tvárnice
    Ytong
    Pórobetonová přesná tvárnice YTONG Klasik 599 x 249 x 200 mm P2-500 pro obvodové zdivo, paleta = 42 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 147,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 986,58 Kč za m²
    Při odběru 42 ks:
    cenu — 143,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 959,73 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sádrokartonová deska
    Knauf
    Sádrokartonová deska KNAUF DIAMANT 2000 x 1250 x 12,5 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 256,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 640,00 Kč za ks
    Při odběru 40 ks:
    cenu — 243,20 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 608,00 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf lepidlo na obklady N C1T, 5 kg balení
    Knauf
    Lepidlo na obklady a dlažbu KNAUF Fliesenkleber N C1T 5 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 21,80 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf Lepidlo na obklady N C1T, 25 kilogramů pytel
    Knauf
    Lepidlo na obklady a dlažbu KNAUF Fliesenkleber N C1T 25 kg
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 6,36 Kč za kg
    Při odběru 48 Sáček:
    cenu — 151,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 6,04 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Skříňka pod umyvadlo se dvěma zásuvkami a armaturou
    Koupelnová skříňka s umyvadlem Lara
    Průměrné hodnocení: 4.2 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 2990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pórobetonová tvárnice
    Termalica
    Pórobetonová tvárnice Termalica T3/500 PKD 300 x 249 x 599 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1040,27 Kč za m²
    Při odběru 40 ks:
    cenu — 151,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1013,42 Kč za m²
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Logo Aiper na čisticím robotu na bazény a smartphonu
    Aiper
    Bazénový vysavač Aiper Scuba S1
    Průměrné hodnocení: 4.4 z 5 hvězdiček. 45 Hodnocení.
    cenu — 14990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Skříňka pod umyvadlo s umyvadlem a dvěma dvířky
    Koupelnová skříňka s umyvadlem Cersanit Bianco Cersania New 60 S509-041-DSM
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2600,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Hladké interiérové dveře s klikou
    Plechové dveře Türen 41 80 L pozinkované
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 2990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Hladké interiérové dveře s klikou
    Plechové dveře Türen 41 90 P pozinkované
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 2990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Hladké interiérové dveře s klikou
    Plechové dveře Türen 41 70 L pozinkované
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 2989,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Betonový dutý blok
    Ztracené bednění 10 x 25 x 50 cm
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 60,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 480,00 Kč za m²
    Při odběru 88 ks:
    cenu — 55,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 440,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový ventil z kovu
    SCHELL
    Rohový ventil SCHELL 1/2" x 3/8" pro vodu
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 9 Hodnocení.
    cenu — 110,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Debbex lepicí pěna v dóze
    Debbex
    Montážní pěna PUR Debbex smart kleber nízkoexpanzní pistolová 750 ml
    Průměrné hodnocení: 3.4 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 225,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení flexibilního cementového lepidla na obklady a dlažby Ceresit CM 16 Pro
    Ceresit
    Flexibilní lepidlo Ceresit CM 16 PRO Aero S1 25kg cementové
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 479,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 19,16 Kč za kg
    Při odběru 42 ks:
    cenu — 455,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 18,20 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ztracené bednění z betonu
    Ztracené bednění 30 x 25 x 50 cm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 80,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 640,00 Kč za m²
    Při odběru 40 ks:
    cenu — 74,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 592,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pórobetonová tvárnice pro pozemní stavitelství
    Termalica
    Pórobetonová tvárnice Termalica T4/600 150 x 249 x 599 mm P+D
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 82,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 550,34 Kč za m²
    Při odběru 80 ks:
    cenu — 80,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 536,91 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nástěnné svítidlo s detektorem pohybu
    LED venkovní nástěnné svítidlo LUISA IP65 20 W 1500 lm 4000 K antracit výklopné se senzorem pohybu
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pórobetonová tvárnice
    Ytong
    Pórobetonová tvárnice Ytong Klasik 599x249x300 mm hladká
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 226,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1506,67 Kč za m²
    Při odběru 30 ks:
    cenu — 220,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1466,67 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Kompresor Stanley s výkonem 1,5 HP, 5litrovou nádrží a tlakem 10 barů
    Stanley
    Bezolejový kompresor Stanley DN 200/10/5
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 2790,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Univerzální malta v 25 kilogramovém pytli
    Weber Saint-Gobain
    Malta Weber CZ 690 univerzální 25 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 105,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 4,20 Kč za kg
    Při odběru 42 ks:
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 4,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kulaté stropní svítidlo do interiéru
    LED stropní svítidlo Eurakles Brenda IP44 24 W 2640 lm 3000-4000-6000 K antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 295,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílé interiérové dveře s černou klikou
    Plechové dveře Türen 41 90 P bílé
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3889,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílé interiérové dveře s černou klikou
    Plechové dveře Türen 41 80 P bílé
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3589,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílé interiérové dveře s černou klikou
    Plechové dveře Türen 41 70 P bílé
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3389,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lepidlo na obklady a dlažby v 25 kilogramovém balení
    Weber Saint-Gobain
    Lepidlo na obklady a dlažbu WEBER CZ 540 N C1T 25 kg
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 165,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 6,60 Kč za kg
    Při odběru 42 ks:
    cenu — 157,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 6,28 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Den Braven Adhezní můstek koncentrát v kbelíku
    Debbex
    Adhezní můstek Debbex koncentrát 5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 603,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 120,60 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Den Braven Adhezní můstek koncentrát v kbelíku
    Debbex
    Adhezní můstek Debbex koncentrát 1 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 126,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 126,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohová sprcha s černým rámem v koupelně
    RAVAK
    Jedna strana sprchového koutu RAVAK SRV2-100 195 S black+Transparent 14VA03O2Z1
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 5857,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Rohová sprcha s černým rámem v moderní koupelně
    RAVAK
    Jedna strana sprchového koutu RAVAK SRV2-75 195 S black+Transparent 14V303O2Z1
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 4667,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Rohová sprcha s černým rámem v koupelně
    RAVAK
    Jedna strana sprchového koutu RAVAK SRV2-80 195 S black+Transparent 14V403O2Z1
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 5007,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
nahoru