Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 21:46 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Komar

788 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Tapeta s kruhovým vzorem a strukturou dřeva
    Komar
    Fototapeta vliesová 6015B-VD4 United White 4-dílná 400x250 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 5199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Tapeta s trojúhelníkovým vzorem
    Komar
    Fototapeta vliesová 6014A-VD4 Yesterday 4-dílná 400x250 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 5199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dekorativní dřevěný panel s kruhovým vzorem pro dekoraci stěn
    Komar
    Fototapeta vliesová 6015A-VD4 United 4-dílná 400x250 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 5199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dekorativní vzor listů a květin pro design stěn
    Komar
    Fototapeta papírová 4-211 Wild Garden 4-dílná 184x254 cm
    Průměrné hodnocení: 2.4 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 864,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • AgroBio Opava Atak Fumigator insekticid pro hubení škůdců
    ATAK Fumigator 20 g
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 9 Hodnocení.
    cenu — 375,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 18750,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • AgroBio Opava Atak sada proti klíšťatům a komárům
    ATAK sada proti klíšťatům 100+100 ml
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1795,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • AgroBio Opava Atak Fumigator insekticid, 100 gramů
    Fumigator ATAK 100 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1350,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 13500,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Biolit Uni insekticidní sprej pro hubení hmyzu
    SC Johnson
    Sprej BIOLIT UNI proti lezoucímu a létajícímu hmyzu 400 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 312,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Biolit insekticidní sprej pro boj s létajícím hmyzem
    SC Johnson
    Sprej BIOLIT létající hmyz 400 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 312,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sprej proti hmyzu v 200ml rozprašovači
    ATAK Hubení hmyzu Chrysanthemum 200 ml/R
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 745,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Diffusil Family Repellent Spray pro ochranu proti hmyzu
    SC Johnson
    Repelent DIFFUSIL FAMILY 100 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1550,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Repelent ve spreji Diffusil s 25 procenty DEET
    SC Johnson
    Repelent DIFFUSIL DRY 100 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 165,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1650,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Skleník s ocelovým rámem a fóliovým krytem
    Foliovník NG kašírovaný PE 200 x 300 x 200 cm
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 2490,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Otevřená okenní síť proti hmyzu
    Síť proti hmyzu do okna hliníková s rámem bílá 100 x 120 cm
    Průměrné hodnocení: 4.1 z 5 hvězdiček. 20 Hodnocení.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Střešní okenní těsnění pro mobilní klimatizace zobrazené na obalu
    HANTECH
    Izolace střešního okna pro mobilní klimatizace 2 m
    Průměrné hodnocení: 2 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 599,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Přípravek na hubení škůdců AgroBio Opava Atak Chrysanthemum, 150 ml
    Hubení škůdců v uzavřených prostorách ATAK Fumigator Chrysanthemum 150 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 395,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2633,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Síť proti hmyzu do dveří s magnetickým zavíráním
    Magnetický závěs proti hmyzu černý 100x210 cm
    Průměrné hodnocení: 3.9 z 5 hvězdiček. 11 Hodnocení.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zvlhčovač vzduchu s dřevěným dekorem
    Concept
    Zvlhčovač vzduchu Concept ZV1210 Perfect Air
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Aroma difuzér s designem dřeva
    Concept
    Zvlhčovač vzduchu Concept Perfect Air Wood ZV1005 barva dřeva
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 699,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Zvlhčovač vzduchu pro zlepšení klimatu v místnosti
    Concept
    Zvlhčovač vzduchu Concept ZV2010
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2590,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Zvlhčovač vzduchu s vzhledem dřeva
    Concept
    Zvlhčovač vzduchu Concept ZV1200 Perfect Air
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1200,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • AgroBio Opava Atak Ektosol sprej proti parazitům, 250 ml
    ATAK Ektosol Odpuzovač parazitů 250 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 339,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1356,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lapač much na hubení škůdců, 10 kusů
    Mucholapka Biocont 10 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Elektrická plácačka na mouchy pro hubení hmyzu
    Elektrická plácačka na mouchy
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 10 Hodnocení.
    cenu — 135,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Aerosolový sprej pro kontrolu škůdců, vhodný pro hubení létajícího a lezoucího hmyzu
    ATAK aerosol proti létajícímu a lezoucímu hmyzu Extra 400 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 447,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Insekticidní sprej pro hubení škůdců
    Effect 400 ml přípravek na hubení hmyzu
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 312,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sprej na hubení hmyzu
    Sprej na mravence FASTION insekticid 750 ml
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 335,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 446,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení insekticidu AgroBio Opava Atak
    Přípravek proti hmyzu ATAK Provecta 50 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 335,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 6700,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Thermacell M-48 náhradní náplň s 12 repelentními polštářky pro odpuzovače komárů, poskytuje celkem 48 hodin ochrany proti komárům.
    Náhradní náplně Thermacell M-48 pro Backpacker
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 645,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Sprej proti hmyzu v rozprašovači
    Antiparazitní přípravek ATAK DeltaSect 015 RTU 250 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 115,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 460,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Thermacell náhradní náplně pro odpuzovače komárů, 12 hodin ochrany, obsahuje repelentní polštářky a butanovou náplň.
    Náhradní náplň Thermacell 12 h pro HALO a MR-300
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • NOVINKA
    Náplně Thermacell pro ochranu proti komárům, ochrana na 48 hodin, 12 polštářků s repelentem a 4 butanové náplně.
    Náhradní náplň Thermacell 48 h pro HALO a MR-300
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 989,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
nahoru