Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.09.26 v 5:02 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Korek

749 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Dřevěná podlahová lišta
    Podlahová lišta MDF 15 x 60 x 2600 mm dub saragossa
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 84,23 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová soklová lišta s dřevěným vzhledem
    Kanálková lišta dub Hollywood 5 x 250 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dřevěnou strukturou a upevňovací sponou
    Podlahová lišta Arbiton VIGO 60 2200 x 60 x 15 mm dub monument
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,73 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceys Total Tech lepidlo v tubě o objemu 125 ml
    Ceys
    Lepidlo a tmel Ceys Total Tech express transparentní 125 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1192,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Smeták s držákem na tyč a štětinami
    Vileda
    Smeták Vileda 3 ACTION
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 215,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ukončovací profil z plastu
    Kanálková lišta KSL 50 břidlice 2,5m
    Průměrné hodnocení: 2 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Při odběru 20 ks:
    cenu — 134,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 53,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Profilované dřevo ze dřeva
    Konsta
    Podlahová lišta P3 hoblovaná 37 x 22 x 2500 mm smrková
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 235,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 94,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Soklová lišta s dřevěnou strukturou
    Kanálková soklová lišta PVC smrk 50 x 2500 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s profilem dřevěného dekoru
    Kanálková soklová lišta PVC woodstock 50 x 2500 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná ukončovací lišta pro podlahové krytiny
    Podlahová lišta MDF 22 x 40 x 2600 mm dub červený
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,62 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pattex Chemoprén kontaktní lepidlo, 300 ml plechovka
    Pattex
    Chemoprén Pattex Extrém KLASIK 300 ml
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 496,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastové těsnění sprchy
    Walteco
    Těsnící soklová lišta 2000mm, 16 -19mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dřevěnou strukturou a klipovým upevněním
    Podlahová lišta Arbiton VIGO 60 2200 x 60 x 15 mm dub bolton
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,73 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    Podlahová lišta MDF 22 x 40 x 2600 mm B315 dub evropský
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,62 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dřevěná podlahová lišta
    Podlahová lišta MDF 22 x 60 x 2600 mm hliník
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 84,23 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dřevěným vzhledem
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor dub FOEI56 FU60L 19x58x2400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 74,58 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová lišta s dřevěným dekorem
    Kanálková lišta KSL50 50x22mm; 2,5m sv.dub; středový kabelový kanál
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Soklová lišta s klipovým upevněním
    Podlahová lišta Arbiton VIGO 60 2200 x 60 x 15 mm tmavě šedá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,73 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzor dřevěné podlahové krytiny
    Podlahová lišta MDF 22 x 40 x 2600 mm dub kouřový
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,62 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dřevěným vzhledem a upevňovacími klipy
    Podlahová lišta Arbiton 2200 x 60 x 15 mm dub jersey
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,73 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přechodový profil s dřevěným dekorem
    Kanálková lišta KSL 50 dub barbate 2,5m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceys montážní lepidlo tuba
    Ceys
    Lepidlo montážní CEYS Montack transparentní 300 ml
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 596,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor ořech SU60L 19x58x2400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 210,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 87,50 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná podlahová lišta
    Podlahová lišta MDF 22 x 60 x 2600 mm jasan perlový
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 84,23 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceys Total Tech univerzální lepidlo, tuba 125 ml
    Ceys
    Lepidlo a tmel Ceys Total Tech express bílý 125 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1192,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná soklová lišta
    Podlahová lišta MDF 22 x 40 x 2600 mm javor růžový
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,62 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový přechodový profil na koberci
    Přechodový profil 1000 mm x 38 mm x 2,5 mm Hliník Nalepovací Černá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 235,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 235,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová soklová lišta
    Kanálková soklová lišta PVC ořech olivový odstín 50 x 2500 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dekorem dřeva
    Kanálková soklová lišta PVC buk tmavý 50 x 2500 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová podlahová lišta s dřevěným dekorem
    Kanálková soklová lišta PVC panga panga 50 x 2500 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová podlahová lišta
    Kanálková lišta P60D 2dílná 60x22mm 2,5m; bílá
    Průměrné hodnocení: 3.8 z 5 hvězdiček. 22 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Při odběru 100 ks:
    cenu — 165,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 66,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lepicí tmel Ceys Montack v tubě
    Ceys
    Lepidlo montážní Ceys Montack express 125 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1192,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová podlahová lišta s dekorem dřeva
    Kanálková lišta dub Graceland 5 x 250 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dřevěnou strukturou
    Podlahová lišta MDF 22 x 40 x 2600 mm B603 lofty oak
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,62 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dřevěnou strukturou
    Podlahová lišta Arbiton VIGO 60 2200 x 60 x 15 mm jasan severský
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,73 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceys Total Tech 3 kartuše lepidla a tmelu 290 ml
    Ceys
    Lepidlo a tmel Ceys Total Tech express černý 290 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 225,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 775,86 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru