Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.09.26 v 5:25 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Korek

749 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Ceys Total Tech lepicí a těsnicí tmel, 290 ml
    Ceys
    Lepidlo a tmel Ceys Total Tech express šedý 290 ml
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 225,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 775,86 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kartuše s tmelem Ceys Total Tech, 290 ml
    Ceys
    Lepidlo a tmel Ceys Total Tech express hnědý 290 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 858,62 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kartuše s lepidlem a tmelem Ceys Total Tech, 290 ml
    Ceys
    Lepidlo a tmel Ceys Total Tech express bílý 290 ml
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 225,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 775,86 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta s kresbou
    Podlahová lišta MDF 22 x 40 x 2600 mm B517 dub starý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,62 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Balení univerzálního lepidla Ceys Super Unick
    Ceys
    Lepidlo vteřinové Ceys SuperUnick se štětcem 5 g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 25800,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s kabelovým kanálem
    Podlahová lišta Arbiton VIGO 60 2200 x 60 x 15 mm antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,73 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Podlahová lišta s klipovým upevněním
    Podlahová lišta Arbiton VIGO 60 2200 x 60 x 15 mm dub šedý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,73 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Stanley Logo odlamovací nůž se zásobníkem na čepele
    Stanley
    Plastový odlamovací nůž Stanley SM 0-10-151, 18 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná deska s kresbou
    Konsta
    Podlahová lišta P5 hoblovaná 27 x 9 x 2500 mm smrková
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 145,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 58,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěné madlo na schodiště
    Podlahová lišta MDF 22 x 40 x 2600 mm javor
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,62 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová struktura pro podlahové krytiny
    Podlahová lišta MDF 22 x 60 x 2600 mm jilm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 84,23 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dekorem dřeva a klipsovým upevňovacím systémem
    Podlahová lišta Arbiton VIGO 60 2200 x 60 x 15 mm dub georgetown
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,73 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Univerzální lepidlo Herkules v plastové lahvi
    Lepidlo univerzální HERKULES 130g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 115,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 884,62 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lepidlo Ceys pro montáž v interiéru i exteriéru
    Ceys
    Lepidlo montážní Ceys Montack profesional 300 ml
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 596,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dřevěnou strukturou
    Podlahová lišta MDF 22 x 40 x 2600 mm B516 dub žíhaný
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,62 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dekorem dřeva
    Soklová lišta dub Hollywood 6 x 250 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dřevěným dekorem
    Kanálková lišta KSL50 50x22mm; 2,5m Ořech červený, středový kabel.kanál
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor dub Naturel olejovaná SU60L 19x58x2400 mm
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 112,08 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • NOVINKA
    Univerzální kontaktní lepidlo Pattex Chemopren 800 mililitrů
    Pattex
    Chemoprén Pattex Univerzál 800ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 411,25 Kč za l
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • NOVINKA
    Univerzální lepidlo Pattex Chemopren v plechovce o objemu 300 mililitrů pro pevné spoje
    Pattex
    Chemoprén Pattex Univerzál KLASIK 300 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 496,67 Kč za l
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Kontaktní lepidlo Pattex Chemoprén Univerzál pro pevné spoje v 50 mililitrové tubě.
    Pattex
    Chemoprén Pattex Univerzál 50 ml
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1500,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Univerzální kontaktní lepidlo Pattex Chemopren tuba 120 mililitrů
    Pattex
    Chemoprén Pattex Univerzál 120ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 825,00 Kč za l
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Lepidlo na obuv Pattex Chemoprén, 50 mililitrů, pro pevný a pružný průhledný spoj, Henkel Logo.
    Pattex
    Chemoprén Pattex Obuv 50 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1500,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Terasové prkno s dutinovým profilem a hladkým povrchem z kompozitního materiálu
    Plastový sokl 150 mm s hliníkovou fólií, 200 cm, hliník broušený
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 249,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mopovací návlek na podlahu
    Leifheit
    Návlek na mop Leifheit PROFI Cotton Plus
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 349,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Montážní lepidlo Roxolid Uni Fix, 380 gramů
    Roxolid
    Montážní lepidlo Roxolid UNI FI-X 350 g
    Průměrné hodnocení: 2 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 145,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 381,58 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Montážní lepidlo Roxolid Uni Fix v tubě o hmotnosti 70 gramů
    Roxolid
    Roxolid UNI FI-X Montážní lepidlo 70g
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 8 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 985,71 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná deska s kresbou
    Konsta
    Podlahová lišta P5 hoblovaná 27 x 9 x 2000 mm smrková
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 64,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor dub FU60L 19x58x2400 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 74,58 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Struktura dřeva, detailní záběr
    Konsta
    Podlahová lišta P4 hoblovaná 36 x 9 x 2500 mm smrková
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dřevěným dekorem
    Podlahová lišta MDF 22 x 40 x 2600 mm dub saragossa
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,62 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová soklová lišta s dřevěným dekorem
    Kanálková lišta KSL50 50x22mm; 2,5m Wenge; středový kabel, kanál
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová soklová lišta s dekorem dřeva
    Kanálková lišta KSL50 50x22mm; 2,5m Javor; středový kabelový kanál
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílá lakovaná čtvrtkruhová lišta
    Podlahová lišta MDF 22 x 40 x 2600 mm jasan bílý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,62 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Láhev lepidla Herkules Expert
    Lepidlo univerzální Herkules Expert 130g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 761,54 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG ochranný film na vinylové podlahy s leskem v 1000 ml lahvi
    HG
    HG ochranný film s leskem pro podlahy z umělých materiálů 1 litr
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 315,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 315,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru