Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
28. 9. 2026 geschlossen
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.09.26 v 0:14 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Korek

749 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Ceresit Chemoprén CH 50 kontaktní lepidlo na podlahy v dóze
    Ceresit
    Lepidlo na podlahy Ceresit Chemoprén 1 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 429,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 429,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Roxolid X-Power montážní lepidlo 450g
    Roxolid
    Roxolid X-POWER Montážní lepidlo 450g
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 13 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 442,22 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bison Tix kontaktní lepidlo dóza
    Bison
    Kontaktní lepidlo BISON Tix Gel 750 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 398,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Küpper olej na pracovní desky a dřevo v skleněné lahvi
    Küpper made in Germany
    Lněný olej na dřevo Küpper na pracovní desky 250 ml
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1076,00 Kč za l
    V současné době nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Univerzální lepidlo Pattex Repair 100 procent
    Pattex
    Univerzální lepidlo Pattex 100% Repair 50 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2380,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta vzhled dřeva
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor dub Oxford FU60L 19x58x2400 mm
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 78,75 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Soklová lišta se vzhledem dubového dřeva pro zakončení stěn
    Podlahová lišta Cellpro světlý dub 6 x 240 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 235,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 97,92 Kč za m
    Při odběru 100 ks:
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 82,92 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kontaktní lepidlo Ceresit Chemoprén CH 50 na podlahy v plechové dóze
    Ceresit
    Lepidlo na podlahy Ceresit Chemoprén 0,5 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 498,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pattex 100 procent gel opravný univerzální lepidlo 8 gramů
    Pattex
    Univerzální gelové lepidlo Pattex 100% Repair 8 g
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 8625,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Láhev lepidla Herkul
    Lepidlo univerzální HERKULES 250g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 356,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta z dřevěného materiálu
    SKANDOR
    Podlahová lišta Skandor FU60L Pierre antracit 19x58x2400 mm
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 185,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 77,08 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Sprejové lepidlo Greenox v plechovce
    PINTYPLUS
    Lepidlo ve spreji Pinty Plus Tech permanent 400 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 345,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 862,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor Halifax dub FU60L 19x58x2400 mm
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 185,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 77,08 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Roxolid Crystal Fix montážní lepidlo 300 gramů
    Roxolid
    ROXOLID Crystal FI-X montážní lepidlo 300 g
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 630,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta z dřevěného materiálu s dekorem
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor Beton Clair FU60L 19x58x2400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 74,58 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová lišta s dekorem dřeva
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor dub Impresso FU60L 19x58x2400 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 74,58 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná podlahová lišta
    SKANDOR
    Podlahová lišta MDF Skandor FU60L 19x58x2400 mm jasan D3007
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 185,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 77,08 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Soklová lišta s povrchem v dekoru dřeva a dutým průřezem pro podlahové lišty
    Podlahová lišta Cellpro šedý dub 6 x 240 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 235,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 97,92 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pájecí hořák se stojanem
    CFH
    Sada na vypalování do dřeva CFH BM 245, 15dílná
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 12 Hodnocení.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový těsnicí profil
    Soklová lišta Cellpro černá 6 x 240 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 235,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 97,92 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dřevěná podlahová lišta
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor černá lesklá FU60L 19x58x2400 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 185,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 77,08 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová lišta s dřevěnou strukturou
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor borovice FU60L 19x58x2400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 74,58 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Herkules univerzální lepidlo, 30 gramů
    Lepidlo univerzální Herkules 30g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 45,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1500,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dřevěnou strukturou
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor dub bronz FU60L 19x58x2400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 185,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 77,08 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová lišta s dřevěnou strukturou
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor Villefort pinie FU60L 19x58x2400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 185,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 77,08 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná soklová lišta
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor dub bílý lakovaný SU60L 19x58x2400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 210,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 87,50 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná podlahová lišta
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor Athos achát FU60L 19x58x2400 mm
    Průměrné hodnocení: 2 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 185,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 77,08 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná podlahová lišta
    SKANDOR
    Podlahová lišta MDF Skandor FU60L 19x58x2400 mm Chalk Hickory
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 185,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 77,08 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová lišta s dřevěnou strukturou
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor multilamela světlá FU60L 19x58x2400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 74,58 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná podlahová lišta
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor Oak Marble olejovaná SU60L 19x58x2400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 112,08 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová lišta z dřevěného materiálu s dřevěným dekorem
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor bubinga FU60L 19x58x2400 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 74,58 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová lišta s dřevěnou strukturou
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor Pensacola dub FU60L 19x58x2400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 74,58 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová lišta z dřevěného materiálu
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor Porcelato natural FU60L 19x58x2400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 74,58 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná podlahová lišta
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor dub Falkenberg FU60L 19x58x2400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 74,58 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová lišta s dřevěnou strukturou
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor Florence FU60L 19x58x2400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 74,58 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová lišta se vzhledem dřeva
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor Astenberg smrk FU60L 19x58x2400 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 185,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 77,08 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
nahoru