Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.09.26 v 22:52 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90733 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Mosazná dvojitá vsuvka s vnějším závitem
    Dvojnipl 3/4"x3/4" mosaz
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová spojka zahradní hadice
    GL rychlospojka 1/2"
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 45,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Zavlažovací počítač se čtyřmi výstupy a digitálním displejem
    for_q Hydrologic
    Zavlažovací počítač for_q FQ-BC 4 3/4" pro automatické zavlažování s mobilními postřikovači, kapkovými systémy (MicroDrip) nebo sprinklerovými systémy
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 1890,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový ventil z kovu
    Kohout pračkový kulatý se zpětnou klapkou
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 11 Hodnocení.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Řetěz pro motorovou pilu
    Worx
    Náhradní řetěz Worx WA0142 pro pily WG324Exx/WG325Exx/WG326Exx
    Průměrné hodnocení: 4.2 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 398,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová T-kus s závitovými připojeními
    FANSKI
    Rohový ventil pračkový M1/2"xM3/4"
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 215,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podpalovač z dřevité vlny Pepo 32 kusů v kartonové krabici
    Podpalovač PE-PO z dřevité vlny 32 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 95,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 2,97 Kč za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Sklenice se sklopným víkem od Bormioli Rocco, plná těstovin
    Zavařovací sklenice FIDO 1 l s patentním uzávěrem a těsnicí gumou 1 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Naviják na hadici se zahradní hadicí a stříkací pistolí
    for_q
    Vozík na hadici for_q FQ-MSW 30 F, Set
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 2390,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Past na myši s chytacím mechanismem
    Past na potkany SuperCat PRO
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Pilový list na kov pro ruční pilu
    Pilový list na kov 2951/300, oboustranný
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 13,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rychlospojka zahradní hadice
    Rychlospojka MAXI pro 1" hadici
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Konektor s 13 póly pro přívěsy
    Adaptér pro přívěsný vozík 13P/7P 12V
    Průměrné hodnocení: 2 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 175,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazný kohoutek s T-rukojetí
    Zahradní ventil 3/4" s přípojem na hadici
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 265,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Příslušenství do betonu Bostik Mix A572 Protect v 5litrovém kanystru
    Bostik
    Těsnicí přísada do betonu a malty Bostik A572
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 335,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 67,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bostik Block Hydro Creme A715 horizontální bariéra
    Bostik
    Horizontální bariérový krém Bostik A715 290ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 475,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1637,93 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bostik Express Mörtel A920, hotová spárovací hmota pro opravy, pro konstrukce a fasády
    Bostik
    Spárovací malta Bostik A920 300 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 663,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bostik Block H777 Aqua Blocker, šest kilogramů těsnicí hmoty v kbelíku
    Bostik
    Hybridní univerzální těsnění Bostik H777 6kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 239,83 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazný kovový šroub se závitem
    Alcadrain
    Mechanismus click/clack sifonu Alcadrain S0525-ND
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 160,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná rychlospojka se závitovým připojením
    Rychlospojka s vnějším závitem "1/2" MS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 138,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Věšáková lišta se třemi háčky z kovu
    Walteco
    Věšáková lišta 4 háčky, 8155
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 389,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šest zavařovacích sklenic s víčkem v průhledném obalu
    Zavařovací sklenice s víčky Made with love 390 ml 6 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 18,17 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tuka substrát pro želvy v průhledném obalu.
    Substrát terarijní pro želvy suchozemské Tukan 4 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 115,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 28,75 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kolečko sprchového koutu se dvěma koly
    Horní pojezdová kolečka Riho Hamar 209628
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 280,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Láhev paliva do biokrbů Pepo o objemu 1 litr, určená pro provoz biokrbů.
    PE-PO ethanol do biokrbů 1 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 110,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 110,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení šesti sklenic na zavařování s víčky
    Zavařovací sklenice s víčky Made with love 720 ml 6 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 24,83 Kč za ks
    Při odběru 10 Balení:
    cenu — 140,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 23,33 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Marimex bazénová chemie pro boj proti řasám v 1litrové láhvi
    Marimex
    Prevence proti řasám Marimex STOP řasám+ 1 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 179,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový přechodový kus s kovovou maticí pro sanitární instalace
    PPR gre nátrubek - přechodka s PM 32x1"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 124,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový Y-rozbočovač se závitem
    Odbočka "Y" mosaz chrom MMŠ 1/2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Eprosin T30 dvousložkový epoxidový tmel v plechovce a lahvi
    Epoxidový tmel EPROSIN T 30, tvrdidlo 0,4kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 647,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná svěrná tvarovka s vnějším závitem
    AL-PEX přechod vnější M3/4"x20 šroubovací
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 95,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná svěrná tvarovka s vnějším závitem
    AL-PEX přechod vnější M1/2"x16 šroubovací
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 55,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rozložený pohled na sestavu plovákového ventilu skládající se z pouzdra, víka, těsnění a dvou plovákových koulí
    Alca
    Pachový uzávěr pro sprchové žlaby Alca APZ9
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 350,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Flexibilní pancéřová hadice s připojovacím šroubením pro sanitární použití
    GEBERIT
    Ohebná připojovací hadička Geberit
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 325,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Splachovací nádržka s pákou a těsněním
    GEBERIT
    Sada těsnění GEBERIT pro plnicí ventil typ 380 240.771.00.1
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka se závitem pro sanitární instalace
    Redukce 6hran vnější-vnitřní závit 1"x3/4" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru