Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 1:13 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90733 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Hračka pro psy Dog Fantasy jako plyšové zvířátko s uzlovým lanem a Dog Fantasy Logo.
    Hračka pro psy Dog Fantasy Snuggle mix druhů
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka s vnějším závitem
    Dvojnipl redukovaný 3/4"x3/8" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 40,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazné šroubení pro sanitární a topenářské účely
    Připojovací šroubení k vodoměrům 3/4"x1/2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 180,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová T-kus s vnitřním závitem pro sanitární aplikace
    T-kus 3/4" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 140,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo pro psy Carnilove True Fresh Fish & Turkey pro dospělé psy, bez obilovin a brambor, 60 procent čerstvých ryb a krocana.
    Granule pro psy Carnilove TRUE FRESH Dog Dry F&T Adult Breeds 1.5kg ryba+krůtí krmvo pro dospělé psy
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 345,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 230,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Koleno se závitem, 90 stupňů
    Koleno 90° vnitřní-vnější závit 3/4" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Falco Logo, krmivo pro psy Falco Rony Mono, hovězí svalovina s mrkví a řepou, 90 procent svaloviny, recept od veterináře.
    Falco
    Konzerva pro psy Falco RONY MONO hovězí sval. mrkev+řepa 200g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 295,00 Kč za kg
    Při odběru 15 ks:
    cenu — 56,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 280,00 Kč za kg
    Nelze koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový díl z kovu se závitem
    Koleno 90° vnitřní-vnější závit 1/2" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 55,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová trubková spojka s vnitřním závitem
    Hrdlo 3/8" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 37,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová T-kus s vnitřním závitem
    T-kus 3/8" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 58,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Carnilove křupavé pamlsky pro dospělé kočky s lososem a šantou kočičí.
    Pamlsek pro kočky Carnilove Cat Crunchy Snack Salmon 50g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 980,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Granule Carnilove True Fresh Duck pro psy malých plemen se 60 procenty čerstvého kachního masa, bez obilovin a brambor.
    Granule pro psy Carnilove TRUE FRESH Dog Dry Duck Adult Small Breeds 1.5kg kachní krmivo pro dosplělé psy malých plemen
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 345,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 230,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo pro štěňata Carnilove True Fresh Duck, bez obilovin a brambor, s 60 procenty čerstvé kachny a 27 procenty zeleniny.
    Granule pro psy Carnilove TRUE FRESH Dog Dry Duck Puppies 4kg kachní krmivo pro štěňata
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 855,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 213,75 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Carnilove True Fresh granule pro dospělé psy s rybou a krůtou, bez obilovin a brambor, 60 procent čerstvého masa.
    Granule pro psy Carnilove TRUE FRESH Dog Dry F&T Adult Breeds 4kg ryba+krůtí krmivo pro dospělé psy
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 855,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 213,75 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení háčků na obrazy Twenty pro montáž bez vrtání pro panely, beton a cihlové zdi
    Háček Twenty Universal světle hnědý - blistr
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 29,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení se dvěma samolepicími nástěnnými háčky
    Háček samolepící Quickfix Typ 2 béžový - blistr
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 27,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada akrylových barev Talens Art Creation se šestí tubami po 12 ml
    Set akrylových barev 6 x 12 ml Primary
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada akrylových barev Talens Art Creation, 6 krát 12 ml, pastelové tóny
    Set akrylových barev 6 x 12 ml Pastel
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Sada metalických akrylových barev Talens Art Creation, 6 krát 12 ml
    Set akrylových barev 6 x 12 ml Metallic
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sprejová láhev s odstraňovačem akrylových barev
    Odstraňovač akrylových barev 500 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 338,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zárvorová deska a pouzdro zámku pro interiérové dveře
    Zapadací plech k193 s vaničkou, k193vbzn
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová zárubňová deska s výřezy a upevňovacími otvory
    Zapadací plech k192, bílý, zinek, K192bzn1
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 83,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tři modelovací nástroje se silikonovým nástavcem v různých tvarech
    Silikonová tvořítka 3 kusy Artcreation
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Polypropylenová redukce se závitem
    PPR grn zátka krátká
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 10,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový řetěz
    Řetěz CON300, červeno bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 45,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada čtyř houbiček na tupování s dřevěnými rukojeťmi
    Houbičky s dřevěným držákem Artcreation 4 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Art Creation Sada měkkých pastelů s dvanácti barvami
    Set suchých pastelů 12 kusů Artcreation
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení tří špachtlí s dřevěnou rukojetí
    Set uměleckých špachtlí Artcreation 3 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 289,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Hladítko z kovu s plastovou rukojetí pro omítkářské práce
    Škrabák mřížový
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení barevných perliček Wiky pro kreativní tvoření
    Korálky 20 g perly barevné
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 45,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení špendlíků s barevnými hlavičkami, 100 kusů
    Špendlík s barevnou hlavičkou 100 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 35,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná písmena k tvoření a dekoraci, v sadě s obalem
    Magnet abeceda dřevená
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 135,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení s barevnými korálky pro kutily
    Korálky barevné II 20 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vícebarevné houbičky v průhledném plastovém obalu
    Houbička Rainbow, 6ks v balení
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 40,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Festa odizolovací nástroj na kabely
    Festa
    Rukojeť pro pilové plátky
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 226,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová vodovodní baterie s křížovou rukojetí
    SCHELL
    Ventil zahradní SCHELL 1/2"x3/4" matný chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 250,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru