Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 3:13 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90775 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Tuba olejové barvy saze lampová
    Olejová barva černá Lamp black 40 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2975,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Míchadla barev ze dřeva, šest kusů
    Míchací tyčinky na barvu 6 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Tuba žlutozelené akrylové barvy
    Akrylová barva Yellow Green 75 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1720,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Nerezové sítko do dřezu s gumovým kroužkem
    CENTA
    Odtokové sítko CENTA chrom -
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Tuba akrylové barvy Van Dyck Brown
    Akrylová barva Vandyke Brown 75 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1720,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Olejová barva v tubě, oranžový odstín
    Olejová barva oranžová Orange 40 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2975,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva filtry odsavače par z aktivního uhlí
    Philco
    Uhlíkový filtr PHILCO Air 1 pro odsavač par 2 ks 40040052
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový pružinový hák se šroubem pro upevnění
    Sinks
    Úchytka Sinks ULTRA (6 ks)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Akrylová barva v tubě
    Akrylová barva Reflex Orange 75 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1720,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová rozpěrná hmoždinka se šroubem pro upevnění
    Sinks
    Úchytka Sinks ULTRA (4 ks)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 29,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tuba s růžovou akrylovou barvou
    Akrylová barva Reflex Rose 75 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1720,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Olejová barva v tubě, Neapolská žluť červená, od Talens
    Olejová barva červená Yellow red 40 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2975,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tuba modré akrylové barvy
    Akrylová barva Ultramarine 75 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1720,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tuba s červenou akrylovou barvou
    Akrylová barva Naphtol Red Medium 75 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1720,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tuba zlaté akrylové barvy
    Akrylová barva Gold 75 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1720,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nerezové sítko do dřezu, balení 3 kusů
    Nerezové sítko do dřezu 3 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 16,33 Kč za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Tuba se žlutou akrylovou barvou
    Akrylová barva Reflex Yellow 75 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1720,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tuba oranžové akrylové barvy
    Akrylová barva Azo Orange 75 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1720,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tuba s růžovou akrylovou barvou
    Akrylová barva Quinacridone Rose 75 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1720,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tuba akrylové barvy Siena Natural
    Akrylová barva Raw Sienna 75 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1720,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Olejová barva žlutá v tubě
    Olejová barva žlutá Yellow 40 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2975,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tuba akrylové barvy slonovinová čerň
    Akrylová barva Ivory Black 75 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1720,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tuba akrylové barvy v karmínové barvě
    Akrylová barva Carmine 75 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1720,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Akrylová barva v tubě, Sienná pálená
    Akrylová barva Burnt Sienna 75 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1720,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tuba žluté akrylové barvy Art Creation, 275 mililitrů
    Akrylová barva Primary Yellow 75 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1720,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový držák se šroubem pro upevnění
    Pertura
    Šroub pro madlo nerezová ocel V2A 2 ks
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 689,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná Y tvarovka pro sanitární instalace
    Odbočka "Y" mosaz MŠŠ 3/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový ventil z kovu s černou rukojetí
    Ventil pojistný s páčkou pro bojler, otvírací tlak 5,8 Bar, 1/2"
    Průměrné hodnocení: 1.3 z 5 hvězdiček. 12 Hodnocení.
    cenu — 165,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Náhradní díly pro filtrační vložku Aquael
    Aquael
    Adaptér AQUAEL retrofit Leddy Tube T5/T8
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hadicová spojka pro zahradní hadice
    GL Šroubení 1/2"
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 19,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovové klíny různých velikostí
    Sada klínků pro kladivo 10 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Filtrační houba
    SICCE
    Filtrační náplň pro filtr SICCE Shark ADV 400, 600 a 800 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 419,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Čtyři halloweenské čelenky s dekoracemi jako kočky, netopýři, duchové a pavouci.
    Čelenka s dekorací
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 52,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zahradní koule z plastu
    Walteco
    Nábytková knopka Rotan, plast, bílý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 35,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka s vnějším a vnitřním závitem
    GEKA
    Závitová vložka mosaz, vnitřní závit 1" x vnější závit 3/4"
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná závitová vsuvka pro sanitární použití
    GEKA
    Závitová vložka mosaz, vnější závit 1" x 3/4"
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru