Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 6:22 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90729 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Vločkové krmivo JBL Pro Novo Guppy v žluté nádobě
    JBL
    JBL PRONOVO GUPPY FLAKES S 100 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 890,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Clou retušovací tužka v bílé barvě pro opravu dřevěných povrchů
    Clou
    Retušovací tužka 13 bílá
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 349,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • JBL Pro Novo Color krmivo pro všechny druhy ryb
    JBL
    JBL PRONOVO COLOR GRANO M 250 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 223,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 892,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kulatý nábytkový knoflík z kovu
    Walteco
    Nábytková knopka Revis, bronz
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový nábytkový knoflík
    Walteco
    Nábytková knopka Wollis, matný chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva prachové kartáče z peří s dřevěnými rukojeťmi
    Hračka pro kočky Mávátko dřevěné barevné
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Servisní sada ke klikám - 6ks
    Servisní sada ke klikám, 6 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 29,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazný zpětný ventil
    GEKA
    Meziventil York mosaz, vnitřní závit 1"
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 235,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení esovitých háků
    MEKR´S
    S-Háček 30 zinek bílý, 10ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 40,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 4,00 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení kovových esíček.
    MEKR´S
    S-Háček 50 zinek bílý, 5ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 42,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 8,40 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hnědá keramická podložka pod květináč
    Víko na zelák Morava 15 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 319,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení S-háků
    MEKR´S
    S-Háček 60 zinek bílý, 5ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 52,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 10,40 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení osmi dřevěných kolíčků na prádlo s motivy Emoji
    Kolíčky dřevěné úsměv 8 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 55,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 6,88 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení kovových esíček
    MEKR´S
    S-Háček 40 zinek bílý, 10ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 46,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 4,60 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový ventil s hadicovou přípojkou
    SCHELL
    Ventil přístrojový SCHELL 1/2"x3/4" COMFORT
    Průměrné hodnocení: 4.7 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 590,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Deset centimetrů dlouhé pravítko
    Tužka tesařská
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 19,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Umyvadlová zátka s táhlem pro umyvadla
    Alca
    Umyvadlová výpusť Alca 1 ¼ " pochromovaná pro umyvadlo s přepadem A31
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 55,90 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Řezací nůž s výřezy
    Plech pod dveřní kován, nerez lesk, plechl95
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 195,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Moxy 3D dřevěné puzzle Jednorožec, 30 dílů
    DIY Kreativní sada 3D Puzzle AD
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 325,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kočka si hraje s hračkou s peříčky
    KARLIE
    Hračka pro kočky Jarní listy
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 42,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová průchodka trubky
    Alcadrain
    Vrapová vložka Alcadrain 60/32 Z0026-ND
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 36,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kovová trubková spojka s vnitřním závitem
    Hrdlo 1" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka koleno s vnitřním závitem
    Koleno 2xvnitřní závit 1/4"x1/4" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 48,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový díl z kovu s vnitřním závitem
    Koleno 90° 2xvnitřní závit 1"x1" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 185,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka s vnitřním závitem
    Hrdlo 2xvnitřní závit 1/4"x1/4" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 24,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Debbex Flokul Ultra 0,5 litru pro údržbu bazénů
    Den Braven
    CRANIT Flokul ULTRA 0,5 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 115,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 230,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení čisticích tablet Gardena Cleansystem
    Čisticí tablety Gardena CleanSystem
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 195,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazné koleno s vnějším závitem
    Koleno vnější-vnější závit 3/8"x3/8" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Drátěný kartáč s plastovou rukojetí pro čisticí práce
    Kartáč drátěný C1100
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 68,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná fitinka koleno s vnitřním závitem
    Koleno 2xvnitřní závit 1/2"x1/2" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 61,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazné koleno s vnitřním závitem pro sanitární použití
    Koleno 2xvnitřní závit 1"x1" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 145,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Drátěný kartáč s plastovou rukojetí pro čisticí práce
    Kartáč drátěný C1070
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 66,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Drátěný kartáč s dřevěnou rukojetí
    Kartáč drátěný 1406
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka s 90stupňovým úhlem a vnitřním závitem
    Koleno 2xvnitřní závit 3/8"x3/8" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná svěrná tvarovka s vnějším závitem
    AL-PEX přechod vnější M3/4"x20 šroubovací
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 95,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná pojistná matice
    Matice úzká 1/2" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 31,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru