Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 13:14 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90736 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Šroubení z mosazi
    Šroubení 4340 18
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka koleno s vnitřním závitem
    Koleno 2xvnitřní závit 5/4"x5/4" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 235,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka se závitem
    Redukce obrácená vnitřní-vnější závit 1"x5/4" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 180,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový řetěz
    Řetěz CON300, červeno bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 45,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení externího filtru pro akvárium Seachem Tidal 55
    Seachem
    Pěnová náplň Seachem TIDAL 55 Foam 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 84,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná redukce se závitem
    Redukce 6hran vnější-vnitřní závit 1"x3/8" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Škrabací samolepky Tlapková patrola pro kutily
    Kreativní sada na vyškrabování Paw Patrol 5 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka se závitem
    Redukce 6hran vnější-vnitřní závit 5/4"x1" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 145,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Deset náhradních nožů pro odstraňovač otřepů
    Náhradní čepel do odhrotovače, 10 ks, YT-22361
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 35,90 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka pro sanitární instalaci
    Šroubení 4330G 28-1"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 295,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tři modelovací nástroje se silikonovým nástavcem v různých tvarech
    Silikonová tvořítka 3 kusy Artcreation
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastové krytky na nábytek
    Koncovka a aretace textilní pásky bílá - 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • AgroBio Opava Albit přípravek proti houbovým chorobám, 20 ml balení
    Přípravek proti houbovým chorobám ALBIT AgroBio INPORO 20 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 339,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 16950,00 Kč za l
    Nelze koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka pro sanitární instalaci
    Šroubení 4330G 18-1/2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Škrabka Yato s kovovou rukojetí
    Odhrotovač univerzální, YT-22360
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 319,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná rychlospojka
    Rychlospojka s vnitřním závitem 3/8"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 145,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná redukce se závitem
    Redukce 6hran vnější-vnitřní závit 5/4"x3/4" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná hadicová přípojka s vnějším závitem
    Vsuvka s vnějším závitem 3/8"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 44,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná rychlospojka s vnitřním závitem
    Vsuvka s vnitřním závitem 1/2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazný rozdělovač se třemi přípojkami
    Roztrojka vnitřní závit 3/8", 3 rychlospojky
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 759,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná hadicová koncovka se závitem
    Vsuvka s vnějším závitem 1/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 35,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Konektor zahradní hadice
    for_q
    for_q Reparátor na hadici 1/2„-5/8"
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Svatební přání s motivem horkovzdušného balónu a českým textem přání na pozadí oblohy s mraky.
    Přání K vaší svatbě NYH
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná vsuvka s vnějším závitem
    Vsuvka dvojitá vnější 1/4"x3/8"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 26,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná spojka s vnitřním závitem
    Rychlospojka s vnitřním závitem 1/2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazné šroubení s úhlem 45 stupňů a vnějším závitem
    GEKA
    Úhlová koncovka 90° mosaz, vnitřní a vnější závit 1"
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná rychlospojka s vnitřním závitem
    Rychlospojka s vnitřním závitem 1/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Spojka hadice For_q
    for_q
    for_q Spojka hadice 3/4" se stop ventilem
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná Y-spojka pro vedení stlačeného vzduchu
    Rozdvojka vnitřní závit 3/8", 2 rychlospojky
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 459,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná rychlospojka s vnitřním závitem pro stlačený vzduch
    Vsuvka s vnitřním závitem 3/8"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Magnety v dóze
    Magnety doza kulaté 25 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Barevné dřevěné kolíčky na prádlo v balení
    Dřevěné kolíčky barevné 10 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 25,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěné dekorace k malování v sadě s fixami, různé motivy
    Dřevěné obrázky k vymalování, 2 ks + barvy
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada třpytivého prachu s nádobou a výběrem barev
    Dekorační glitry, box 6 x 15 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Umyvadlová zátka s kulatou hlavou a nastavitelnou stopkou
    Alcadrain
    Zátka Alcadrain kompletní chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 210,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Třpytivé hvězdy v dóze
    Dekorační glitry tvar hvězdy, box 6x10 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru