Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 19:54 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90736 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Obývací pokoj s pohovkou, konferenčním stolkem a nástěnnou nálepkou
    Samolepka na zeď, motiv květina
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ukončovací profil pro dlaždice z kovu
    Lišta ALU vnější roh 10x2500 mm lak lesklý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profilová lišta pro podlahové krytiny
    Lišta ALU T profil 10+12x2500 mm přírodní
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obdélníková kovová trubka
    Lišta NEREZ L profil 12x2500 mm kartáčovaná
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 429,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení distančních křížků, 3 mm, 250 kusů
    Akkit
    Spárovací křížky Akkit 3 mm 250 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 45,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 0,18 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový obkladový profil
    Akkit
    Lišta Akkit nerez oblá 10x3000 mm stříbrná
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 379,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 126,33 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dvě stylizované ryby jako ilustrace
    Samolepka Ryby 25x48 cm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepicí dekorace na zeď s motivy koček a motýlů
    Samolepka Kočky 32x50 cm 8 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dekorace s včelou a květinou do dětského pokoje
    Samolepka Včela/Květ 25x48 cm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Asfaltová silnice se třemi bílými dopravními značkami
    Schodovky Nexa Carcoal 120x29,8 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 529,48 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1478,99 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Škrabka na spáry s rukojetí
    Čistič dlaždicových spár Haromac velký
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 165,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě dekorativní figurky dinosaurů
    Samolepka Dinosauři 25x48 cm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepky se zvířecími motivy pro výzdobu dětského pokoje
    Samolepka Safari 31,5x41,5 cm 5 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pilník na kov s rukojetí
    Pilník na dlaždice Haromac 2-vrstvá deska jemná/hrubá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Odstraňovač spár s plastovou rukojetí a kovovou čepelí
    Čistič dlaždicových spár Haromac malý
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 115,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tři diamantové pilové listy
    Haromac
    Čepele pro čističe spár Haromac velké 3ks
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 175,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Razítko se slovem vzorek
    Vzorek k podlaze č. 6836824 Cuatro
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 670,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Tažná páska nivelačního systému dlaždic
    Klip distanční Raimondi RLS V2 3-12 100ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 289,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 2,89 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepka s motivem kočky
    AGDesign
    Samolepka mini 3D Kočka 8x9 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzorek
    Vzorek k vinylové podlaze č. 10576902 5.0 SPC Arco
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Symbol: Vzorek
    Vzorek k vinylové podlaze č. 10576903 5.0 SPC Torre
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Balení klínků na obklady, 250 kusů, pro použití na spáry 0 až 5 mm
    Akkit
    Nivelační klínky Akkit 0-5 mm 250 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 0,16 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení distanční křížky 2,5 milimetru, 250 kusů
    Akkit
    Spárovací křížky 2,5 mm 250 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 45,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 0,18 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení distančních křížků na obklady, 5 mm, 200 kusů
    Akkit
    Spárovací křížky 5 mm 200 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 0,30 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení distančních křížků na obklady, 4 mm, 250 kusů
    Akkit
    Spárovací křížky Akkit 4 mm 250 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 0,24 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hromada bílých distančních křížků pro dlaždice pro rovnoměrné spáry
    Haromac
    Spárovací křížky Haromac 28x5mm balení 200ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 44,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hromada bílých distančních křížků pro dlaždice pro rovnoměrné spáry
    Haromac
    Spárovací křížky Haromac 28x4mm balení 200ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 38,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hromada bílých distančních křížků pro dlaždice pro rovnoměrné spáry
    Haromac
    Spárovací křížky Haromac 28x8mm balení 200ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 52,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hromada bílých distančních křížků pro dlaždice pro rovnoměrné spáry
    Spárovací křížky Haromac 18x3mm balení 200ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 30,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hromada bílých distančních křížků pro dlaždice pro rovnoměrné spáry
    Haromac
    Spárovací křížky Haromac 28x6mm balení 200ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 47,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hromada bílých distančních křížků pro dlaždice pro rovnoměrné spáry
    Dlaždicové kříže 2x18mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 24,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový obkladový profil
    Akkit
    Lišta Akkit nerez oblá 8x3000 mm stříbrná
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 379,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 126,33 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dvě zakončovací lišty s dřevěným dekorem
    Ukončení soklové lišty SPC Vancouver
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepka na zeď Harry Potter se scénami a symboly z filmů
    Samolepicí dekorace Harry Potter Nebelvír HDKS 506 18 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s vzhledem dřeva
    Roh ukončovací ARBITON VIGO60 NEWPORT 2KS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čtyřlístek jako symbol štěstí
    AGDesign
    Samolepka mini 3D Čtyřlístek 8x9 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru