Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 22:16 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90736 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Profilová lišta K4 o rozměrech 4 mm výška a 25 mm šířka
    Konsta
    Krycí lišta K4 4 x 25 x 2000 mm smrk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 115,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 57,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva rohové díly soklové lišty pro upevnění na podlahu
    Kouty ke kanálkové liště dub rustik 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová obkladačská lišta s otvory pro instalaci obkladů
    Lišta ALU balkonová 32x2500 mm přírodní
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Jednosložkový silikonový tmel Lukopren v tubě
    Amirro
    Neutrální silikonový tmel č.33 tuba
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 130,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 5200,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zdobené kancelářské potřeby s motivy Emoji na stole
    Samolepka Emoji, 1 plato 15x26cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Úhelníkový profil z kovu s výřezy ve tvaru čtyřlístků
    Lišta ALU L profil 4,5x2500 mm přírodní
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vzorek podlahové krytiny
    Vzorek k laminátové podlaze č. 10132552 ahmara
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Profil z materiálu na bázi cementu
    Soklová lišta Cloudy beige betonová béžová 2500 x 60 mm tl. 15 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pokládka světlé dubové parketové podlahy
    Vzorek k podlaze č. 12108962 Dub Cortese Natur
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Kovový profil pro obklady
    Akkit
    Lišta Akkit nerez čtvercová 11x3000 mm stříbrná
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 369,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 123,00 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Břečťanová girlanda umělá
    Samolepka na zeď, 54152, motiv květiny
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva průhledné přísavné háčky v balení
    Přísavka 3250 F0 blistr
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 24,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Několik červených vlčích máků se stonky
    Samolepka na zeď, Crearreda, motiv květiny, 54101 31x31cm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Slunečnice jako dekorace
    Samolepka na zeď, Crearreda, motiv květiny, 54106 31x31cm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový obkladový profil
    Akkit
    Lišta Akkit nerez čtvercová 10x3000 mm stříbrná
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 369,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 123,00 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Stříbrný dlaždicový profil z kovu s výřezy
    Lišta NEREZ L profil 4,5x2500 mm přírodní
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 339,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení dvou samolepicích háčků
    Přísavka 3242 nerez blistr
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 25,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přísavka s háčkem v blistrovém balení
    Přísavka 3250 transparentní blistr
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 24,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hliníkový profil
    Listela Inox lesk 1,5x60 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Stahovací jazýček nivelačního systému obkladů
    Akkit
    Distanční spony Akkit 1mm zelená bal.= 100 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 1,29 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě černé klapky svodu
    Spojky 2 ks ke kanálkové liště břidlice
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Při odběru 10 Balení:
    cenu — 62,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 31,00 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Vzorek produktu s dřevěným dekorem.
    Vzorek k podlaze č. 12409055
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • NOVINKA
    Světlá dubová prkna
    ter Hürne
    Vzorek k podlaze č. 10701637
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dekorativní laminát s dřevěnou strukturou a nápisem Vzorek
    Vzorek k laminátové podlaze č. 5554186 Exquisit nostalgie teak
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Pattex Sanitární silikon transparentní v kartuši, odolný proti plísním, dlouhotrvající efekt, včetně trysky.
    Pattex
    Sanitární silikon Pattex transparent 280 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 639,29 Kč za l
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Rohový díl pro soklové lišty
    Roh vnitřní 4 cm kaštan 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přechodový profil s dřevěným dekorem
    Přechodová lišta 930MM ARBITON CS30 - CS159
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový díl pro soklové lišty
    Roh vnitřní 4 cm buk tmavý 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Roh bílého dřevěného rámu s dřevěným spojem
    Roh vnější 4 cm kaštan 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Roh bílého dřevěného rámu s dřevěným spojem
    Roh vnější 4 cm buk tmavý 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Roh bílého dřevěného rámu s dřevěným spojem
    Roh vnější 4 cm višeň 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mramorová deska s žilkováním
    Samolepicí dekorace mramor šedý 120 x 280 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1059,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 315,18 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přechodová lišta barvy dřeva
    Přechodový profil 90 cm nalepovací dub
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 272,22 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Dřevěná podlaha z dubu
    Vzorek k podlaze č. 10023204
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • NOVINKA
    Položené parkety z dubového dřeva
    Vzorek k podlaze č. 12108975
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dřevěná profilová lišta
    Přechodový profil 90 cm nalepovací buk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 272,22 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru