Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 23:35 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90736 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Dekorační profil s dřevěným vzhledem
    Spojka ARBITON VIGO Vermont 2KS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Upevňovací kotva z plastu
    Roh vnitřní ARBITON VIGO60 BRADFORD 2KS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohová lišta dřevěná
    Spojka ARBITON VIGO60 NEWPORT OAK 2KS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Úzká, vysoká váza
    Roh ukončovací ARBITON VIGO60 BRADFORD 2KS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pohled na fasádu s vertikálními panely
    3D samolepicí panel, sametový vzhled, černý 69 x 150 cm
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 639,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 617,39 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Laminátová podlaha s dřevěným vzhledem
    Vzorek k podlaze č. 10225691
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Kovový obkladačský profil s čtvercovými výřezy
    Lišta NEREZ obloukový profil 10x2500 mm šedá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 459,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahový profil z plastu
    Přechodová lišta Arbiton samolepicí 930 x 3 x 6 mm dub liberty
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Gumová stěrka s dřevěnou rukojetí
    Spárovací guma Kaufmann 180 mm
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Samolepka s motivy koček a otisky tlapek
    AGDesign
    Samolepka na zeď Černá kočka 45x65 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace květin, motýlů, vážek, berušek, mravenců a ptáků
    AGDesign
    3D samolepka na zeď Květiny 31x31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace květů a listů magnólie
    AGDesign
    Samolepka na zeď Magnolie 45x65 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace s kočičími motivy a srdcem
    AGDesign
    Samolepka na zeď Černá kočka 31x31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní dřevěná lišta
    Koncovka pro lištu Arbiton VIGO60 dub jersey
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace s leopardy a rostlinnými motivy
    AGDesign
    Samolepka na zeď Levhart 45x65 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní strom ze dřeva s listy a květy
    AGDesign
    Samolepka na zeď Dřevo života 31x31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Světlé dřevěné desky jako podlahová krytina.
    Vzorek k podlaze č. 6851458 dub bílý Family
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Sada samolepek na zeď Harry Potter s postavami a symboly
    AGDesign
    Samolepka na zeď Harry Potter Létající auto 45x65 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detailní pohled na soklovou lištu s rozměry 48 mm výška a 20 mm šířka
    Konsta
    Krycí lišta 7 x 33 x 1000 mm borovice
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní deska se čtvercovým pyramidovým vzorem
    3D panely na zeď samolepicí Mini, sametový vzhled, modré 34 x 34 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 1077,92 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepka na zeď Safari s motivy zvířat a rostlin
    AGDesign
    Dětská samolepka na zeď Safari 45x65 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace se stromem, zvířaty a různými dekoracemi
    AGDesign
    Dětská samolepka na zeď Zvířátka 45x65 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přechodový profil z kovu s upevňovacími otvory
    Přechodová lišta PROFIL METAL-FIX 02 FERRO MESSING 830x30x4 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 78,31 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dvě upevnění radiátorů s dekorem dřeva
    Spojka soklové lišty SPC Vancouver
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastové upevňovací klipy na okapy
    Spona tacker dlouhá 4 cm balení 500 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 628,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 1,26 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dvě dřevěné lišty
    Ukončení soklové lišty SPC Jagerndorf
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzorek
    Vzorek k podlaze č. 5823840 staré dřevo 1513466
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Schodový profil z kovu
    ALU samolepicí schodový profil stříbrný 24,5 x 20 mm, 2,7 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 449,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 166,30 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva vzorky textury dřeva
    Ukončení soklové lišty SPC Ottawa
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva proužky dřevěné dýhy
    Ukončení soklové lišty SPC Canmore
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepka na zeď Peppa Pig s motýly a květinami
    Samolepicí dekorace Peppa Pig Rodina HDKM 512 36 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě dřevěné lišty s kresbou dřeva
    Ukončení soklové lišty SPC Jasper
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva konektory soklové lišty
    Vnější roh soklové lišty SPC Canmore
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorace se sochou Buddhy, lotosovými květy a nápisem ''Keep calm and meditate'' a ''Keep calm and do yoga''
    AGDesign
    3D samolepka na zeď Buddha 45x65 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva dřevěné distanční prvky
    Ukončení soklové lišty SPC Barrie
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzorek dlaždice k prohlédnutí
    Vzorek 10558045 DB Vinyl Vancuver beige
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru