Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 01.10.26 v 9:32 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90686 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Dřevěná deska
    Práh dubový 20 x 70 x 800 mm
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 165,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 206,25 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná deska
    Práh dubový 20 x 70 x 900 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 185,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 205,56 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná deska
    Práh dubový 20 x 70 x 700 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 227,14 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná deska
    Práh dubový 20 x 70 x 600 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 135,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 225,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná deska
    Práh dubový 20 x 150 x 700 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 285,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 407,14 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná deska
    Práh dubový 20 x 150 x 600 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 408,33 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    Soklová lišta MDF šedá 18x58x2500 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová lišta s dekorem a bílým nosným profilem
    Vlepovací lišta k design podlaze bílá 2,0-3,5mm;2,5m;58mm
    Průměrné hodnocení: 3.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 349,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 139,60 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Sada mopu a kbelíku Vileda
    Vileda
    Sada na čištění podlah Vileda Ultramax
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 659,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Betonový nášlap pro venkovní schody
    Schodovka imitace kamene Stone Milán Gris 33x120x1,2 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2090,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Hliníkový rám s panely pro stavbu zahradního domku
    Biohort
    SmartBase H6
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 51990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Obklady s betonovým vzhledem
    Dlažba imitace betonu Baltimore Ceniza 120 x 120 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1290,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1857,60 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Světlá mramorová deska
    Dlažba imitace mramoru Onyx White 160x80 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 849,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 2173,44 Kč za Balení
    Při odběru 28 Balení:
    cenu — 799,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 2045,44 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná fasáda s kresbou dřeva
    Sokl imitace dřeva RADICE GRIGIO 7x31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 254,84 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dlaždice se vzhledem mramoru
    Dlažba imitace mramoru Temptation Gray 80x160 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 899,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 2301,44 Kč za Balení
    Při odběru 28 Balení:
    cenu — 849,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 2173,44 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Konstrukce hliníkové terasy se polykarbonátovými deskami.
    Biohort
    SmartBase GS 190
    Průměrné hodnocení: 4.7 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 17290,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Balení flexibilního lepidla Quick-Mix RKS o hmotnosti 25 kilogramů
    Flexibilní lepidlo RKS Quick Mix C2TE S1 25kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 639,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 25,56 Kč za kg
    Nelze koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Paleta s pytli lepidla na obklady
    Knauf
    Paleta stavební lepidlo Knauf Fliesenkleber N 25kg 18ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2682,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 5,96 Kč za kg
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Obklad stěny imitující kámen
    Obkladový kámen Slanec 007 Gardena 30 x 10 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 962,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 481,00 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová vpusť se čtvercovou mřížkou pro vnitřní použití
    Swisspor
    Odtokový systém pro sprchový kout Swisspor 50 mm bílá 300134
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1190,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Sprchový odtok s nerezovou mřížkou
    Swisspor
    Odtokový systém pro sprchový kout Swisspor 50 mm bílá 300132
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1190,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná podlahová lišta
    Soklová lišta s jádrem 2,5m 60mm jasan bílý
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dekorativní dlaždice se vzhledem mramoru, černé, bílé a zlaté žíly
    Obklad imitace mramoru Gold Paradise 60x120 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 669,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 963,36 Kč za Balení
    Při odběru 38 Balení:
    cenu — 639,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 920,16 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Bílá krycí deska
    DURAVIT
    Poklop pisoáru DURAVIT Vero bílá 0061510000
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 4130,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Nástěnné umývátko Duravit z bílé keramiky, obdélníkové, s otvorem pro baterii vpravo a přepadem.
    DURAVIT
    Bidet DURAVIT Vero závěsný 2239150000
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 14545,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Detailní záběr dekorativního štěrku
    Den Braven
    Dekorativní materiál Kámen Den Braven 3 - 6 mm balení 25 kg bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 509,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 20,36 Kč za kg
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová lišta s dekorem dřeva
    Soklová lišta pěnová jasan bílý 2,5m 48mm
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 63,60 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dlouhá, tmavá kameninová dlaždice se strukturovaným povrchem
    Sokl imitace kamene Boldstone marengo 8 x 45 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 175,56 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Břidlicové obklady pro dekoraci stěn
    Sokl imitace kamene Varana marengo 8 x 45 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 175,56 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Zeď z přírodního kamene
    Obkladový kámen 30 x 20-50 cm černá šedá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2358,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dekorativní štěrk pro zahradní a krajinářské úpravy
    Den Braven
    Dekorativní materiál Kámen Den Braven 3 - 6 mm balení 25 kg antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 509,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 20,36 Kč za kg
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Detailní záběr na okrasný štěrk
    Den Braven
    Dekorativní materiál Kámen Den Braven 3 - 6 mm balení 25 kg šedá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 509,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 20,36 Kč za kg
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Masážní přístroj na nohy s pemzou pro péči o nohy
    RIDDER
    Koupelnová sada RIDDER Ease fixní A162107
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 262,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Obdélníková keramická dlaždice
    Obkladový pásek Travel White 7,5x30 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 699,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 692,01 Kč za Balení
    Při odběru 60 Balení:
    cenu — 669,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 662,31 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vzor dlaždic z kameniny
    Dlažba imitace kamene Pietra pearl 120 x 120 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1300,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1872,00 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Detail dlaždice s kamenným dekorem
    Dlažba teraco Lombarda grigio 90x90 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1350,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 2187,00 Kč za Balení
    Při odběru 24 Balení:
    cenu — 1280,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 2073,60 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
nahoru