Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 03.10.26 v 17:17 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90565 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Průhledná podložka pod židli na dřevěné podlaze
    Podlahová rohož transparentní 90x120cm
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 12 Hodnocení.
    cenu — 969,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlaha s kresbou dřeva
    Classen
    Minerální SPC podlaha 4+1 Akis
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 660,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1554,96 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 607,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1430,09 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Průhledná podložka pod židli na dřevěné podlaze
    Podlahová rohož transparentní 60x80cm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 479,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Průhledná podložka pod židli pod psacím strojem na dřevěné podlaze
    Podlahová rohož transparentní 40x60cm
    Průměrné hodnocení: 3.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 319,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tmavá laminátová podlaha v dekoru dřeva s výraznou kresbou a suky v provedení prken.
    Swiss Krono
    Laminátová podlaha 8.0 Nostalgie teak
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 828,96 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 389,00 Kč za m²
    Při odběru 56 Balení:
    cenu — 704,62 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 330,65 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Plechovka Hornbach polyuretanovy lak na podlahy pro ruzne povrchy
    Hornbach
    PU Podlahový lak Hornbach 750 ml
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 429,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 572,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Světlá laminátová podlaha se vzhledem dřeva
    Vinylová podlaha 5.0 Flax Oak
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 719,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1473,95 Kč za Balení
    Při odběru 39 Balení:
    cenu — 649,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1330,45 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová krytina ze světlého dřeva
    Vinylová podlaha 5.0 Yoho Oak Natur
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 719,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1473,95 Kč za Balení
    Při odběru 39 Balení:
    cenu — 649,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1330,45 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detaily dřevěného dekoru pro konstrukci nábytku
    Vinylová podlaha 5.0 SPC COMFORT DUB PRESTIGE
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1287,85 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 599,00 Kč za m²
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 1201,85 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 559,00 Kč za m²
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Laminátová podlaha se šedým dekorem dřeva s texturou a suky.
    Vinylová podlaha SPC Rigid 5.0 Vancouver
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1061,62 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 489,00 Kč za m²
    Nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Laminátová podlaha se vzhledem dubu se strukturovanou texturou dřeva a viditelnými spárami.
    Swiss Krono
    Laminátová podlaha 8.0 Whitewashed dub bělený
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 828,96 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 389,00 Kč za m²
    Při odběru 56 Balení:
    cenu — 704,62 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 330,65 Kč za m²
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Povrch parket z světlého dubového dřeva
    Dřevěná podlaha 13.0 Dub Cortese Natur
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1440,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 2426,40 Kč za Balení
    Při odběru 30 Balení:
    cenu — 1390,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 2342,15 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Plechovka polyuretanového laku na podlahy pro trvanlivé a odolné povrchy. Logo HORNBACH.
    Hornbach
    PU Podlahový lak Hornbach 2,5 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 503,60 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlaha z jednotlivých prken
    Barlinek
    Dřevěná podlaha 14.0 dub bílý lakmat
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 858,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 849,42 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Světlá laminátová podlaha s dřevěnou strukturou
    Classen
    Minerální SPC podlaha 4+1 dub Nambung
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 605,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1535,49 Kč za Balení
    Při odběru 45 Balení:
    cenu — 555,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1408,59 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Laminátová nebo vinylová podlaha s dekorem dřeva a strukturou dubu, položená jako prkna.
    Vinylová podlaha Egibi Floors 4.0 dub Ottawa
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1288,68 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 475,00 Kč za m²
    Při odběru 39 Balení:
    cenu — 1193,72 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 440,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík s multifunkčním fixačním prostředkem Bostik SF 701
    Bostik
    Lepidlo po podlahové krytiny SF 701 Bostik 3,5kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 629,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 179,71 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pohled na vinylovou podlahu s dřevěným vzhledem
    Vinylová podlaha 5.0 SPC COMFORT DUB EVO SA532
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1287,85 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 599,00 Kč za m²
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 1201,85 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 559,00 Kč za m²
    Nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Bostik SF 731 Multifunkční kontaktní lepidlo v kbelíku
    Bostik
    Lepidlo na podlahové krytiny, Korek-kontakt BOSTIK SF 731 750 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 345,33 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pohled na laminátovou podlahu s dřevěným vzhledem
    Samolepicí vynilová podlaha SK Anatolia 91 x 15 cm balení 15 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 917,51 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 439,00 Kč za m²
    Při odběru 40,005 Balení:
    cenu — 833,91 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 399,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová krytina s dřevěnou strukturou
    Samolepicí vinylová podlaha SK Campeon 91 x 15 cm balení 15 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 917,51 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 439,00 Kč za m²
    Při odběru 40,005 Balení:
    cenu — 833,91 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 399,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čisticí rohožka s vertikálními pruhy
    Čistící zóna vstupní rohož Trend resine šíře 200 cm (metráž)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 598,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detail šedého koberce
    Koberec Velours Mexico Twist antracit FB925 šířka 400 cm (metráž)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 796,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mozaikové dlaždice se čtvercovým vzorem pro design stěn a podlah
    PVC panel na stěnu 108 Mosaic Marocco 95,5 x 48 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 369,00 Kč za m²
    Při odběru 30 ks:
    cenu — 160,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 349,34 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Duvilax Lepidlo lepidlo na obklady v kbelíku, 1 kg
    Den Braven
    Lepidlo na obklady a dlažbu DUVILAX L58 1 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 199,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kuchyňský dřez s vodovodní baterií, utěrkou, šálky a dekorativními obklady
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel Wall Tiles Lina béžový 15,25 x 15,25 cm
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit UK 200 Univerzální disperzní lepidlo v růžovém kbelíku
    Ceresit
    Univerzální disperzní lepidlo Ceresit UK 200 14 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1645,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Univerzální disperzní lepidlo Ceresit UK 200 v kbelíku
    Ceresit
    Univerzální disperzní lepidlo Ceresit UK 200 5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 649,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 129,80 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová krytina z dlaždic
    Samolepicí vinylová podlaha šedá Gabun dlaždice 60 x 30 cm balení 12 ks
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 10 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 978,53 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 889,37 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová krytina z panelů s dřevěným vzhledem
    Samolepicí vinylová podlaha šedá Macau dlaždice 60 x 30 cm balení 12 ks
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 978,53 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 889,37 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová krytina se vzhledem kamene, skládající se z obdélníkových dlaždic
    Samolepicí vinylová podlaha šedá Aruba dlaždice 60 x 30 cm balení 12 ks
    Průměrné hodnocení: 4.7 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 978,53 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 889,37 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Pokládka podlahových dlaždic
    Samolepicí vinylová podlaha šedá Palau dlaždice 60 x 30 cm balení 12 ks
    Průměrné hodnocení: 3.8 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 978,53 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 889,37 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná struktura pro podlahové krytiny
    Samolepicí vinylová podlaha šedá River Perle dlaždice 91 x 15 cm balení 15 ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 917,51 Kč za Balení
    Při odběru 40,005 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 833,91 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Světlá vinylová podlaha s dřevěným vzhledem
    Samolepicí vinylová podlaha šedá XXL Utah šedá dlaždice 23 x 91,4 cm balení 15 ks
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 13 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1376,27 Kč za Balení
    Při odběru 40 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1250,87 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová krytina vzhled dřeva
    Gerflor
    Samolepicí vinylová podlaha dub Senso RUSTIC KOLA dlaždice 15,2 x 91,4 cm balení 16 ks
    Průměrné hodnocení: 4.1 z 5 hvězdiček. 10 Hodnocení.
    cenu — 449,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 987,80 Kč za Balení
    Při odběru 55 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 877,80 Kč za Balení
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Světlá laminátová podlaha se vzhledem dřeva
    Vinylová podlaha 8.0 SPC Rigid XXL Premium Windsor Oak
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 799,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1340,72 Kč za Balení
    Při odběru 33 Balení:
    cenu — 759,05 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1273,69 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru