Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 03.10.26 v 17:47 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90565 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Laminátová podlaha ve vzhledu světlého dubu se strukturovanou kresbou dřeva a viditelnými suky.
    Barlinek
    Vinylová podlaha 5.0 Mino
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 540,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1188,00 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Laminátová podlaha se vzhledem dubu, s přírodní texturou dřeva a viditelnými suky v prkenném formátu.
    Barlinek
    Vinylová podlaha 5.0 Livo
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1188,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 540,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Detail laminátové podlahy s dřevěnou strukturou.
    Vinylová podlaha 5.0 Toronto
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 599,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1060,23 Kč za Balení
    Při odběru 80 Balení:
    cenu — 559,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 989,43 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Detail béžového koberce
    Koberec Velours Mexico Twist hnědý FB923 šířka 500 cm (metráž)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 995,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detail texturovaného koberce
    Koberec Velur Mexico Twist červený FB933 šířka 500 cm (metráž)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 995,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obdélníkový koberec z textilu
    Koberec Smyčka Tonga hnědý FB3506 šířka 400 cm (metráž)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 796,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lepidlo na dřevo v plastové láhvi
    Den Braven
    Lepidlo na dřevo Den Braven Woodfix D3, 750 ml
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 194,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 258,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balakryl Polyurex lak na dřevo plechovka
    Balakryl
    Lak na dřevo Balakryl Polyurex V1605 matný 3,88 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2429,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 607,25 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detail tmavě šedého koberce
    Koberec Velur Mexico Twist modrý FB926 šířka 500 cm (metráž)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 995,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bostik SF 711 Univerzální lepidlo v kbelíku
    Bostik
    Lepidlo univerzální SF 711 Bostik 14 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1650,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,86 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detail koberce
    Koberec Velur Mexico Twist modrý FB926 šířka 400 cm (metráž)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 796,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balakryl Polyurex lak na dřevo plechovka
    Balakryl
    Lak na dřevo Balakryl Polyurex V1604 lesklý 3,88 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2429,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 607,25 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Multifunkční fixatér Bostik v kbelíku
    Bostik
    Lepidlo na koberce, fixace SF 701 BOSTIK 800g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 223,75 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík univerzálního lepidla Bostik SF 711
    Bostik
    Lepidlo univerzální Bostik 850g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 145,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 170,59 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detail koberce
    Koberec ZAZ New Filc b.110 šířka 400 cm (metráž)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 796,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bostik SF 711 Univerzální lepidlo v kbelíku, 3,5 kilogramu
    Bostik
    Lepidlo univerzální SF 711 Bostik 3,5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 549,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 156,86 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bostik SF 714 Lepidlo lepidlo na designové krytiny ECOLINE, 13 kg balení
    Bostik
    Lepidlo na designové krytiny SF 714 13kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2290,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 176,15 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík univerzálního lepidla Bostik SF 711 7 kg
    Bostik
    Lepidlo univerzální SF 711 B DX36 Bostik 7 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 899,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 128,43 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekor světlé laminátové podlahy s dřevěným vzhledem
    Senso
    Vinylová podlaha Senso 5.7 Pecan
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 698,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1396,00 Kč za Balení
    Při odběru 60 Balení:
    cenu — 642,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1284,00 Kč za Balení
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Laminátová podlaha se vzhledem dubu s rustikální texturou, suky a prasklinami.
    Vinylová podlaha 8.0 dub Ferrum šedá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1433,48 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 575,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlaha ze světlých dřevěných parket
    Vinylová podlaha SPC 4.0 dub oran
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1553,33 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 695,00 Kč za m²
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 1428,17 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 639,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Světlá obdélníková obkládačka do interiéru
    Senso
    Vinylová podlaha Senso 5.7 Pepper Light
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 565,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1152,60 Kč za Balení
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahové dlaždice z kameniny
    Senso
    Vinylová podlaha Senso 5.7 Pepper Taupe
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 799,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1629,96 Kč za Balení
    Při odběru 57 Balení:
    cenu — 735,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1499,40 Kč za Balení
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Detail podlahových dlaždic se vzhledem mramoru
    Vinylová podlaha 6.0 Marmor Abbey bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 799,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1668,31 Kč za Balení
    Při odběru 40 Balení:
    cenu — 759,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1584,79 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Přehled laminátové podlahy s dřevěným vzhledem
    Vinylová podlaha SPC 4.0 dub tenerife
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1553,33 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 695,00 Kč za m²
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 1428,17 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 639,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Detail světlé vinylové podlahy
    Vinylová podlaha SPC 4.0 dub avatar
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1553,33 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 695,00 Kč za m²
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 1428,17 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 639,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Laminátová podlaha v šedém dekoru dřeva s výraznou texturou a suky.
    Swiss Krono
    Laminátová podlaha 8.0 Peterson dub šedý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 692,58 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 325,00 Kč za m²
    Při odběru 56 Balení:
    cenu — 624,38 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 293,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová krytina ze světlé kameniny
    Senso
    Vinylová podlaha Senso 4.2 Gotha Clear
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 755,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1494,90 Kč za Balení
    Při odběru 54 Balení:
    cenu — 705,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1395,90 Kč za Balení
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Světlé keramické dlaždice s matným povrchem
    Senso
    Vinylová podlaha Senso 4.2 Manhattan Clear
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 755,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1494,90 Kč za Balení
    Při odběru 54 Balení:
    cenu — 705,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1395,90 Kč za Balení
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Světlá laminátová podlaha s dřevěným vzhledem
    Senso
    Vinylová podlaha Senso 4.2 Pecan Light
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 699,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1467,90 Kč za Balení
    Při odběru 54 Balení:
    cenu — 649,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1362,90 Kč za Balení
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Travertinové dlaždice s přírodní kresbou
    Senso
    Vinylová podlaha Senso 4.2 Travertin Ivory
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 729,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1443,42 Kč za Balení
    Při odběru 54 Balení:
    cenu — 685,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1356,30 Kč za Balení
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Světlá struktura dřevěné podlahy do interiéru
    Senso
    Vinylová podlaha Senso 4.2 CLIC40 Pecan Nature
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 639,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1341,90 Kč za Balení
    Při odběru 54 Balení:
    cenu — 595,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1249,50 Kč za Balení
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dlaždice se vzhledem kamene
    Senso
    Vinylová podlaha Senso 4.2 CLIC40 Pepper Taupe
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 639,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1265,22 Kč za Balení
    Při odběru 54 Balení:
    cenu — 595,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1178,10 Kč za Balení
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vzor z různých dlaždic s ornamenty
    Kronotex
    Laminátová podlaha Kronotex 8.0 Quadraic Agura Q013
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 899,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 2330,21 Kč za Balení
    Při odběru 32,342 Balení:
    cenu — 809,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 2096,93 Kč za Balení
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Světlá podlahová krytina z dlaždic
    Kronotex
    Laminátová podlaha Swiss Krono 8.0 pastello chiaro FB0000FQV1014HG001
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 749,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1941,41 Kč za Balení
    Při odběru 39 Balení:
    cenu — 674,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1747,01 Kč za Balení
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Detail dlažby s betonovým efektem a strukturovaným povrchem.
    Samolepicí podlahové čtverce šedé 30,5 x 30,5 cm balení 11 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 349,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 349,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
nahoru