Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 03.10.26 v 19:57 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90565 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Dřevěná podlaha z dubu, světlý vzhled
    Amorim
    Korková podlaha 9.0 dub Rustic
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1623,59 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 899,00 Kč za m²
    Při odběru 44 Balení:
    cenu — 1508,01 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 835,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová krytina ze světlého dřeva
    Amorim
    Korková podlaha 9.0 dub Rock
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1643,46 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 910,00 Kč za m²
    Při odběru 44 Balení:
    cenu — 1551,35 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 859,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová krytina se vzhledem dřeva
    Amorim
    Korková podlaha 8.5 Golden Rustic dub
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1803,34 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 799,00 Kč za m²
    Při odběru 44 Balení:
    cenu — 1704,04 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 755,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Tuba PVC studené svařovací pasty s nástrojem
    Lepidlo pro svařování PVC za studena typ C 132 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 739,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 5598,48 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Svářecí pasta na PVC za studena Typ T v žlutém obalu, 44 gramů
    Lepidlo pro svařování PVC za studena typ T 44 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 379,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 8613,64 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová utěrka 50x60 centimetrů
    Spontex
    Hadr na podlahu Söke
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 25,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Spontex Univerzální utěrka na podlahu, extra savá
    Spontex
    Hadr na podlahu Spontex
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 32,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílá mozaika na stěnu v metro stylu s fazetou.
    PVC panel White tiles 3D dekor 48x96 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 367,39 Kč za m²
    Při odběru 30 ks:
    cenu — 160,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 347,83 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mozaikové obklady ve vzhledu mramoru s šedým žilkováním.
    PVC panel Marble tiles 3D dekor 48 x 96 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 366,59 Kč za m²
    Při odběru 30 ks:
    cenu — 160,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 347,07 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zídka z mozaikových dlaždic z přírodního kamene
    Samolepicí PVC panel Stone Stone beige 98 x 50 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 344,90 Kč za m²
    Při odběru 30 ks:
    cenu — 160,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 326,53 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mozaiková dlaždice s květinovými vzory a vzhledem mramoru
    PVC panel Mix white bílý 96 x 48,5 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 362,66 Kč za m²
    Při odběru 30 ks:
    cenu — 160,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 343,35 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Spontex podlahová utěrka z mikrovlákna v balení
    Spontex
    Hadr Spontex Soft mikro na podlahu
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nerezová lišta na obklady s výřezy
    Lišta PVC vnější roh 10x2500 mm šedá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ukončovací profil z plastu
    PVC přechodová lišta kobercová 30mm šedá, 1m, jednostran. samolep.
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 10 Hodnocení.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 109,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Koupelna s obklady s různými vzory, baterie a koupelnové doplňky
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel Wall Tiles Jamila olive 15,25 x 15,25 cm, balení 6 ks
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní dlaždice s geometrickými vzory v šedé a zlaté barvě
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel Wall Tiles Amira obklad na stěnu šedý 15,25 x 15,25 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kuchyňská scéna s modrými obkladačkami, pracovní deskou a kuchyňským náčiním.
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel na zeď d-c-fix Wall Tiles Uni modrý 15,25 x 15,25 cm 6 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Světlá kuchyně s dřezem, vodovodní baterií a dřevěnou pracovní deskou
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel na zeď d-c-fix Wall Tiles Uni zlatý 15,25 x 15,25 cm 6 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Světlá kuchyně s umyvadlem, baterií a zelenými dlaždicemi
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel na zeď d-c-fix Wall Tiles Uni olivově zelený 15,25 x 15,25 cm 6 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Kuchyňská scéna s obkládanou stěnou, pracovní deskou a kuchyňským náčiním.
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel na zeď d-c-fix Wall Tiles Uni béžový 15,25 x 15,25 cm 6 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Kuchyňská scéna s bílými dlaždicemi, skříňkami a dekorativními prvky na pracovní desce
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel na zeď d-c-fix Wall Tiles Uni bílý 15,25 x 15,25 cm 6 ks
    Průměrné hodnocení: 2 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Plastová podlahová lišta na stěně s kótovacím výkresem
    Ukončovací podlahová lišta šedá 40 x 6 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 35,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová soklová lišta o rozměrech 30 x 30 milimetrů.
    Ukončovací podlahová lišta samolepící tm šedá 50 x 6 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 43,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová soklová lišta s rozměry v rohu
    Ukončovací podlahová lišta samolepící světle šedá 50 x 6 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 43,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík akrylátového lepidla na vinylové a textilní podlahy
    Mapei
    Akrylátové lepidlo na koberce Mapei Maperyl Eco 5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 913,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 182,60 Kč za kg
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kbelík akrylátového lepidla na vinylové a textilní podlahy
    Mapei
    Akrylátové lepidlo na koberce Mapei Maperyl Eco 20 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2041,60 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 127,60 Kč za kg
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kbelík akrylátového lepidla na vinylové a textilní podlahy
    Mapei
    Akrylátové lepidlo na koberce Mapei Maperyl Eco 25 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3135,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 125,40 Kč za kg
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kovová profilová lišta s výřezy
    Lišta PVC vnější roh 8x2500 mm šedá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová krytina vzhled dřeva
    Gerflor
    Samolepicí vinylová podlaha dub Senso RUSTIC KOLA dlaždice 15,2 x 91,4 cm balení 16 ks
    Průměrné hodnocení: 4.1 z 5 hvězdiček. 10 Hodnocení.
    cenu — 449,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 987,80 Kč za Balení
    Při odběru 55 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 877,80 Kč za Balení
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Detail laminátové podlahy s dřevěnou strukturou
    Vinylová podlaha 8.0 SPC Rigid XXL Premium Winnipeg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 799,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1340,72 Kč za Balení
    Při odběru 33 Balení:
    cenu — 719,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1206,48 Kč za Balení
    Nelze koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Položená světlá dřevěná podlaha.
    Dřevěná podlaha 13.0 Jasan
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1170,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 4285,71 Kč za Balení
    Při odběru 32 Balení:
    cenu — 1075,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 3937,73 Kč za Balení
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná struktura pro výrobu nábytku
    SKANDOR
    Laminátová podlaha 7+2 Driftwood K2414EG
    Průměrné hodnocení: 2.8 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 718,20 Kč za Balení
    Při odběru 44 Balení:
    cenu — 254,15 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 610,47 Kč za Balení
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Světlá dřevěná podlahová plocha s kresbou dřeva.
    Barlinek
    Dřevěná podlaha 14.0 dub Gold Country
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 985,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1349,45 Kč za Balení
    Při odběru 36 Balení:
    cenu — 885,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1212,45 Kč za Balení
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Parketová podlaha z dřeva
    Barlinek
    Dřevěná podlaha 14.0 DUB VARIOUS
    Průměrné hodnocení: 3.2 z 5 hvězdiček. 15 Hodnocení.
    cenu — 789,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 2509,02 Kč za Balení
    Při odběru 40 Balení:
    cenu — 710,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 2257,80 Kč za Balení
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Světlá dřevěná parketová podlaha se suky
    ter Hürne
    Dřevěná podlaha 14.0 dub palatino
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1799,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 6019,45 Kč za Balení
    Při odběru 28 Balení:
    cenu — 1659,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 5551,01 Kč za Balení
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Světlá dubová parketová podlaha s přirozenou kresbou dřeva
    ter Hürne
    Dřevěná podlaha 14.0 dub Mayfair
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 1440,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 4818,24 Kč za Balení
    Při odběru 28 Balení:
    cenu — 1340,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 4483,64 Kč za Balení
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
nahoru