Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.10.26 v 7:44 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90589 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Profilová lišta P2 o rozměrech 40 milimetrů krát 20 milimetrů
    Konsta
    Podlahová lišta P2 20 x 40 x 2000 mm smrk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 225,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 112,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta s klipovým upevněním
    Podlahová lišta Arbiton VIGO 60 2200 x 60 x 15 mm dub manorial
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,73 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzorek podlahové krytiny na dřevěném pozadí
    SKANDOR
    Vzorek dřevěné podlahy č. 10553991 Skandor 12.0 Ocean Oak
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Obrázek profilu o rozměrech 30 krát 30 milimetrů.
    Podlahová lišta masivní 30 x 30 x 2400 mm dub
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 409,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 170,42 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzorek podlahové krytiny
    Vzorek dřevěné podlahy 14.0 jasan Platinium šedý Landhaus jednolamela
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pohled na podlahu s podlahovým topením pod laminátem
    Podložka pod podlahy Arbiton Secura Light Aquastop Flex 1,6 mm 10 m²
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 429,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 42,86 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Role podložky pod laminát a parkety
    Selit
    Podložka pod dřevěné a laminátové podlahy SELITAC basic 1,6 mm – 20 m²
    Průměrné hodnocení: 2.4 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 489,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 24,45 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dřevěnou strukturou a upevňovací sponou
    Podlahová lišta Arbiton VIGO 60 2200 x 60 x 15 mm dub monument
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,73 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzorek dřevěné podlahy k nahlédnutí
    Vzorek dřevěné podlahy 14.0 dub Toffee Landhaus lamela přírodní olejovaná
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dřevěnou strukturou
    Podlahová lišta MDF 22 x 40 x 2600 mm B530 dub kartáčovaný
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,62 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dřevěnou strukturou a upevňovacími klipy
    Podlahová lišta Arbiton VIGO 60 2200 x 60 x 15 mm dub rodenbach
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,73 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Topná rohož LÄRX pro podlahové topení s obalem
    Elektrické podlahové topení LARX Heating Mat 0,5 x 12 m, 6m2, 960W
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 4860,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Topná rohož LÄRX pro podlahové topení s obalem
    Elektrické podlahové topení LARX Heating Mat 0,5 x 10 m, 5m2, 800W
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 4240,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová lišta s dřevěnou strukturou a klipovým upevněním
    Podlahová lišta Arbiton VIGO 60 2200 x 60 x 15 mm dub bolton
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,73 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dřevěnou strukturou
    Podlahová lišta Arbiton VIGO 60 2200 x 60 x 15 mm jasan severský
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,73 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dekorem dřeva a upevňovacími klipy
    Podlahová lišta Arbiton VIGO 60 2200 x 60 x 15 mm dub caucasian
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,73 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Den Braven Mamut Glue Flexi S2, 20 kg balení
    Debbex
    Lepidlo na obklady ULTRA FLEX C2TE S2 20 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 574,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 28,70 Kč za kg
    Při odběru 42 ks:
    cenu — 545,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 27,25 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Topná rohož LÄRX pro podlahové topení s obalem
    Elektrické podlahové topení LARX Heating Mat 0,5 x 4 m, 2m2, 320W
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2180,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Topná rohož LÄRX pro podlahové topení s obalem
    Elektrické podlahové topení LARX Heating Mat 0,5 x 6 m, 3 m², 480W
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3080,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová lišta s dřevěným dekorem a klipovým upevněním
    Podlahová lišta Arbiton VIGO 60 2200 x 60 x 15 mm dub porto
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,73 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dekorem dřeva a klipsovým upevňovacím systémem
    Podlahová lišta Arbiton VIGO 60 2200 x 60 x 15 mm dub georgetown
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,73 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Topná rohož LÄRX pro podlahové topení s obalem
    Elektrické podlahové topení LARX Heating Mat 0,5 x 7 m, 3,5m2, 560W
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3470,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dlaždice se vzhledem kamene
    Schodovky imitace břidlice Ardesia Antracita 33x33 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 389,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový přechodový profil na koberci
    Přechodový profil 1000 mm x 38 mm x 2,5 mm Hliník Nalepovací Černá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 235,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 235,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzor dlaždic
    Dlažba imitace betonu StarLine antracit 30x30 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 379,73 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 279,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 354,33 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šedá podlahová dlaždice s kamenným vzhledem
    Dlažba Obklad imitace betonu Neapel 34x34 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 241,38 Kč za Balení
    Při odběru 69 Balení:
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 225,18 Kč za Balení
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Keramická dlaždice s dřevěným vzhledem
    Schodovky imitace břidlice Ardesia Acero 33x33 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 389,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detail tmavě šedé nástěnné dlaždice s matným povrchem a vzhledem betonu.
    form&style
    Dlažba imitace betonu MESSINA 61,5x61,5 cm antracit
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 448,50 Kč za Balení
    Při odběru 36 Balení:
    cenu — 279,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 418,50 Kč za Balení
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Světlá koupelna s umyvadlem, toaletou, zrcadlem, radiátorem na ručníky a koupelnovým nábytkem
    form&style
    Dlažba imitace betonu MODENA 30,5x61,5 cm šedá
    Průměrné hodnocení: 4.2 z 5 hvězdiček. 10 Hodnocení.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 373,50 Kč za Balení
    Při odběru 40 Balení:
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 343,50 Kč za Balení
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Nerezový žebříkový profil s výřezy
    Lišta NEREZ obloukový profil 8x2500 mm šedá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šedá podlahová dlaždice s matným povrchem
    form&style
    Dlažba imitace betonu MODENA 30,5x61,5 cm antracit
    Průměrné hodnocení: 4.7 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 373,50 Kč za Balení
    Při odběru 40 Balení:
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 343,50 Kč za Balení
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Rohový díl a lepicí sada pro rohový profil
    Vnitřní roh k vanové liště na obklad
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 29,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detail dlaždice s mramorovým vzhledem
    Dlažba imitace mramoru BRITA 60x120 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 718,56 Kč za Balení
    Při odběru 32 Balení:
    cenu — 479,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 689,76 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mapei Ultralite S2 Lepidlo na obklady pytel 15 kg
    Mapei
    Lepidlo na dlažbu Mapei Ultralite C2TE S2 15 Kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 93,27 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Debbex flexibilní gelové lepidlo Ultra Flex C2TE S1, 20 kilogramové balení
    Debbex
    Flexibilní lepidlo Debbex Gel Ultra Flex C2TE S1 20 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 312,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 15,60 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf Flexibilní lepidlo rychlé, 5 kg pytel
    Knauf
    Lepidlo na obklady a dlažbu KNAUF Flexkleber Schnell C2FT S1 5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 279,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 55,80 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru