Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.10.26 v 8:06 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90589 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Plastový profil pro zahradnictví
    Kanálková lišta KSL 50 šedý kámen 2,5m
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Žulová dlaždice se skvrnitým povrchem
    Sokl granitový Palace šedý 30,5x8x1 cm
    Průměrné hodnocení: 4.4 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 160,66 Kč za m
    Při odběru 180 ks:
    cenu — 44,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 144,26 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kartuše lepidla Soudal Fix All Flexi
    Soudal
    Lepicí tmel SOUDAL Fix All Flexi 290 ml šedý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 212,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 731,03 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šedá dlaždice s rýhovaným okrajem
    Schodovky Forum 60x30 cm sand
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 646,38 Kč za Balení
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Moderní podlahová lišta s hladkým povrchem pro čisté zakončení stěny.
    MIRAVA
    Sokl Manhattan 60 x 7,2 cm šedá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 231,67 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová obkladačská lišta s trojúhelníkovým vzorem
    Lišta ALU dilatační 10x2500 mm šedá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 479,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Světlé dřevěné panely s vertikálními liniemi pro obklady stěn nebo stropů.
    Samolepící lamely na zeď šedé 100 x 60 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 598,33 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ukončovací profil pro obklady z kovu s čtvercovými výřezy
    Bravo
    Balkonový profil Bravo přímý 2000 mm hliník šedý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čtvercová dlaždicová rohož s malými dlaždicemi ve vzhledu betonu na stěnu a podlahu.
    MIRAVA
    Mozaika Manhattan Grey R10 30x30 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 3655,56 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Světlá obkládačka s decentním vzorem
    Dlažba na schody imitace betonu LOFT ash 30x60 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 279,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1550,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hliníkový T-profil
    Lišta nerez L 9x2500 mm přírodní
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 339,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Den Braven Super Flex C2TE S1 lepidlo na obklady, 7 kilogramů
    Debbex
    Flexibilní lepidlo Debbex SUPER FLEX C2TE S1 7 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 166,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 23,71 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový ukončovací profil
    Kanálková lišta Cloudy šedá 5 x 250 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová podlahová lišta
    Soklová lišta s jádrem světle šedá; 60mm; 2,5m
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nábytkové kluzáky z plsti a plastu, různé provedení
    Hamat
    Vnitřní rohožka rypsová 50 x 80 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lišta pro vnitřní rohy obkladů
    Bravo
    Balkonový profil Bravo rohový 1000 x 1000 mm hliník šedý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hliníkový profil pro hrany schodů
    Lišta ALU L profil 10x2500 mm oliva elox
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • T-profil z kovu
    Lišta nerez T profil 25x2500 mm kartáčovaná
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 469,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šedý schodišťový stupeň z jemné kameniny s drážkami
    MIRAVA
    Schodovky imitace betonu MANHATTAN 29,8x59,8 cm antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1645,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 1827,78 Kč za m²
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Čtvercové šedé mozaikové dlaždice na stěnu a podlahu
    MIRAVA
    Mozaika Manhattan Anthrazit R10 30x30 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 3655,56 Kč za m²
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Detailní záběr na tmavě šedou vpichovanou plsť s vláknitou strukturou.
    Kobercová dlaždice, samolepící, antracitová 40x40cm
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 22 Hodnocení.
    cenu — 40,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 250,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva kamenné kryty zdi
    Kouty 2 ks ke kanálkové liště šedý kámen
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový profil pro obklady
    Lišta ALU L 10x2500 mm elox-oliva kartáčovaná
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 289,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Koberec s proužkovaným vzorem
    Čisticí zóna Rohožka Quanto gel šíře 1 m (metráž)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 359,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Koberec s proužkovaným vzorem
    Čisticí zóna Rohožka Quanto gel šíře 2 m (metráž)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 718,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ukončovací profil z plastu
    Kanálková lišta KSL 50 břidlice 2,5m
    Průměrné hodnocení: 2 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Při odběru 20 ks:
    cenu — 134,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 53,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Keramická dlaždice s rýhovaným okrajem
    Schodovky Forum 60x30 cm světle šedá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 646,38 Kč za Balení
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Kovový profil pro obklady
    Akkit
    Lišta Akkit nerez L profil 10x3000 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 89,67 Kč za m
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Knauf sanitární silikon, 310 ml
    Knauf
    Sanitární silikon Knauf grafitový 310 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 790,32 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf Sanitární silikon prachově šedý kartuše s obsahem 310 ml
    Knauf
    Sanitární silikon Knauf tmavě šedý 310 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 790,32 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Stavební silikon v kartuši o objemu 310 mililitrů
    Precit Built
    Stavbařský tmel PRECIT 310 ml šedý
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 171,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 551,61 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ochranný profil proti nárazu s označením
    Kobercová soklová lišta tmavo šedá 50mm; 2,5m; bez drážky; nalepovací
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 51,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pattex Premium Silikon Sanitární Manhattan, odolný proti plísním a UV záření, pro koupelny a kuchyně, kartuše s tryskou, Henkel Logo.
    Pattex
    Sanitární silikon Pattex PREMIUM manhattan/šedý 280 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 675,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový obkladový profil
    MIRAVA
    Nerezová lišta L kartáčovaná 3000x8 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 81,67 Kč za m
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Knauf Fugenbunt v dvoukilogramovém balení
    Knauf
    Spárovací hmota Knauf Fugenbunt Graphite 2 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 54,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf Fugenbunt Staubgrau spárovací hmota, 2 kg balení
    Knauf
    Spárovací hmota Knauf Fugenbunt Staubgrau 2 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 54,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru