Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.10.26 v 8:57 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90589 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Nerezový úhelník s plastovým potahem
    Lišta nerez L 20x20x2500 mm kartáčovaná
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 479,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hliníková ukončovací lišta
    Lišta nerez T profil 14x2500 mm kartáčovaná
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový obkladový profil
    Lišta ALU L 12x2500 mm elox oliva
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nerezová obkladová lišta s čtvercovými výřezy
    Lišta nerez Q 10x2500 mm lesk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Ukončovací profil dlaždic z kovu s výřezy
    Lišta nerez L10x1000 mm přírodní
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 135,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ukončovací profil dlaždic z kovu s výřezy
    Lišta nerez L 12x1000 mm přírodní
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Ukončovací profil dlaždic z kovu s výřezy
    Lišta nerez L 10x1500 mm přírodní
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ukončovací profil dlaždic z kovu s výřezy
    Lišta nerez L 12x1500 mm přírodní
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní nástěnná samolepka s větvemi, listy a motýly
    3D samolepka na zeď Branch 31 x 31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obdélníková dlaždice se strukturovaným povrchem.
    MIRAVA
    Sokl Manhattan 60 x 7,2 cm antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 231,67 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Pattex Premium Silikon Sanitární Manhattan, odolný proti plísním a UV záření, pro koupelny a kuchyně, kartuše s tryskou, Henkel Logo.
    Pattex
    Sanitární silikon Pattex PREMIUM manhattan/šedý 280 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 675,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový profil z kovu s perforací
    Roh k balkonovému profilu AOP 32 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový profil pro obklady s motivem obláčků
    Spojka k balkonovému profilu AOP 32 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 30,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ozdobné kruhy různých velikostí
    3D samolepka na zeď, Crearreda kruhy 31 x 31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahový profil z kovu
    SKANDOR
    Přechodová lišta Skandor alu 2700 x 37 x 6 mm antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1099,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 407,04 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Textura světlé zdi
    3D samolepicí panel STONE travertin 60 x 280 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 332,67 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detail zdi s omítkovou strukturou
    3D samolepicí dekorace STONE omítka 60 x 280 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 297,02 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šedá tkanina s texturou
    3D samolepicí dekorace TEXTIL 60 x 280 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 599,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 356,55 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tapeta s vertikální pruhovanou strukturou
    3D samolepicí dekorace STONE šedý pruh 60 x 280 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 297,02 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepky na zeď s motivy Tlapkové patroly a velitelství.
    Nálepky Tlapková patrola DK 2322 65 x 85 cm 28 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada nálepek Transformers Rise of the Beasts
    AGDesign
    Dětská samolepka na zeď Transformers 31x31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace s koňskými hlavami, květinami a listy
    AGDesign
    Samolepka na zeď Koně 31x31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace s různými kreslenými zvířaty, včetně žiraf, mývalů, jelena a hrocha
    AGDesign
    Dětská samolepka na zeď Zvířátka 31x31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf sanitární silikon, 310 ml
    Knauf
    Sanitární silikon Knauf grafitový 310 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 790,32 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf Sanitární silikon prachově šedý kartuše s obsahem 310 ml
    Knauf
    Sanitární silikon Knauf tmavě šedý 310 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 790,32 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Stavební silikon v kartuši o objemu 310 mililitrů
    Precit Built
    Stavbařský tmel PRECIT 310 ml šedý
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 171,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 551,61 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Světlá obkládačka s decentním vzorem
    Dlažba na schody imitace betonu LOFT white 30x60 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 279,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1550,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový odsavač par
    Roh vnější Arbiton VIGO 60 antracit 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová podlahová lišta
    Roh ukončovací Arbiton VIGO 60 antracit 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová svorkovnice pro upevnění
    Spojka Arbiton VIGO 60 dub šedý 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Držák hadice pro uložení hadice
    Roh vnější Arbiton VIGO 60 dub šedý 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Držák toaletního papíru pro montáž na stěnu
    Spojka Arbiton VIGO 60 tmavě šedá 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová soklová lišta
    Roh ukončovací Arbiton VIGO 60 tmavě šedý 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Držák hadice pro uložení hadice
    Roh vnitřní Arbiton VIGO 60 dub šedý 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový žlab z kovu a plastu
    Roh vnitřní Arbiton VIGO 60 antracit 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Soklová lišta
    Roh ukončovací Arbiton VIGO 60 dub šedý 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru