Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.10.26 v 9:27 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90589 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Kryt komína odsavače par
    Roh vnější Arbiton VIGO 60 tmavě šedý 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový rohový žlab s držákem
    Roh vnitřní Arbiton VIGO 60 tmavě šedý 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ukončovací profil dlaždic z kovu
    MIRAVA
    Ukončovací profil kvadrant nerezová ocel kartáčovaná 300 cm 10 mm
    Průměrné hodnocení: 3.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 379,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 126,33 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Kovový obkladový profil
    MIRAVA
    Ukončovací profil kvadrant nerezová ocel kartáčovaná 300 cm 11 mm
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 369,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 123,00 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Kovový obkladový profil
    MIRAVA
    Nerezová lišta hranatá kartáčovaná 3000x12,5 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 133,00 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Kovový dlaždicový profil
    MIRAVA
    Nerezová lišta oblá kartáčovaná 3000x12,5 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 369,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 123,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ukončovací profil pro dlaždice z kovu
    MIRAVA
    Nerezová lišta oblá kartáčovaná 3000x8 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 369,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 123,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový obkladový profil
    MIRAVA
    Nerezová lišta hranatá kartáčovaná 3000x11 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 389,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 129,67 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Knauf sanitární silikon, 310 ml
    Knauf
    Sanitární silikon Knauf grafitový 310 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 790,32 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf Sanitární silikon prachově šedý kartuše s obsahem 310 ml
    Knauf
    Sanitární silikon Knauf tmavě šedý 310 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 790,32 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Stavební silikon v kartuši o objemu 310 mililitrů
    Precit Built
    Stavbařský tmel PRECIT 310 ml šedý
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 171,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 551,61 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě rozety k topným trubkám z plastu
    Spojky ke kanálkové liště Cloudy šedá 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový obkladový profil
    Akkit
    Lišta Akkit nerez L profil 11x3000 mm stříbrná
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 289,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 96,33 Kč za m
    V současné době nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kovový obkladový profil
    Akkit
    Lišta Akkit nerez L profil 8x3000 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 89,67 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Koncovky soklových lišt z plastu
    Koncovky ke kanálkové liště Cloudy šedá 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva rohové kusy pro soklové lišty
    Kouty ke kanálkové liště Cloudy šedé 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě plastové kabelové svorky
    Vnější rohy ke kanálkové liště Cloudy šedá 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva rohy soklové lišty pro interiér
    Kouty 2 ks ke kanálkové liště 50 dub šedý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě objímky svodu pro upevnění trubek
    Spojky 2 ks ke kanálkové liště 50 dub šedý
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva rohy soklové lišty pro zakrytí přechodů podlah
    Koncovky 2 ks ke kanálkové liště 50 dub šedý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pokrývačský úhelník z kovu
    Bravo
    Spojka Bravo pro balkonový profil hliník šedá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 25,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ochranný profil proti nárazu s označením
    Kobercová soklová lišta tmavo šedá 50mm; 2,5m; bez drážky; nalepovací
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 51,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový obkladový profil
    MIRAVA
    Nerezová lišta L kartáčovaná 3000x8 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 81,67 Kč za m
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Knauf Fugenbunt v dvoukilogramovém balení
    Knauf
    Spárovací hmota Knauf Fugenbunt Graphite 2 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 54,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf Fugenbunt Staubgrau spárovací hmota, 2 kg balení
    Knauf
    Spárovací hmota Knauf Fugenbunt Staubgrau 2 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 54,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf Fugenbunt, 5 kg pytel spárovací malty
    Knauf
    Spárovací hmota Knauf Fugenbunt Staubgrau 5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 175,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 35,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dekorem dřeva do interiéru
    Kanálková soklová lišta PVC dub rustikální 50 x 2500 mm
    Průměrné hodnocení: 3.8 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Při odběru 20 ks:
    cenu — 134,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 53,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Stupňová rohož s rýhovaným profilem pro bezpečný došlap
    Schodovka StarLine černá 30x30 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 433,33 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Soklová lišta s dřevěným vzhledem
    Kanálková soklová lišta KSL50 PVC akácie vintage 50 x 2500 mm
    Průměrné hodnocení: 4.7 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Keramická soklová lišta
    Sokl StarLine šedá 30x8 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 130,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Betonový schodišťový stupeň s drážkami
    Schodovka StarLine šedá 30x30 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 433,33 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Soklová lišta s dřevěnou strukturou
    Kanálková soklová lišta PVC smrk 50 x 2500 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěný panel s tmavými spárami
    Samolepicí PVC panel hnědý 30 x 60 cm balení 4 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 429,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 595,83 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový panel se vzhledem dřeva
    Rohový profil z tvrzeného PVC buk 30x30mm; 250cm; bez děrování
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 175,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 70,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Roh dřevěného panelu pro interiérové úpravy
    Rohový profil z tvrzeného PVC dub 30x30mm; 250cm; bez děrování
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 175,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 70,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dekorem dřeva
    Kanálková soklová lišta PVC buk tmavý 50 x 2500 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru