Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.10.26 v 9:57 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90589 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Bílé plastové obložení fasády
    Samolepicí PVC panel 0015 bílý 60 x 30 cm balení 4 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 429,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 595,83 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěný úhelník
    PVC rohový profil dub tvrdý 20 x 20 mm x 2,5 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 51,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový profil ze dřeva
    PVC rohový profil tvrdý buk 20 x 20 mm x 2,5 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 51,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový úhelníkový profil s výřezy
    Lišta PVC vanová pod obklad 1850 mm bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bíle lakovaná podlahová lišta
    Podlahová lišta MDF 22 x 60 x 2600 mm bílá
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 215,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 82,69 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílá dlaždicová lišta z plastu
    Lišta PVC dilatační 10x2500 mm šedá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podložka pod kočičí toaletu s otiskem tlapky
    Podložka před kočičí toaletu Trixie PVC 45x37cm černá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Strukturovaný povrch v dekoru kamene se zlatými žilkami.
    Stěnový PVC panel Orvia Gold 2800 × 1220 × 2,8 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 549,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1875,38 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • NOVINKA
    Tapeta v mramorovém vzhledu se zlatými žilkami.
    Stěnový PVC panel Gold Mist 2800 × 1220 × 2,8 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 549,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1875,38 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • NOVINKA
    Šedá dlažba z jemné kameniny s mramorovým dekorem a bílým žilkováním.
    Stěnový PVC panel Pietra Grey 2800 × 1220 × 2,8 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 549,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1875,38 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • NOVINKA
    Detailní záběr dlaždice ve vzhledu mramoru s přírodní žilnatinou a jemnou strukturou.
    Stěnový PVC panel Marmori Grey 2800 × 1220 × 2,8 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 549,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1875,38 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kolekce dlaždic s různými vzory
    Samolepicí PVC panel Azulejos motiv 47 x 65 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Alex čistič podlah na dlažbu, linoleum a vinyl
    Alex
    Alex čistič na linoleum 2 v 1 750 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 118,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová podlahová lišta
    SKANDOR
    Podlahová lišta Neuhofer KU048L plastová 2400 x 38,5 x 15 mm bílá
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 289,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 120,42 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Top produkt
    Savo čistič podlah a povrchů s vůní oceánu v plastové lahvi
    SAVO
    SAVO na podlahy vůně oceán
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 80,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 106,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná soklová lišta
    Podlahová lišta MDF 22 x 60 x 2600 mm dub červený
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 84,23 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Savo čistič podlah na dřevo a laminát
    SAVO
    SAVO na dřevo a podlahu 750 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 100,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Savo čistič podlah a povrchů
    SAVO
    SAVO na podlahy vůně květin 750 ml
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 80,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 106,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta s kresbou dřeva
    Podlahová lišta MDF 22 x 40 x 2600 mm B500 dub šedý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,62 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Podlahová lišta s dřevěnou strukturou
    Podlahová lišta MDF 22 x 60 x 2600 mm dub stříbrný
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 84,23 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    Podlahová lišta MDF 22 x 40 x 2600 mm B593 patience
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,62 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    Podlahová lišta MDF 22 x 40 x 2600 mm B513 dub horský
    Průměrné hodnocení: 2 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,62 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílá soklová lišta z dřevěného materiálu s profilovaným průřezem.
    Podlahová lišta MDF 22 x 40 x 2600 mm bílá
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,62 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná ukončovací lišta pro podlahové krytiny
    Podlahová lišta MDF 22 x 40 x 2600 mm dub červený
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,62 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dřevěnou strukturou
    Podlahová lišta MDF 22 x 40 x 2600 mm B484 pine
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,62 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dekorem dřeva
    Podlahová lišta MDF 22 x 40 x 2600 mm dub tmavý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,62 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    Podlahová lišta MDF 22 x 40 x 2600 mm borovice
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,62 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná zakončovací lišta s kabelovým kanálem
    Podlahová lišta MDF 22 x 40 x 2600 mm dub kramolinský
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,62 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    Podlahová lišta MDF 15 x 60 x 2600 mm dub saragossa
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 84,23 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová struktura pro podlahové krytiny
    Podlahová lišta MDF 22 x 60 x 2600 mm jilm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 84,23 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    Podlahová lišta MDF 22 x 60 x 2600 mm hliník
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 84,23 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dekorem dřeva
    Podlahová lišta MDF 22 x 40 x 2600 mm B458 dub stříbrný
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,62 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěné madlo na schodiště
    Podlahová lišta MDF 22 x 40 x 2600 mm javor
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,62 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Savo dezinfekční čistič na podlahy s vůní levandule
    SAVO
    Čisticí a dezinfekční přípravek Savo Na podlahy levandule 1 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 99,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná soklová lišta
    Podlahová lišta MDF 22 x 40 x 2600 mm javor růžový
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,62 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Podlahová lišta s dřevěnou strukturou
    Podlahová lišta MDF 22 x 40 x 2600 mm jilm
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,62 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru