Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.10.26 v 13:06 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90589 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Podlahový profil z kovu s montážními otvory
    ALU přechodový profil, stříbrný, 1m 38mm; šroubovací (předvrtaný)
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 8 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 199,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahový profil z kovu
    ALU přechodový profil samolepící 38x1000 mm, stříbro
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 8 Hodnocení.
    cenu — 235,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 235,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový ukončovací profil s montážními otvory
    ALU přechodový profil, 30x1,6mm/1m havanna; šroubovací (předvrtaný)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 189,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zlatá přechodová lišta pro podlahové krytiny
    ALU přechodový profil, zlatý; 2,7m 30x1,6mm; šroubovací (předvrtaný)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 349,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 129,26 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přechodový profil z kovu s otvorem
    ALU přechodový profil stříbrný 2,7m 30x1,6mm; šroubovací (předvrtaný)
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 349,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 129,26 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Schodový profil z hliníku s protiskluzovým proužkem
    Schodový šroubovací profil stříbrný 39,5 x 25,5 mm, 2,5 m
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 759,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 303,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový ukončovací profil s otvorem
    ALU přechodový profil, stříbrný 1m 40mm; šroubovací (předvrtaný)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 199,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní deska s kamenným vzorem pro interiér
    Obkladový kámen Alpes Mix 34x50 x0,92 cm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 848,30 Kč za Balení
    Při odběru 42 Balení:
    cenu — 469,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 797,30 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detail kuchyňské desky s jemným kropením
    Dlažba StarLine béžová 30x30 cm
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 379,73 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 279,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 354,33 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profilovaný plech pro střešní krytinu
    Gutta
    Vlnitá deska Guttanit Plus 2000 x 900 mm červená
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 419,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 232,78 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová obkladačská lišta s otvory pro upevnění
    Lišta AL profil 2,5m/10 mm komaxit černá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěné panely s perem a drážkou
    Samolepící lamely dub hnědý 100 x 60 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 598,33 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový profil pro obklady s výřezy
    Lišta NEREZ L profil 10x3000 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nerezová dlažební lišta s výřezy
    Lišta NEREZ L profil 10x2500 mm přírodní
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Venkovní posezení s dlážděnou podlahou, dřevěnou pergolou, sedadly a výhledem na pláž
    Schodovka rohová imitace betonu Provenza Navona 33x33 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1090,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 10092,59 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový profil z kovu s výřezy
    Lišta ALU L profil 8x2500 mm přírodní
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 86,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový profil z kovu s ozdobnými výřezy
    Lišta ALU L profil 10x2500 mm přírodní
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čtvercové dlaždice uspořádané do vzoru šesti krát šesti dlaždic.
    MIRAVA
    Mozaika Manhattan Ivory R10 30x30 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 3655,56 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hliníkový rohový profil s výřezy ve tvaru čtyřlístků.
    Lišta ALU L profil 12x2500 mm přírodní
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový obkladový profil
    Lišta ALU L profil 10x2500 mm elox stříbrná
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový profil pro obklady s výřezy
    Lišta NEREZ L profil 8x2500 mm přírodní
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta vzhled dřeva
    Soklová lišta Oak Calgary Dub rezavě hnědý 2500 x 50 mm tl. 22 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová montážní patka
    SKANDOR
    Klipy Skandor CH23, balení 30 ks
    Průměrné hodnocení: 2.6 z 5 hvězdiček. 80 Hodnocení.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 8,30 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dřevěným dekorem
    Kanálková lišta dub natural 5 x 250 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    Soklová lišta s jádrem černá 60mm; 2,5m
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Při odběru 20 ks:
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 71,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kartuše lepidla Soudal Fix All Flexi
    Soudal
    Lepicí tmel SOUDAL Fix All Flexi 290 ml bílý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 212,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 731,03 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kartuše lepidla Soudal Fix All Flexi
    Soudal
    Lepicí tmel SOUDAL Fix All Flexi 290 ml tmavě hnědý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 212,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 731,03 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lišta na obklady s otvory pro lepší přilnavost
    Lišta MOSAZ L profil 10x2500 mm přírodní
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 379,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná dlaždice s kresbou
    Dlažba imitace dřeva WOODEN 15x80 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 287,04 Kč za Balení
    Při odběru 78 Balení:
    cenu — 279,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 267,84 Kč za Balení
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Podlahová lišta s dekorem dřeva pro montáž na stěnu
    Kanálková lišta KSL50 50x22mm; 2,5m buk; středový kabelový kanál
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 11 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kartuše lepidla Soudal Fix All Flexi
    Soudal
    Lepicí tmel SOUDAL Fix All Flexi 290 ml černý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 212,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 731,03 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ochranný profil hran s označením
    Kobercová soklová lišta bílá; 50mm; 2,5m; bez drážky; nalepovací
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 51,60 Kč za m
    Při odběru 20 ks:
    cenu — 115,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 46,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová soklová lišta s dřevěným vzhledem
    Kanálková lišta dub Hollywood 5 x 250 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná deska
    Práh dubový 20 x 100 x 900 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 272,22 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná deska
    Práh dubový 20 x 100 x 800 mm
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 205,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 256,25 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hliníkový profil pro obklady s trojúhelníkovými výřezy
    Lišta ALU L profil 8x2500 mm elox stříbrná
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru