Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.10.26 v 14:06 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90589 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Akrylátová kartuše s tmelem, 300 ml
    Akrylátový tmel NN 300 ml bílá
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 62 Hodnocení.
    cenu — 60,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 200,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový obkladový profil
    Lišta AL profil 2,5m/10 mm komaxit bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 319,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná deska
    Práh bukový 20 x 150 x 800 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 279,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 348,75 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohožka s rýhovanou strukturou
    Čisticí zóna Rohožka CAPRI 2011 černá 07 šířka 200 cm (metráž)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 798,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohožka s rýhovanou strukturou
    Čisticí zóna Rohožka CAPRI 2011 černá 07 šířka 100 cm (metráž)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 399,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Roh dřevěného rámu na obrazy
    Roh vnitřní ARBITON VIGO60 ROSSPORT 2KS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěný panel pro obložení stěn
    MIRAVA
    Sokl Manhattan 60 x 7,2 cm béžová
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 231,67 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení červených stavebních klínů
    Spárovací klínky 37x7x8 mm, 100 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 52,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Aplikační pistole na kartuše pro těsnicí materiály a lepidla
    Precit Built
    Vytlačovací pistole na kartuše PRECIT litinová
    Průměrné hodnocení: 2.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 105,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Aplikační pistole na kartuše pro tmel
    Precit Built
    Vytlačovací pistole na kartuše Precit Built plastová
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 145,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Aplikační pistole pro kutily
    Precit Built
    Vytlačovací pistole na kartuše PRECIT plechová
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahový profil z plastu
    ALU přechodový profil 30x2700 mm stříbrný
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 519,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 192,22 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada diamantových korunek různých velikostí pro vrtačky
    Akkit
    Sada diamantových vrtacích korunek Akkit M14 7dílná pro úhlové brusky
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 16 Hodnocení.
    cenu — 1490,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Topný kabel proti zamrznutí se zástrčkou
    EUROM
    Topný kabel EUROM 10 m 150 W
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1230,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva bílé boční panely k vanám
    Koncovka plastová bílá 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 115,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Diamantový řezný kotouč o průměru 125 milimetrů pro řezání dlaždic
    Diamantový řezný kotouč 125 mm na obklady a dlažbu
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 285,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahový profil z hliníku
    Přechodová lišta hliníková matná 100mm x 2,7m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 959,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 355,19 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahový profil z hliníku
    Přechodová lišta hliníková matná 80mm x 2,7m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 899,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 332,96 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hliníková profilová lišta
    Přechodová lišta hliníková matná 100mm x 1m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 499,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahový profil z hliníku
    Přechodová lišta hliníková matná 80mm x 1m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 499,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový dlaždicový profil s vybráními
    Lišta A L profil 2,5m/8mm komaxit černá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 319,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 127,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dřevěným dekorem
    Kanálková lišta KSL50 50x22mm; 2,5m sv.dub; středový kabelový kanál
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dřevěnou strukturou
    Kanálková lišta dub rustik 5 x 250 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dlaždice v mramorovém vzhledu se zlatohnědým žilkováním.
    Obklad imitace mramoru Statuario 298x598 mm bílá lesklá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 531,36 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 369,00 Kč za m²
    Při odběru 40 Balení:
    cenu — 502,56 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 349,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná deska
    Práh dubový 20 x 150 x 900 mm
    Průměrné hodnocení: 2.3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 379,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 421,11 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada na mytí dlaždic s kbelíkem, houbovou deskou a válečky
    Souprava na mytí dlažby Kaufmann Profi včetně vědra, mycího hladítka na dlažbu, pěnového hladítka a pásky
    Průměrné hodnocení: 3.9 z 5 hvězdiček. 22 Hodnocení.
    cenu — 799,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Debbex Aerosols odstraňovač tmelů ve spreji
    Debbex
    Odstraňovač tmelů ve spreji Debbex 400 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 175,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 437,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový díl pro soklové lišty
    Roh vnitřní 4 cm dub 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Silikonová kartuše
    Sanitární silikon NN 280 ml transparentní
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 41 Hodnocení.
    cenu — 143,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 510,71 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mramorová struktura se zlatými žilkami
    Dlažba imitace mramoru Golden Afyon 60x120 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 599,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 862,56 Kč za Balení
    Při odběru 38 Balení:
    cenu — 569,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 819,36 Kč za Balení
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Kovový T-profil pro upevnění
    Lišta NEREZ L profil 10x2500 mm lesk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Detail leštěné onyxové mramorové dlaždice se žilkováním
    Dlažba imitace mramoru Antisky onyx 60x60 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 449,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 646,56 Kč za Balení
    Při odběru 40 Balení:
    cenu — 429,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 617,76 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzor dlaždice se třemi ozdobnými liniemi
    Schodovky Sandy Crema 120x29,8 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 529,48 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1478,99 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílá plastová soklová lišta
    Soklová lišta "Tondo 60" 250cm, bílá
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 119,60 Kč za m
    Při odběru 20 ks:
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 107,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tři role protiskluzové podložky
    LILENO home
    Podložka do zásuvky černá 50x150 cm
    Průměrné hodnocení: 4.1 z 5 hvězdiček. 8 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pattex sanitární silikon Premium kartuše s nástavcem
    Pattex
    Sanitární silikon Pattex PREMIUM trojitá ochrana proti plísni bílý 310 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 545,16 Kč za l
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
nahoru