Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.10.26 v 15:01 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90589 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Stahovací jazýček nivelačního systému dlaždic
    Akkit
    Nivelační spony Akkit 1mm zelená bal. = 250 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 1,32 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Světlá kuchyně s bílými obklady, kuchyňskými skříňkami a digestoří
    Samolepicí panel Pure bílá 60x60cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 277,08 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná deska
    Práh dubový 20 x 150 x 800 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 339,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 423,75 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Roh bílého dřevěného rámu s dřevěným spojem
    Roh vnější 4 cm dub 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Panely se vzhledem dřeva
    Samolepící lamely dub tmavě hnědý 100 x 60 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 598,33 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profilová lišta K1 s rozměry 44 milimetrů krát 8 milimetrů
    Konsta
    Krycí lišta K1 8 x 44 x 2000 mm smrk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 165,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 82,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěný povrch pro kutilské projekty
    Pásek Brentwood GL Cuprum 60 x 1 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tři role protiskluzové podložky
    LILENO home
    Podložka do zásuvky černá 50x150 cm
    Průměrné hodnocení: 4.1 z 5 hvězdiček. 8 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ukončovací profil dlaždic z kovu
    Lišta ALU vnější roh 10x2500 mm elox oliva mat
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový obkladový profil s výřezy
    Lišta NEREZ vnější roh 10x2500 mm přírodní
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tři klíny ze dřeva
    Klínky montážní WOODY 65x18x12-0mm 20 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 72,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 3,60 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Žlutá vyfukovací pumpa s různými nástavci.
    Spárovací pistole, plastová, 5x koncovka
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profilová lišta pro podlahové krytiny
    Lišta ALU L profil 8x2500 mm elox oliva
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový profil pro obklady s výřezy
    Lišta ALU vnější roh 10x2500 mm přírodní
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Kovový T-přechodový profil pro podlahové krytiny
    Lišta NEREZ L 8x2500mm lesk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Plastová podlahová lišta
    Kanálková lišta P60D 2dílná 60x22mm 2,5m; bílá
    Průměrné hodnocení: 3.8 z 5 hvězdiček. 22 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Při odběru 100 ks:
    cenu — 165,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 66,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hliníkový obkladový profil s trojúhelníkovým vzorem
    Lišta ALU L profil 6x2500 mm elox stříbrný
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pattex sanitární silikon Premium kartuše s nástavcem
    Pattex
    Sanitární silikon Pattex PREMIUM trojitá ochrana proti plísni bílý 310 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 545,16 Kč za l
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Balakryl Polyurex lak na dřevo plechovka
    Balakryl
    Lak na dřevo Polyurex polomatný V1616/0000 2,42 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 1650,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 660,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balakryl Polyurex lak na dřevo plechovka
    Balakryl
    Lak na dřevo Polyurex polomatný V1616/0000 3,88 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 2429,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 607,25 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balakryl Polyurex lak na dřevo do interiéru v plechovce
    Balakryl
    Lak na dřevo Polyurex polomatný V1616/0000 0,58 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 465,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 775,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě lahve zalévací hmoty Mapei Eporip SCR složka A a B
    Mapei
    Stavební lepidlo Mapei EPORIP SCR A+B 0,6 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 685,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1141,67 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva bílé rohové konektory z plastu
    Roh vnitřní plastový bílý 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový přechodový profil s otvory pro montáž
    Lišta ALU schodová 10x2500 mm přírodní
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 279,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní obkládačka se vzorovanými motivy
    Listela Augusto Beige Orient 5,7x60 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 365,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvojitý vakuový zvedák pro přepravu desek a skla
    Přísavka na dlažbu Double Plus
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 1483,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová soklová lišta
    Přechodová lišta černá RAL 9005 30mm x 1m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 209,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 209,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzor dlaždic se čtvercovými dlaždicemi kamenného vzhledu
    MIRAVA
    Mozaika Manhattan taupe R10 30x30 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 3655,56 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přechodový profil s dřevěným dekorem
    Kanálková lišta KSL 50 dub barbate 2,5m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová podlahová lišta s dekorem dřeva
    Kanálková lišta dub Graceland 5 x 250 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balakryl Polyurex lak na dřevo do interiéru v plechovce
    Balakryl
    Lak na dřevo Balakryl Polyurex V1605 matný 0,58 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 465,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 775,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hliníkový obkladový profil
    Lišta ALU L profil 10x2500 elox
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 285,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěný profil s kresbou
    Roh ukončovací Arbiton VIGO 60 kaštan girona 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Stahovací jazýček nivelačního systému obkladů pro pokládku obkladů
    Klip distanční Raimondi RLS V2 3-12 250ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 679,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 2,72 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná deska
    Práh bukový 20 x 70 x 800 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 135,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 168,75 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná deska
    Práh bukový 20 x 70 x 900 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 135,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 150,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru