Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.10.26 v 16:33 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90589 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Schodový hranový profil z kovu s otvorem pro šroub
    ALU schodový profil, stříbrný, 1m 24,5x20mm; šroubovací (předvrtaný)
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 219,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ukončovací profil dlaždic z plastu
    Lišta A L profil 2,5m/8mm komaxit bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 319,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 127,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Stahovací jazýček nivelačního systému obkladů
    Akkit
    Distanční spony Akkit 1mm zelená bal.= 100 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 1,29 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová lišta na obklady s čtvercovými výřezy
    Lišta A L profil 2,5m/12mm komaxit bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 339,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 135,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení dvou samolepicích háčků
    Přísavka 3242 nerez blistr
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 25,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přísavka s háčkem v blistrovém balení
    Přísavka 3250 transparentní blistr
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 24,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čtvrtkruhový profil z dřeva
    Čtvrtkruhová lišta bílá; 12x12mm 2,5m
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 35,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kuchyňská scéna s dlaždicemi se skvrnitým vzorem, sporákem a odsavačem par.
    Samolepící panel 60x60cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 277,08 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace planet s různými povrchy a vzory
    AGDesign
    Samolepka mini planety HDKL 6872 8x14 cm 22 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • List samolepek s motivy srdíček v různých barvách
    AGDesign
    Samolepka mini srdce HDKL 6851 8x14 cm 71 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace s vesmírnými motivy, jako jsou planety, rakety, hvězdy, měsíc a astronaut
    AGDesign
    Samolepka mini vesmír 8x14 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva průhledné přísavné háčky v balení
    Přísavka 3250 F0 blistr
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 24,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace se všemi znameními zvěrokruhu
    AGDesign
    Samolepka mini zvěrokruh 8x14 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace sluneční soustavy s planetami Merkur, Venuše, Země, Mars, Jupiter, Saturn, Uran, Neptun a Pluto
    AGDesign
    Samolepka mini planety HDKL 6840 8x14 cm 30 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • List samolepek s různými motivy motýlů
    AGDesign
    Samolepka mini motýli 8x14 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • List samolepek s různými srdíčky
    AGDesign
    Samolepka mini srdce HDKL 6849 8x14 cm 45 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • List samolepek se zlatými třpytivými písmeny
    AGDesign
    Samolepka mini abc HDKL 6837 8x14 cm 87 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Třpytivé samolepky srdce na ozdobu
    AGDesign
    Samolepka mini srdce stříbrné 8x14 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Třpytivá čísla k nalepení
    AGDesign
    Samolepka mini 123 8x14 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Arch samolepek se zlatými hvězdami
    AGDesign
    Samolepka mini hvězdy zlaté 8x14 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • List samolepek s různými motivy srdce
    AGDesign
    Samolepka mini srdce HDKL 6854 8x14 cm 18 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace různých druhů ovoce s obličeji
    AGDesign
    Samolepka mini ovoce HDKL 6877 8x14 cm 6 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mapei UltraCare Čistič spár v rozprašovači
    Mapei
    Čisticí sprej Ultracare Grout Cleaner 0,75l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 326,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorační fólie s motivy ananasu
    AGDesign
    Samolepka mini ananas 8x14 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Arch samolepek s mnoha třpytivými samolepkami ve tvaru srdce
    AGDesign
    Samolepka mini srdce HDKL 6860 8x14 cm 71 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zlaté samolepky emodži s různými výrazy obličeje
    AGDesign
    Samolepka mini smajlík 8x14 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace s motivy videoher, včetně ovladačů a textu Konec hry
    AGDesign
    Samolepka mini games 8x14 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace zvířat a rostlin savany
    Samolepicí dekorace Slon
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • List samolepek s různými motivy drahokamů
    AGDesign
    Samolepka mini křišťály 8x14 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Arch samolepek se zlatými motivy srdce
    AGDesign
    Samolepka mini srdce zlaté 8x14 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obrázek hvězd různých velikostí
    AGDesign
    Samolepka mini hvězdy svítící8x14 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepky s jelenem, želvou, kočkou, mývalem, liškou, králíkem s mrkví a opicí
    AGDesign
    Samolepka mini zvířatka 8x14 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Podlahová krytina ze světlého dřeva
    Vzorek k podlaze č. 6062782
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Profilová lišta PR4 s rozměry 14 mm a 28 mm
    Konsta
    Lišta profilová PR4 14 x 28 x 2000 mm smrk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 84,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sanitární silikon Ceresit CS 9 transparentní, kartuše do koupelny, odolný vůči vodě a plísním, recyklovatelný, Henkel Logo.
    Ceresit
    Sanitární silikon Ceresit CS 9 Sanitary transparent 280 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 675,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový přechodový profil s montážními otvory
    Alberts
    ALU ukončovací profil stříbrný elox 30x6,5x2 mm délka 1 m
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 130,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 130,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru