Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.10.26 v 18:01 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90589 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Balení distančních křížků, 3 mm, 250 kusů
    Akkit
    Spárovací křížky Akkit 3 mm 250 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 45,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 0,18 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení distančních křížků na obklady, 4 mm, 250 kusů
    Akkit
    Spárovací křížky Akkit 4 mm 250 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 0,24 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Černý panel s vertikálními žebry
    3D panely na zeď samolepicí Mini s koženým vzhledem, černé 76 x 22,5 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 728,07 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový míchací nástavec
    Spirálové míchadlo Kaufmann Ultra 90x500 mm se závěsem
    Průměrné hodnocení: 4.9 z 5 hvězdiček. 12 Hodnocení.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Vzorek dřevěné podlahy
    Vzorek k laminátové podlaze č. 5901385 mill oak
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Akustický panel s vertikálními drážkami pro obklady stěn a stropů
    3D panely na zeď samolepicí Mini, sametový vzhled, růžové 76 x 22,5 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 728,07 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zvukový absorbér pro montáž na stěnu
    3D panely na zeď samolepicí Mini, sametový vzhled, zelené 69 x 22,5 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 800,64 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení distančních křížků na obklady, 5 mm, 200 kusů
    Akkit
    Spárovací křížky 5 mm 200 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 0,30 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení klínků na obklady, 250 kusů, pro použití na spáry 0 až 5 mm
    Akkit
    Nivelační klínky Akkit 0-5 mm 250 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 0,16 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kruh se znamením zvěrokruhu
    AGDesign
    Samolepka mini 3D Zvěrokruh 8x9 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obrázek různých dortů a cupcakes
    AGDesign
    Samolepka mini Cupcakes 8x14 cm 12 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení distanční křížky 2,5 milimetru, 250 kusů
    Akkit
    Spárovací křížky 2,5 mm 250 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 45,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 0,18 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detail strukturované světlé textilie
    Protiskluzová podložka MAGIC-STOP bílá, 50x150cm
    Průměrné hodnocení: 4.4 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 212,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepky na zeď s motivy z Tlapkové patroly v džungli
    AGDesign
    Samolepka mini Tlapková Patrola 14x20 cm 31 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná soklová lišta
    Roh ukončovací ARBITON VIGO60 SCANDINAVIAN 2KS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vícebarevné samolepky s otisky tlapek
    AGDesign
    Samolepka mini Kočičí tlapka 8x14 cm 11 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová podlahová lišta na stěnu a podlahu
    Roh vnitřní ARBITON VIGO60 SCANDINAVIAN 2KS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • List samolepek s motivy Transformers
    AGDesign
    Samolepka mini Transformers 8x14 cm 12 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Květinové samolepky s květinami a tečkami
    3D samolepka na zeď Flowers 34 x 17 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přechodový profil s dřevěným dekorem
    Přechodová lišta 930MM ARBITON CS30 - CS159
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hliníkový podlahový profil
    Přechodová lišta 930MM ARBITON CS30 - CS19
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepka s motivem kočky
    AGDesign
    Samolepka mini 3D Kočka 8x9 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čtyřlístek jako symbol štěstí
    AGDesign
    Samolepka mini 3D Čtyřlístek 8x9 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s vzhledem dřeva
    Roh ukončovací ARBITON VIGO60 NEWPORT 2KS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta se zaoblenou hranou
    Roh ukončovací ARBITON VIGO60 CORNWALL 2 KS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěný obkladový prvek pro interiérové úpravy
    Roh vnější ARBITON VOGO60 NEWPORT 2KS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nástěnná soklová lišta
    Roh vnitřní ARBITON VIGO60 CORNWALL 2KS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Stěnová soklová lišta se strukturovaným povrchem jako zakončení pro obklady
    MIRAVA
    Sokl Manhattan 60 x 7,2 cm taupe
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 231,67 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná lišta na obrazy pro dekoraci stěn
    Spojka ARBITON VIGO60 SCANDINAVIAN OAK 2KS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepky na zeď se žirafou, krokodýlem, opicí a dalšími zvířecími motivy
    Samolepka na zeď, dětský motiv, žirafa 65x85 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový profil obkladu z kovu
    Lišta ALU balkonový profil 50x50 mm oliva
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzorek dřeva
    Vzorek 10719677 DB vinyl HAMILTON 20 x 15,2 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dekorativní bílé okrasné oblázky do zahrady
    Den Braven
    Mramorové kamínky Den Braven 25 kg slonová kost
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 509,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 20,36 Kč za kg
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Detailní pohled na soklovou lištu s rozměry 48 mm výška a 20 mm šířka
    Konsta
    Krycí lišta 7 x 33 x 1000 mm borovice
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ukončovací profil pro dlaždice z kovu
    Akkit
    Lišta Akkit nerez čtvercová 12,5x3000 mm stříbrná
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 369,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 123,00 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dekorativní deska se čtvercovým pyramidovým vzorem
    3D panely na zeď samolepicí Mini, sametový vzhled, modré 34 x 34 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 1077,92 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru