Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.10.26 v 18:31 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90589 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Profilová lišta PR4 s rozměry 14 mm a 28 mm
    Konsta
    Lišta profilová PR4 14 x 28 x 2000 mm smrk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 84,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sanitární silikon Ceresit CS 9 transparentní, kartuše do koupelny, odolný vůči vodě a plísním, recyklovatelný, Henkel Logo.
    Ceresit
    Sanitární silikon Ceresit CS 9 Sanitary transparent 280 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 675,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ochrana proti skvrnám na terakotě v bílé plastové lahvi s červeným uzávěrem
    AlpinChemie
    Ochrana spár AlpinChemie
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 499,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzorek dlaždice k náhledu
    Vzorek 10558044 DB vinyl Granada Sand
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hliníkový profil
    Listela Inox lesk 1,5x60 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Svinutá zavlažovací hadice z gumy
    FloraSelf
    Provaz plastový Floraself 200 g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Technický nákres profilu s rozměry 18 mm, 4 mm a 12 mm.
    Konsta
    Lišta drážková D8 15 x 22 x 2000 mm smrk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 77,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pattex Premium Silikon Sanitární transparentní, kartuše s tryskou, odolný proti plísním a ultravioletovému záření.
    Pattex
    Sanitární silikon Pattex PREMIUM transparent 280ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 675,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profilová lišta PR6 s rozměry 7 mm výška a 18 mm šířka
    Konsta
    Lišta profilová PR6 7 x 18 x 2000 mm smrk
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 105,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 52,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profil K2 s rozměry 8 mm výška a 34 mm šířka
    Konsta
    Krycí lišta K2 8 x 34 x 2000 mm smrk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 142,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 71,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sanitární silikon Pattex Premium bílý, kartuše s tryskou, odolný proti plísním a ultrafialovému záření, snadné otevírání, Henkel Logo.
    Pattex
    Sanitární silikon Pattex PREMIUM bílý 280ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 675,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profilová lišta z tvrdého dřeva pro podlahové krytiny
    Přechodový profil 90 cm nalepovací hnědý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 272,22 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    Přechodový profil 90 cm nalepovací dub elegance
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 272,22 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílá soklová lišta s moderním hranatým profilem.
    Ukončovací lišta DK3 35x9,2 mm, 2 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 114,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ukončovací profil pro obklady z kovu s výřezy
    Lišta NEREZ vnější roh 8x2500 mm přírodní
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 389,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový profil pro obklady s výřezy
    Lišta NEREZ L profil 12x2500 mm přírodní
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 369,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Fugenmeister Sada úhelníků na spáry s úložným boxem
    Silikonová šablona na spáry Kaufmann rohová
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový profil z plastu
    ALU schodový profil 20x20mm stříbrný
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 119,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hliníkový obkladový profil
    Lišta ALU schodová 10x2500 mm elox oliva
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová obkladačská lišta se zaoblenými výřezy
    Lišta ALU balkonová 32x2500 mm elox oliva
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf sanitární silikon vanilka kartuše s obsahem 310 ml
    Knauf
    Sanitární silikon Knauf vanilkový 310 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 790,32 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přechodová lišta barvy dřeva
    Přechodový profil 90 cm nalepovací dub
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 272,22 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvojitá špachtle s rukojetí
    Štukovací lžíce Kaufmann 10 mm špičatá/hranatá
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf sanitární silikon, odstín Kakao, kartuše s obsahem 310 ml
    Knauf
    Sanitární silikon Knauf kakaový 310 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 790,32 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf sanitární silikon kartuše 310ml
    Knauf
    Sanitární silikon Knauf Dunkelbraun 310 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 790,32 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pryž na obklady na roli o délce 20 metrů.
    Natahovací gumová šňůra na pokládání dlažby Kaufmann
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Gumová palička s dřevěnou rukojetí
    Gumová palice Kaufmann 65 mm bílá
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf sanitární silikon, kartuše 310 ml
    Knauf
    Sanitární silikon Knauf latte 310 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 790,32 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lyra GardenPen 1695 tužka pro zahradu
    Tužka na dlažbu Kaufmann 175 mm
    Průměrné hodnocení: 4.2 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zubaté hladítko s dřevěnou rukojetí
    Špachtle na roztírání lepidla Kaufmann ozubená 180 mm E6
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 8 Hodnocení.
    cenu — 56,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profilová lišta PR6 s rozměry 7 mm výška a 18 mm šířka
    Konsta
    Lišta profilová PR6 7 x 18 x 1000 mm smrk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 47,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 47,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profil PR7 o rozměrech 7 mm výška a 15 mm šířka
    Konsta
    Lišta profilová PR7 7 x 15 x 1000 mm smrk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 39,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profilová lišta PR4 s rozměry 14 mm a 28 mm
    Konsta
    Lišta profilová PR4 14 x 28 x 1000 mm smrk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 82,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 82,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    Přechodový profil 90 cm nalepovací javor
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 272,22 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná profilová lišta
    Přechodový profil 90 cm nalepovací buk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 272,22 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tři dřevěné klíny pro interiérové práce
    Klínky montážní WOODY 150x25x25-1mm 8 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 7,38 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru