Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.10.26 v 19:45 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90589 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Dřevěná podlahová lišta
    Přechodový profil 90 cm nalepovací javor
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 272,22 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná profilová lišta
    Přechodový profil 90 cm nalepovací buk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 272,22 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tři dřevěné klíny pro interiérové práce
    Klínky montážní WOODY 150x25x25-1mm 8 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 7,38 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přechodový profil z dřeva pro podlahové krytiny
    Přechodový profil 90 cm nalepovací béžový
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 272,22 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tři dřevěné klíny
    Klínky montážní WOODY 100x25x16-1mm 14 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 60,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 4,29 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěný profil pro úpravu podlahy
    Přechodový profil 90 cm nalepovací dub
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 272,22 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzorek dlaždice k náhledu
    Vzorek 10558044 DB vinyl Granada Sand
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profilová lišta K3 o rozměrech 4 mm x 20 mm
    Konsta
    Krycí lišta K3 4 x 20 x 2000 mm smrk
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 85,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 42,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová trubka s uvedením průměru
    Konsta
    Lišta kruhová KU1 24 x 2000 mm smrk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 195,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 97,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šedá podlahová dlaždice s betonovým vzhledem
    Vzorek k vinylové podlaze 12445130
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Přechodový profil z dřeva pro podlahové krytiny
    SKANDOR
    Přechodový profil Skandor Premium champagne 2x2x2700 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 369,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 136,67 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Kovový úhelníkový profil s dekorativními výřezy
    Lišta ALU L profil 10x3000 mm přírodní
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Kovová profilová lišta
    Lišta ALU L profil 20x20x2500 mm elox oliva
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detail zdi s omítkovou strukturou
    3D samolepicí dekorace STONE omítka 60 x 280 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 297,02 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nerezová lišta na obklady pro interiérové použití
    Lišta ALU L profil 8x2500 mm leštěná lak
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový profil pro obklady s výřezy
    Lišta ALU L profil 10x2500 mm leštěná lak
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šídlo z kovu s ostrým hrotem
    Haromac
    Rýsovací jehla s hrotem z tvrdého kovu
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 92,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový profil z kovu
    Lišta ALU L profil 20x20x2500 mm elox stříbrná
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva plastové držáky polic
    Koncovka 4 cm bílá 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profilová lišta K8 s rozměry 40 krát 5 milimetrů
    Konsta
    Krycí lišta K8 5 x 40 x 2000 mm smrk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 115,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 57,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva rohové profily z plastu
    Mezikus 4 cm bílý 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rozměry profilu K7: 30 milimetrů šířka a 5 milimetrů výška
    Konsta
    Krycí lišta K7 5 x 30 x 2000 mm smrk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 95,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 47,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Technický výkres profilu o rozměrech 4 mm na výšku a 25 mm na šířku.
    Konsta
    Soklová lišta SO3 5 x 30 x 2000 mm smrk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 105,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 52,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ukončovací profil pro obklady z kovu
    Lišta ALU ukončovací 8x2500 mm šedá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový dlaždicový profil s výřezy
    Lišta ALU vnější roh 8x2500 mm přírodní
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový obkladový profil
    Lišta ALU vnější roh 10x2500 mm elox stříbrná
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ochranný prostředek na kámen v plechovce
    AlpinChemie
    Ochraný prostředek na kámen AlpinChemie
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 299,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová trubka s uvedením průměru
    Konsta
    Lišta kruhová KU12 12 x 2000 mm smrk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 80,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 40,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzor dlaždic
    Vzorek 10557460 SK vinyl Granada Sand
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kombinačky na vázací drát
    Děrovací kleště na dlažbu s pružinou Kaufmann
    Průměrné hodnocení: 2.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 279,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový prvek pro kuchyňský nábytek
    Tapetovací rohová lišta bílá 2,6 m, 20x20 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 145,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 55,77 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obdélníková houba na čištění
    BWG Bauteam
    Houba na dlažbu 16,5 x 11 x 6,5cm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Osm pozinkovaných úhelníků s otvory pro upevnění.
    Magnetický uzávěr na revizní otvory v dlažbě Kaufmann
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čistič spár s rukojetí a čepelí
    Čistič spár z tvrdého kovu Kaufmann
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zubatá stěrka s dřevěnou rukojetí
    Špachtle na sádru z nerezu Kaufmann ozubená 6x6 mm E6
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Kulatý pilník s černou rukojetí
    Pilník na dlažbu z tvrdého kovu Kaufmann
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru