Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.10.26 v 21:58 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90589 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Dvě mramorové soklové lišty
    Ukončení soklové lišty SPC Robson
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dva rohové spojky z plastu s mramorovým vzhledem pro použití na panelech
    Vnitřní roh soklové lišty SPC Mramor
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dva rohové konektory z plastu pro dekoraci stěn
    Vnitřní roh soklové lišty SPC Banff
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě bílé obdélníkové mramorové desky
    Ukončení soklové lišty SPC Mramor
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dva světlé dřevěné hranoly
    Ukončení soklové lišty SPC Banff
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě kliky ke dveřím s dekorem dřeva
    Spojka soklové lišty SPC Vernon
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová krytina s dekorem dubu, přírodní kresbou dřeva a suky.
    Vzorek k vinylové podlaze č. 12442067
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dvě dřevěné lišty s kresbou dřeva
    Ukončení soklové lišty SPC Jasper
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace sovy s mašlí
    Samolepicí 3D pěnová dekorace sova 16x20 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace kresleného psa s mašlí
    Samolepicí 3D pěnová dekorace pejsek 16x20 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě koncové krytky s dřevěnou strukturou
    Vnější roh soklové lišty SPC London
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Černá plastová trubková objímka
    THM fixační oblouk plastový 14-18
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 62,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Hromada bílých distančních křížků pro dlaždice pro rovnoměrné spáry
    Haromac
    Spárovací křížky Haromac 28x4mm balení 200ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 38,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hromada bílých distančních křížků pro dlaždice pro rovnoměrné spáry
    Spárovací křížky Haromac 18x2,5mm balení 200ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 28,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hromada bílých distančních křížků pro dlaždice pro rovnoměrné spáry
    Dlaždicové kříže 2x18mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 24,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hromada bílých distančních křížků pro dlaždice pro rovnoměrné spáry
    Spárovací křížky Haromac 18x3mm balení 200ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 30,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hromada bílých distančních křížků pro dlaždice pro rovnoměrné spáry
    Haromac
    Spárovací křížky Haromac 28x5mm balení 200ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 44,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Černý rohový konektor z plastu
    Roh vnitřní plastový černý balení 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ochranná krytka nábytku
    Roh vnější plastový černý balení 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Černá rohová lišta z plastu
    Koncovka plastová černá balení 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 59,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzorek dlaždice k prohlédnutí
    Vzorek 10558045 DB Vinyl Vancuver beige
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Soklová lišta s klipovým upevněním
    Mezikus 4 cm stříbrné 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    Koncovka 4 cm ořech 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový díl pro soklové lišty
    Roh vnitřní 4 cm stříbrný 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dekorem dřeva
    Mezikus 4 cm ořech 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzorek dlaždic s mramorovým vzhledem
    Vzorek 10558046 DB Vinyl Montreal Mramor
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Roh bílého dřevěného rámu s dřevěným spojem
    Roh vnější 4 cm ořech 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový díl pro soklové lišty
    Roh vnitřní 4 cm ořech 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Roh ozdobné lišty s rohovou spojkou
    Roh vnější 4 cm stříbrný 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná lišta se zaoblenou hranou
    Koncovka 4 cm stříbrná 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzor dlaždic na tmavém pozadí
    Vzorek 10558041 SK Vinyl Downtown
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzorový pohled laminátové podlahy
    Vzorek k laminátové podlaze č. 5788691 oak grey
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Jeden držák sloupku s dřevěnou strukturou
    Roh vnitřní Arbiton VIGO 60 dub manorial 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profilová lišta s vzhledem dřeva
    Spojka Arbiton VIGO 60 dub manorial 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorační sloup z dřeva
    Roh vnější Arbiton VIGO 60 dub manorial 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 62,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 31,00 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace stylizovaného tygřího mláděte
    Samolepicí 3D pěnová dekorace tygřík 16x20 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
nahoru