Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.10.26 v 22:33 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90589 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Dekorační prvek s dřevěnou strukturou
    Roh vnitřní Arbiton VIGO 60 dub porto 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Závěsné svítidlo s dřevěným vzhledem s nástěnným držákem
    Spojka Arbiton VIGO 60 dub porto 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profilová lišta ve tvaru T
    Lišta NEREZová T profil 14x2500 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Akrylátová deska pro vnitřní i venkovní použití
    Přechodová lišta hliníková stříbrná 100mm x 2,7m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 959,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 355,19 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepky s hvězdicovým vzorem
    3D samolepka na zeď Crearreda 34 x 17 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepicí 3D dekorace na zeď s květinovým vzorem
    3D samolepka na zeď Crearreda černá 31 x 31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahové dlaždice se vzhledem mramoru, položené
    Vzorek k 12501318 DB vinyl Nizza
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profilová lišta K4 o rozměrech 4 mm výška a 25 mm šířka
    Konsta
    Krycí lišta K4 4 x 25 x 1000 mm smrk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 47,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 47,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní stéla z dřeva
    Roh ukončovací Arbiton VIGO 60 dub sierra 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    Roh ukončovací Arbiton VIGO 60 dub caucasian 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plisovaná látka s vertikálními záhyby
    3D samolepicí panely Textilní vzhled, béžový světlý 150 x 69 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 639,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 617,39 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Volně stojící držák toaletního papíru
    Roh vnější Arbiton VIGO 60 dub bolton 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní rohová lišta ze dřeva
    Spojka Arbiton VIGO 60 dub monument 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní prvek ze dřeva
    Roh ukončovací Arbiton VIGO 60 dub manorial 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Štukový profil pro dekoraci stěn
    Roh vnější Arbiton VIGO 60 dub rodenbach 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Upevňovací spona pro soklovou lištu
    Roh vnitřní Arbiton VIGO 60 dub monument 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepky na zeď s motivy zvířat pro dekoraci pokoje
    Samolepicí 3D dekorace Safari 50x70 cm 11 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Role pokladní pásky pro pokladní systémy
    Spojka Arbiton VIGO 60 kaštan girona 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Textilní tkanina s proužkovaným vzorem
    3D samolepicí panely Textilní vzhled, béžový tmavý 150 x 69 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 639,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 617,39 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorační sloup s kresbou
    Roh vnější Arbiton VIGO 60 jasan severský 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Upevňovací prvek pro umyvadla
    Roh vnitřní Arbiton VIGO 60 jasan severský 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Jednotlivá soklová lišta s dekorem
    Roh vnitřní Arbiton VIGO 60 kaštan girona 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Montážní klip soklové lišty
    Roh vnitřní Arbiton VIGO 60 dub rodenbach 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada samolepek na zeď s různými motivy vozidel
    Samolepicí 3D dekorace prostředky 50x70 cm 12 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s mramorovým vzhledem
    Roh ukončovací Arbiton VIGO 60 dub bolton 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěný dekorativní profil pro dekoraci stěn
    Roh vnější Arbiton VIGO 60 dub georgetown 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná soklová lišta
    Roh ukončovací Arbiton VIGO 60 dub rodenbach 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Římská roleta s pruhovaným vzorem pro dekoraci oken
    Spojka Arbiton VIGO 60 dub caucasian 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Volně stojící kamenné umyvadlo na sloupku
    Roh vnější Arbiton VIGO 60 dub caucasian 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní prvek pro nástěnné dekorace ve tvaru T
    Roh vnitřní Arbiton VIGO 60 dub bolton 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná lišta pro interiérové ​​úpravy
    Spojka Arbiton VIGO 60 dub rodenbach 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    Roh ukončovací Arbiton VIGO 60 dub monument 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vnitřní roh soklové lišty s dřevěným dekorem
    Roh vnitřní Arbiton VIGO 60 dub calvia 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vnitřní rohový díl pro kabelové žlaby
    Roh vnitřní Arbiton VIGO 60 dub caucasian 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná noha stolu pro nábytek
    Roh vnitřní Arbiton VIGO 60 dub sierra 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílý dřevěný rám krbu
    Roh vnější Arbiton VIGO 60 kaštan girona 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru