Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.10.26 v 23:09 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90589 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Dřevěný profil pro úpravu podlahy
    Přechodový profil 90 cm nalepovací dub
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 272,22 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Světlá dubová prkna
    ter Hürne
    Vzorek k podlaze č. 10701637
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Razítko se slovem vzorek
    ter Hürne
    Vzorek k podlaze č. 10554004 Oak
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profilová lišta PR6 s rozměry 7 mm výška a 18 mm šířka
    Konsta
    Lišta profilová PR6 7 x 18 x 2500 mm smrk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 47,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mramorová deska s žilkováním
    Samolepicí dekorace mramor šedý 120 x 280 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1059,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 315,18 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hliníkový profil
    ALU přechodový profil 1mx40mm nerez
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 249,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový profil hrany schodu
    Přechodová lišta PROFIL METAL-FIX 02 INOX 830x30x4 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 78,31 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Obklad v dekoru mramoru s jemnou horizontální strukturou a zlatým žilkováním.
    Obklad imitace mramoru Statuario 298x598 mm bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 531,36 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 369,00 Kč za m²
    Při odběru 40 Balení:
    cenu — 502,56 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 349,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sanitární silikon DEBBEX by Den Braven v bílé barvě, více kartuší v prodejním kartonu.
    Debbex
    Sanitární silikon Debbex 280 ml bílý, balení 6 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 899,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 535,12 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepky s motivy Harryho Pottera
    Samolepicí dekorace Harry Potter Fenixův HDKS 505 28 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva rohové profily z plastu
    Roh vnější plastový bílý 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace se žirafou, leopardem, opicí, surikatou, papouškem, kakadu, palmou a rostlinami džungle
    Samolepicí dekorace Žirafa
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta z mosazi
    Přechodová lišta PROFIL METAL-FIX 03 FERRO MESSING 930x45x7 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 105,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 112,90 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Rohová lišta dřevěná
    Spojka ARBITON VIGO60 NEWPORT OAK 2KS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profilová lišta K4 o rozměrech 4 mm výška a 25 mm šířka
    Konsta
    Krycí lišta K4 4 x 25 x 2000 mm smrk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 115,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 57,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzorový náhled podlahové krytiny
    Vzorek 10558043 DB vinyl Bangkolk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva rohové díly dřevěné podlahové lišty
    Kouty ke kanálkové liště dub natural 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě dřevěné krytky sloupků
    Vnější rohy ke kanálkové liště dub natural 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový profil pro obklady
    Akkit
    Lišta Akkit nerez čtvercová 11x3000 mm stříbrná
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 369,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 123,00 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Profilová lišta K3 o rozměrech 4 mm x 20 mm
    Konsta
    Krycí lišta K3 4 x 20 x 2000 mm smrk
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 85,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 42,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová trubka s uvedením průměru
    Konsta
    Lišta kruhová KU1 24 x 2000 mm smrk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 195,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 97,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový obkladový profil
    Lišta ALU Q ukončovací profil 10x2500 mm elox oliva
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový obkladový profil
    Akkit
    Lišta Akkit nerez oblá 10x3000 mm stříbrná
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 379,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 126,33 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Hliníkový přechodový profil
    Lišta NEREZ T profil 25x2500 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 419,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě plastové podlahové lišty s kresbou
    Spojky ke kanálkové liště dub rustik 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový profil pro obklady
    Akkit
    Lišta Akkit nerez L profil 12,5x3000 mm stříbrná
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 289,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 96,33 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Schodový profil z kovu
    Lišta ALU schodová lišta s nosem U 10x2500 mm přírodní
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Několik červených vlčích máků se stonky
    Samolepka na zeď, Crearreda, motiv květiny, 54101 31x31cm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Jednosložkový silikonový tmel Lukopren v tubě
    Amirro
    Neutrální silikonový tmel č.33 tuba
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 130,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 5200,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový obkladový profil
    Lišta ALU Q ukončovací profil 10x2500 mm ELOX stříbrný
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ukončení soklové lišty ze dřeva
    Koncovky ke kanálkové liště dub natural 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový a koncový kryt soklové lišty v sadě
    Koncovky ke kanálkové liště dub rustik 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Břečťanová girlanda umělá
    Samolepka na zeď, 54152, motiv květiny
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Slunečnice jako dekorace
    Samolepka na zeď, Crearreda, motiv květiny, 54106 31x31cm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace se sluncem, stromy, autobusem, letadlem, vlakem a nákladním autem
    Samolepka na zeď, dětský motiv, Traktor
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzorek dřevěné podlahy
    Vzorek 10719744 DB vinyl CALGARY 20 x 15,2 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
nahoru