Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.10.26 v 23:31 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90589 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Dřevěná podlahová lišta
    Koncovka 4 cm buk 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě dřevěné poštovní schránky
    Kouty k soklové liště s jádrem 60mm, buk 2 ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    Soklová lišta s jádrem buk 60mm; 2,5m
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Roh bílého dřevěného rámu s dřevěným spojem
    Roh vnější 4 cm buk 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Roh ozdobné lišty s rohovou spojkou
    Roh vnější 4 cm javor 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dekorem dřeva
    Mezikus 4 cm buk 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná lišta se zaoblenou hranou
    Koncovka 4 cm javor 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 33,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě plastové distanční vložky
    Mezikus 4 cm javor 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace kresleného králíka s brýlemi
    Samolepicí 3D pěnová dekorace králíček 16x20 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balakryl Polyurex lak na dřevo do interiéru v plechovce
    Balakryl
    Lak na dřevo Balakryl Polyurex V1604 lesklý 0,58 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 465,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 775,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový přechodový profil s montážními otvory
    Alberts
    ALU ukončovací profil stříbrný elox 30x6,5x2 mm délka 1 m
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 130,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 130,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní dřevěný sloup
    Roh vnější Arbiton VIGO 60 dub porto 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový žlab pro upevnění na střechy
    Roh vnitřní Arbiton VIGO 60 dub tmavý 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace stylizovaného tygřího mláděte
    Samolepicí 3D pěnová dekorace tygřík 16x20 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dekorační prvek s dřevěnou strukturou
    Roh vnitřní Arbiton VIGO 60 dub porto 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní prvek ve tvaru sloupu
    Roh ukončovací Arbiton VIGO 60 dub porto 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepicí 3D dekorace na zeď s květinovým vzorem
    3D samolepka na zeď Crearreda černá 31 x 31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovové šroubení
    THM eurokonus 3/4" k rozdělovači 16x2,0
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 136,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Samolepky s hvězdicovým vzorem
    3D samolepka na zeď Crearreda 34 x 17 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace kresleného psa s mašlí
    Samolepicí 3D pěnová dekorace pejsek 16x20 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace sovy s mašlí
    Samolepicí 3D pěnová dekorace sova 16x20 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rakev z textilu
    Roh vnější Arbiton VIGO 60 dub tmavý 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Závěsné svítidlo s dřevěným vzhledem s nástěnným držákem
    Spojka Arbiton VIGO 60 dub porto 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Koberec s proužkovaným vzorem
    Spojka Arbiton VIGO 60 dub tmavý 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě dekorativní figurky dinosaurů
    Samolepka Dinosauři 25x48 cm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přechodový profil z plastu
    Lišta AE T profil 14x2500 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepky se zvířecími motivy pro výzdobu dětského pokoje
    Samolepka Safari 31,5x41,5 cm 5 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorace s včelou a květinou do dětského pokoje
    Samolepka Včela/Květ 25x48 cm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • List samolepek s motivy na téma Girl Power
    AGDesign
    Samolepka mini girl power 8x14 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorační sloup z dřeva
    Roh vnější Arbiton VIGO 60 dub manorial 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 62,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 31,00 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepicí dekorace na zeď s motivy koček a motýlů
    Samolepka Kočky 32x50 cm 8 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Jeden držák sloupku s dřevěnou strukturou
    Roh vnitřní Arbiton VIGO 60 dub manorial 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profilová lišta ve tvaru T
    Lišta NEREZová T profil 14x2500 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profilová lišta s vzhledem dřeva
    Spojka Arbiton VIGO 60 dub manorial 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěný dekor pro podlahové lišty
    Roh ukončovací Arbiton VIGO 60 dub tmavý 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzorek laminátu s dřevěným vzhledem
    Vzorek k laminátové podlaze č. 6393864 Highland stříbrný
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru