Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.10.26 v 23:54 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90589 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Dekorativní prvek ze dřeva
    Roh ukončovací Arbiton VIGO 60 dub manorial 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná ozdobná lišta pro interiér
    Spojka Arbiton VIGO 60 dub calvia 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vnitřní roh soklové lišty s dřevěným dekorem
    Roh vnitřní Arbiton VIGO 60 dub calvia 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Upevňovací spona pro soklovou lištu
    Roh vnitřní Arbiton VIGO 60 dub monument 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Role tapety s vodorovným pruhovaným vzorem
    Spojka Arbiton VIGO 60 jasan severský 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní prvek pro nástěnné dekorace ve tvaru T
    Roh vnitřní Arbiton VIGO 60 dub bolton 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s mramorovým vzhledem
    Roh ukončovací Arbiton VIGO 60 dub bolton 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní rohová lišta ze dřeva
    Spojka Arbiton VIGO 60 dub monument 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná lišta pro interiérové ​​úpravy
    Spojka Arbiton VIGO 60 dub rodenbach 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná noha stolu pro nábytek
    Roh vnitřní Arbiton VIGO 60 dub sierra 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná soklová lišta
    Roh ukončovací Arbiton VIGO 60 dub rodenbach 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vnitřní rohový díl pro kabelové žlaby
    Roh vnitřní Arbiton VIGO 60 dub caucasian 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Jednotlivá soklová lišta s dekorem
    Roh vnitřní Arbiton VIGO 60 kaštan girona 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílý dřevěný rám krbu
    Roh vnější Arbiton VIGO 60 kaštan girona 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěný dekorativní profil pro dekoraci stěn
    Roh vnější Arbiton VIGO 60 dub georgetown 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěný dekorativní profil se zaoblenou horní částí
    Roh ukončovací Arbiton VIGO 60 dub georgetown 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta se zaoblenou povrchovou úpravou
    Roh vnější Arbiton VIGO 60 dub monument 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krycí lišta s kresbou
    Roh ukončovací Arbiton VIGO 60 jasan severský 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorační sloup s kresbou
    Roh vnější Arbiton VIGO 60 jasan severský 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Noha stolu s dřevěným dekorem
    Roh vnitřní Arbiton VIGO 60 dub georgetown 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorační sloup z dřeva
    Roh vnější Arbiton VIGO 60 dub sierra 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Volně stojící držák toaletního papíru
    Roh vnější Arbiton VIGO 60 dub bolton 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Upevňovací prvek pro umyvadla
    Roh vnitřní Arbiton VIGO 60 jasan severský 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Volně stojící kamenné umyvadlo na sloupku
    Roh vnější Arbiton VIGO 60 dub caucasian 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dýhová hrana s dřevěnou strukturou pro nábytek a interiérové úpravy
    Spojka Arbiton VIGO 60 dub georgetown 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepky na zeď s motivy zvířat pro dekoraci pokoje
    Samolepicí 3D dekorace Safari 50x70 cm 11 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada samolepek na zeď s různými motivy vozidel
    Samolepicí 3D dekorace prostředky 50x70 cm 12 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahový profil pro podlahové krytiny
    SKANDOR
    Přechodová lišta Skandor Dowel-Fix č.6 5,5 x 37,5 x 900 mm Easily Ash
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 459,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 510,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahový profil z plastu
    Přechodová lišta Skandor Alu Dowel-Fix č. 2 2700 x 34 x 5,5 mm javor KOH001
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 695,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 257,41 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přechodový profil pro podlahové krytiny
    SKANDOR
    Přechodová lišta Skandor Dowel-Fix č.6 5,5 x 37,5 x 900 mm Liberty Oak
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 459,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 510,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zlatá dárková stuha na roli
    Spojka Arbiton VIGO 60 dub sierra 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přechodový profil s dřevěným dekorem
    SKANDOR
    Přechodová lišta Skandor Dowel-Fix č.6 5,5 x 37,5 x 900 mm Global Oak
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 459,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 510,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahový profil pro spojení dvou podlahových krytin
    Přechodová lišta Skandor Alu Dowel-Fix č. 2 2700 x 34 x 5,5 mm dub KOEI0001
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 695,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 257,41 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přechodový profil s dřevěným dekorem
    SKANDOR
    Přechodová lišta Skandor Dowel-Fix č.6 5,5 x 37,5 x 900 mm Essence Oak
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 459,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 510,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profilová lišta pro podlahové krytiny
    Přechodová lišta Skandor Alu Dowel-Fix č. 2 2700 x 34 x 5,5 mm buk KOBU001
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 695,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 257,41 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahové dlaždice se vzhledem mramoru, položené
    Vzorek k 12501318 DB vinyl Nizza
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru