Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 05.10.26 v 1:39 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90590 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Dvě dřevěné lišty pro interiérové použití
    Ukončení soklové lišty SPC Vernon
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový profil pro obklady
    Akkit
    Lišta Akkit nerez L profil 12,5x3000 mm stříbrná
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 289,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 96,33 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Schodový profil z kovu
    Lišta ALU schodová lišta s nosem U 10x2500 mm přírodní
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Několik červených vlčích máků se stonky
    Samolepka na zeď, Crearreda, motiv květiny, 54101 31x31cm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Jednosložkový silikonový tmel Lukopren v tubě
    Amirro
    Neutrální silikonový tmel č.33 tuba
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 130,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 5200,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový obkladový profil
    Lišta ALU Q ukončovací profil 10x2500 mm ELOX stříbrný
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ukončení soklové lišty ze dřeva
    Koncovky ke kanálkové liště dub natural 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový míchací nástavec
    Spirálové míchadlo Kaufmann Ultra 90x500 mm se závěsem
    Průměrné hodnocení: 4.9 z 5 hvězdiček. 12 Hodnocení.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Rohový a koncový kryt soklové lišty v sadě
    Koncovky ke kanálkové liště dub rustik 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sanitární silikon Pattex bílý v kartuši, odolný proti plísním, recyklovatelný obal, s uzávěrem No-Cut-Open a tryskou.
    Pattex
    Sanitární silikon Pattex bílý 280 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 639,29 Kč za l
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dva dřevěné dekorativní prvky
    Ukončení soklové lišty SPC Victoria
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzorek dřevěné podlahy
    Vzorek k laminátové podlaze č. 5901385 mill oak
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepka na zeď Harry Potter se scénami a symboly z filmů
    Samolepicí dekorace Harry Potter Nebelvír HDKS 506 18 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní sova s lepicím háčkem pro dekoraci pokoje, nosnost do 500 gramů.
    Samolepka s háčkem Sova 14,5x16 cm 1 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Břečťanová girlanda umělá
    Samolepka na zeď, 54152, motiv květiny
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Slunečnice jako dekorace
    Samolepka na zeď, Crearreda, motiv květiny, 54106 31x31cm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace se sluncem, stromy, autobusem, letadlem, vlakem a nákladním autem
    Samolepka na zeď, dětský motiv, Traktor
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zdobené kancelářské potřeby s motivy Emoji na stole
    Samolepka Emoji, 1 plato 15x26cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Odstraňovač spár s plastovou rukojetí a kovovou čepelí
    Čistič dlaždicových spár Haromac malý
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 115,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pilník na kov s rukojetí
    Pilník na dlaždice Haromac 2-vrstvá deska jemná/hrubá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hromada bílých distančních křížků pro dlaždice pro rovnoměrné spáry
    Spárovací křížky Haromac 18x2,5mm balení 200ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 28,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hromada bílých distančních křížků pro dlaždice pro rovnoměrné spáry
    Dlaždicové kříže 2x18mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 24,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahový profil z dřeva
    SKANDOR
    Přechodová lišta Skandor Dowel-Fix č.6 5,5 x 37,5 x 900 mm dub stříbrný
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 459,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 510,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dřevěnou strukturou
    Přechodová lišta Skandor Fit-Fix č. 2 2700 x 29 x 17 mm buk KOBU001
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 162,59 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení distančních křížků na obklady, 5 mm, 200 kusů
    Akkit
    Spárovací křížky 5 mm 200 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 0,30 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kruh se znamením zvěrokruhu
    AGDesign
    Samolepka mini 3D Zvěrokruh 8x9 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obrázek různých dortů a cupcakes
    AGDesign
    Samolepka mini Cupcakes 8x14 cm 12 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení distanční křížky 2,5 milimetru, 250 kusů
    Akkit
    Spárovací křížky 2,5 mm 250 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 45,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 0,18 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detail strukturované světlé textilie
    Protiskluzová podložka MAGIC-STOP bílá, 50x150cm
    Průměrné hodnocení: 4.4 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 212,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepky na zeď s motivy z Tlapkové patroly v džungli
    AGDesign
    Samolepka mini Tlapková Patrola 14x20 cm 31 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná soklová lišta
    Roh ukončovací ARBITON VIGO60 SCANDINAVIAN 2KS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vícebarevné samolepky s otisky tlapek
    AGDesign
    Samolepka mini Kočičí tlapka 8x14 cm 11 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová podlahová lišta na stěnu a podlahu
    Roh vnitřní ARBITON VIGO60 SCANDINAVIAN 2KS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • List samolepek s motivy Transformers
    AGDesign
    Samolepka mini Transformers 8x14 cm 12 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Květinové samolepky s květinami a tečkami
    3D samolepka na zeď Flowers 34 x 17 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva sokly pro zahradní ploty z kamene
    Vnější rohy ke kanálkové liště dub rustik 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru