Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 02.10.26 v 21:31 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Nádoba na dešťovou vodu

22453 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Kočka pije z fontány pro kočky v designu kočky.
    Catit
    Fontánka pro kočky Catit Pixi 2,5 l bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 799,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada pro pěstování Microgreens s červeným zelím
    Microgreens pěstební set červené zelí
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 85,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada pro pěstování Microgreens s brokolicí
    Microgreens pěstební set brokolice
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 85,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada na pěstování Microgreens s rukolou pro vnitřní použití
    Microgreens pěstební set rukola
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 85,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bezpečnostní kamera EZVIZ pro montáž na stěnu s rozlišením 2K Quad High Definition a EZVIZ Logo.
    EZVIZ
    Bezpečnostní kamera EZVIS EZV1071SE venkovní otočná IP 2K bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1099,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zimní obuv z vodoodpudivého materiálu se šněrováním a profilovanou podrážkou
    Zimní pracovní kotníková obuv Ardon FREEZE LOW vel. 44
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 795,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za pár
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Den Braven Mamut Glue vysoce výkonné lepidlo tuba
    Debbex
    Lepidlo Debbex Mamut Glue High Tack 25 ml bílé
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 68,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2720,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Míchačka betonu s bubnem a koly
    Stavební míchačka Altrad LESCHA HM P 165 L
    Průměrné hodnocení: 3.6 z 5 hvězdiček. 22 Hodnocení.
    cenu — 10490,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Míchačka betonu pro stavební potřeby
    Stavební míchačka Altrad LESCHA HM P 135 l
    Průměrné hodnocení: 4.4 z 5 hvězdiček. 71 Hodnocení.
    cenu — 9490,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Míchačka na beton pro stavební práce
    Stavební míchačka Altrad LESCHA HM P 180 L
    Průměrné hodnocení: 4.7 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 12490,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová krytina vzhled dřeva
    Vinylová podlaha Parador 9.6 dřevo staré bílé 1513466
    Průměrné hodnocení: 4.9 z 5 hvězdiček. 18 Hodnocení.
    cenu — 769,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1403,43 Kč za Balení
    Při odběru 36 Balení:
    cenu — 695,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1268,38 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Exteriér s kamennou dlažbou, okno a květináče
    Betonová dlažba Elegant 50 x 50 x 4 cm bíločerná
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 145,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 580,00 Kč za m²
    Při odběru 48 ks:
    cenu — 138,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 552,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Prodlužovací kabel se čtyřmi zásuvkami a stupněm krytí IP44
    Prodlužovací kabel Emos IP44 se 4 zásuvkami 5m
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 389,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Dekorativní skleněná kupole s motivem domu a osvětlením pro vánoční období
    Směšovací nádoba pro topný okruh 100 litrů
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 8446,99 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Skládací solární panel se čtyřmi moduly, integrovaným stojanem a propojovacími kabely.
    EcoFlow
    Solární panel EcoFlow 1ECO1000-08L 220 W 3. generace přenosný, skládací
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 9989,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zavlažovač Rain Bird pro zavlažování zahrady
    RainBird
    Zahradní zavlažovač RainBird Profi 15APG postřikovací
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Žlutá pracovní bunda se zipem a reflexními pruhy
    Výstražná nepromokavá Bunda Ardon HOWARD Reflex žlutá vel. L
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1089,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení substrátu pro zahradu, 60 litrů
    FloraSelf
    Zahradnický substrát FloraSelf 60 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2,98 Kč za l
    Při odběru 36 ks:
    cenu — 170,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2,83 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Spínač pro vlhké prostory
    Schneider Electric
    Vypínač Schneider Electric WDE000610 Cedar Plus ř.1 šedý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 98,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pěnová trubice
    Floraworld
    Průsaková zavlažovací hadice Floraworld metráž
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hliníková lopata na sníh Fiskars s rukojetí
    FISKARS
    Lopata FISKARS 70 cm lehká
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 799,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Držák pilníku Oregon s pilníkem v balení
    OREGON
    Ostřicí sada OREGON B-1 Q90405 4,0 mm pro řetězy 1/4", 3/8"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 489,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pilník Oregon s rukojetí a hloubkoměrem v balení
    OREGON
    Ostřicí sada OREGON A-1 Q105860 4,5 mm pro řetězy 3/8"- 90
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 489,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Umělá rostlina pro akvária
    ORBIT
    Akvarijní dekorace umělá rostlina Deluxe Small č. 1, 12 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Žena před osvětleným kosmetickým zrcadlem s výběrem make-up produktů na stole
    Focco
    LED světlo nad zrcadlo Focco E27135CI/C0250 Hollywood S3 IP44 2,7 W 1113 lm černé
    Průměrné hodnocení: 2.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • LED stavební reflektor se stativem
    LED pracovní reflektor IP65 20W 3300lm 5000K se stativem, černý
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 965,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Oranžové LED výstražné světlo s magnetickou základnou
    LED výstražné svítidlo COMPASS 08912 IP65 9 režimů
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dennerle Deponit-Mix Professional 10v1 živný substrát v kbelíku
    Dennerle
    Substrát výživový DENERLE Deponit mix Professional 10in1 2,4 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 389,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 162,08 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zadešťovač Rain Bird se zasouvací výškou 10 centimetrů pro zavlažování zahrady
    RainBird
    Zahradní zavlažovač RainBird Profi R-Van18 max. 4-5,5 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Černá stolní LED lampa s akumulátorem, kuželovým stínidlem, nabíjecím kabelem USB a dotykovým spínačem na horní straně.
    Kanlux
    LED stolní lampa Kanlux INITA LED CB B IP54 1,2 W černá bezdrátová s dotykovým čidlem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 649,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlaha s přirozenou kresbou
    Vinylová podlaha 4.2 Plaza Sur
    Průměrné hodnocení: 4.7 z 5 hvězdiček. 21 Hodnocení.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 701,04 Kč za Balení
    Při odběru 76 Balení:
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 630,76 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pohled na dřevěná prkna
    Barlinek
    Dřevěná podlaha 14.0 DUB COUNTRY
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 995,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 985,05 Kč za Balení
    Při odběru 40 Balení:
    cenu — 895,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 886,05 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení bazénové soli, 25 kilogramů
    Marimex
    Marimex sůl bazénová 25 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 11,96 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Písková filtrace Marimex ProStar 2000 pro bazény
    Marimex
    Filtrace písková ProStar 2000 pro bazény
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Písková filtrace Marimex ProStar 4000 s certifikátem TÜV SÜD Czech a pečetí Vyrobeno v České republice
    Marimex
    Filtrace písková ProStar 4000 pro bazény
    Průměrné hodnocení: 3.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 2790,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • FloraSelf substrát pro balkónové rostliny, 45 litrů
    FloraSelf
    Substrát pro balkónové rostliny FloraSelf 45 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 3,76 Kč za l
    Při odběru 51 ks:
    cenu — 161,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 3,58 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru