Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 5:21 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Nádoba na dešťovou vodu

22463 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Nerezové koleno s vnitřním závitem, 90 stupňů
    Koleno nerez FF 1"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Lisovací tvarovka s převlečnou maticí a těsnicím kroužkem pro instalaci sanitárního zařízení a topení
    Lisovací přechodka TDM s otočnou matkou 20x2xF3/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nerezové koleno s vnitřním závitem, 90 stupňů
    Koleno nerez FF 1/2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 48,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Mosazné šroubení s těsnicím kroužkem
    Šroubovací přechodka TDM s otočnou matkou 26x2xF3/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 175,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nerezové koleno s vnitřním závitem, 90 stupňů
    Koleno nerez FF 3/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 73,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Nerezové koleno s vnitřním závitem, 90 stupňů
    Koleno nerez FF 3/8"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 48,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Lisovací tvarovka s převlečnou maticí a těsnicím kroužkem pro instalaci sanitárního zařízení a topení
    Lisovací přechodka TDM s otočnou matkou 16x2xF1/2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lisovací tvarovka s převlečnou maticí a těsnicím kroužkem pro instalaci sanitárního zařízení a topení
    Lisovací přechodka TDM s otočnou matkou 20x2xF1/2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 105,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazné šroubení s těsnicím kroužkem
    Šroubovací přechodka TDM s otočnou matkou 20x2xF3/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 120,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šroubení Flexira s vnějším závitem
    Flexira
    Přechod (O)-(T) 1"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 277,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • TDM spojka s červeným kroužkem
    Spojka PEX/AL red. 26x16 - lisovací
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lisovací fitink koleno s upevňovací patkou, 18x1/2 palce
    INOX-V-PRESS nástěnka 15-F1/2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 195,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Mosazné šroubení s těsnicím kroužkem
    Šroubovací přechodka TDM s otočnou matkou 16x2xF1/2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 95,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová vsuvka se závitem
    varný závit nerez 1/2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 22,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kování CXD flexira z kovu
    Flexira
    Matice G (H) 1/2 "
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 35,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kbelík Baumit Baumacol Protect 2K Hydroizolace 2K, 4 kg
    Baumit
    Hydroizolační stěrka Baumit Baumacol Protect 2K 4kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 478,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 119,50 Kč za kg
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kování CXD flexira z kovu
    Flexira
    Matice G (O&T) 1/2 "
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 35,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kovová T-spojka se závitem
    Flexira
    T-kus (T&H) 3/8 "
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kovová T-spojka se závitem
    Flexira
    T-kus (T&H) 1/2 "
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 190,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kovová šroubová armatura Flexira se závitem
    Flexira
    Přechod (O)-R 1/2 "
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Šroubení Flexira s vnějším závitem
    Flexira
    Přechod Flexira FL-X120UU-50 (O)-(T) 1/2 "
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 116,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Šroubení Flexira s vnějším závitem
    Flexira
    Přechod (O)-(T) 3/4 "
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 160,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Rohový šroub s nástěnnou deskou, vhodný pro 1/2 palcové trubky
    Nástěnné koleno AL/PEX lisovací 26x2xF3/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 170,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Redukce Flexira z kovu se závitem
    Flexira
    Matice GA (T) 3/8 "
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 35,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • T-kus spojka pro trubky
    T-kus 1/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Plastový konektor
    Spojka plast 1/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 82,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Plastová trubková spojka se závitem BSPT
    Přechodka plast M1/2x1/4 vnější závit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 47,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Plastové šroubení
    Přechodka plast F1/2x1/4 vnitřní závit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 82,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Plastová rohová spojka pro hadicové spoje
    Koleno 1/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 82,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Debbex pH-Plus pro zvýšení hodnoty pH v bazénu, 0,9 kilogramu
    Den Braven
    CRANIT pH PLUS 0,9 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 121,11 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Debbex Minus přípravek pro snížení pH, 1,5 kilogramu
    Den Braven
    CRANIT pH MÍNUS 1,5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 145,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 96,67 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Debbex Flokul Ultra 0,5 litru pro údržbu bazénů
    Den Braven
    CRANIT Flokul ULTRA 0,5 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 115,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 230,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • T-kus konektor pro hadicové spoje
    Rozdvojka Y 1/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 135,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Debbex Quatro tablety Mini 4 v 1, 25 kusů, 20 g, pro dezinfekci a stabilizaci chloru v bazénech
    Den Braven
    Bazénová chemie Cranit Quatro tablety MINI 4v1 500 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 510,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Debbex Triplex 3 v 1 bazénové tablety pro dezinfekci, vločkování a proti řasám v jednom balení o hmotnosti 1 kg
    Den Braven
    CRANIT Triplex tablety 1 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 339,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 339,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šroubení trubky z plastu
    Spojka s vnitřním závitem 3/8" x 1/2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 95,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
nahoru