Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 01.10.26 v 13:54 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Nádoba na dešťovou vodu

22470 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Barva na kov Hostagrund Prim 3v1 antikorozní na exteriér v plechovce
    HOSTAGRUND
    Barva na kov HOSTAGRUND PRIM 3v1 S2177 základní i vrchní, červenohn 0,6 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 349,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 581,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový stojan na stromek
    Podstavec pod sud na vodu Waterform Basecan 2 antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 490,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Nástěnná sprchová baterie s jednou pákou
    hansgrohe
    Podomítková vanová baterie hansgrohe Focus chrom 31945000
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 2565,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Nástěnná sprchová baterie s pákou a přepínačem
    hansgrohe
    Podomítková vanová baterie Hansgrohe Logis 800007255
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 3156,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kalové čerpadlo Pattfield s plovákovým spínačem a výtokovým kolenem
    Pattfield
    Sudové čerpadlo Pattfield PE-RB 400
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1890,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Černý, čtvercový květináč s ukazatelem hladiny vody
    Lechuza
    Samozavlažovací květináč Lechuza Quadro LS 50 x 50 x 47 cm černý včetně zavlažovacího systému, vložky na rostliny, ukazatele hladiny vody a substrátu
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2999,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kohout s těsněním a maticí
    Výpustný ventil pro sudy na vodu Waterform CANTAP 1 plastový zlatý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Výpustný kohout pro sudy na dešťovou vodu s těsněním a pojistnou maticí
    Waterform
    Výpustný ventil pro sudy na vodu Waterform CANTAP 2 plastový černý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 55,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Rozměry odkapávače
    Blanco
    Koš na nádobí Blanco nerezová ocel 507829
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 2160,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Debbex Hybri Floor L8400 elastické lepidlo na podlahy v kbelíku
    Den Braven
    Lepidlo na parkety DEN BRAVEN Hybri Floor flexibilní 15 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2849,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 189,93 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • ROKO Final Compact finální tmel pro použití na omítky a sádrokartonové desky
    Finální tmel ROKOFINAL Compact na sádrokarton 5 kg
    Průměrné hodnocení: 4.9 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za bal
    Odpovídá 39,80 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • ROKO Final Compact finální tmel pro použití na omítky a sádrokartonové desky
    Finální tmel ROKOFINAL Compact na sádrokarton 15 kg
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za bal
    Odpovídá 23,93 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Box na nářadí s rukojetí od společnosti DeWalt
    DeWalt
    Kufr na nářadí DeWalt DWST83343-1
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 999,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čisticí prostředek na okna a skla Clim s vůní citronu ve spreji
    Čistící prostředek na okna Clin Lemon 500 ml
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 35 Hodnocení.
    cenu — 83,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 166,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Láhev leštidla na nábytek
    Leštěnka na nábytek DIAVA, 200 ml
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 345,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čisticí prostředek na dlaždice HG v 1000mililitrové lahvi
    HG
    HG čistič na dlažbu 1 L
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 189,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Box na nářadí s rukojetí od společnosti DeWalt
    DeWalt
    Kufr na nářadí DeWalt DWST83344-1
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1099,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvojitý vodní filtr s filtračními patronami, montážním klíčem a nástěnným držákem
    Domovní filtrační stanice na mechanické nečistoty
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1690,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obal na gril CampinGaz
    Campingaz
    Ochranný obal na gril Campingaz Clasic XL 4 Series
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1290,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lazura na dřevo v kovové plechovce s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach 5 l teak
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 965,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 193,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lazura na dřevo v kovové plechovce s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach 5 l ořech
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 965,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 193,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová ochranná barva v nádobě s barevným vzorkem
    Hornbach
    Barva na kov 3v1 HORNBACH bílá matná 750 ml
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 419,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 558,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka Lazura na dřevo Plus pro venkovní použití se sedmiletou ochranou proti povětrnosti a UV záření s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach Plus 5 l ořech
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 1499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 299,80 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová ochranná barva v plechovce s logem Hornbach
    Hornbach
    Barva na kov 3v1 HORNBACH hnědá lesk 250 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 716,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HOSTAGRUND antikorozní základní nátěr v antracitové barvě, RAL 7016
    HOSTAGRUND
    Barva na kov HOSTAGRUND PRIM 3v1 antracit 2,5l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 498,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka Lazura na dřevo Plus pro venkovní použití se sedmiletou ochranou proti povětrnosti a UV záření s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach Plus 5 l teak
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 14 Hodnocení.
    cenu — 1499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 299,80 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obal na gril Campingaz
    Campingaz
    Ochranný obal na gril Campingaz Clasic L 3 Series
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 1190,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová ochranná lazura v dóze 3 v 1
    Hornbach
    Barva na kov 3v1 HORNBACH bílá lesk 250 ml
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 716,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový ochranný lak 3 v 1 plechovka od společnosti Hornbach
    Hornbach
    Barva na kov 3v1 HORNBACH stříbrná lesk 750 ml
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 419,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 558,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Barva na ochranu kovu 3 v 1 pro kovy
    Hornbach
    Barva na kov 3v1 HORNBACH hnědá matná 750 ml
    Průměrné hodnocení: 2.6 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 419,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 558,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová ochranná lazura v plechovce s ochranou proti korozi a odolností vůči povětrnostním vlivům
    Hornbach
    Barva na kov 3v1 HORNBACH stříbrná lesk 250 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 716,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG Intenzivní čistič na dlažbu, láhev 1000 ml
    HG
    HG extrémně intenzivní čistič na dlažbu 1L
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 315,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 315,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG prací prostředek pro zářivě bílé záclony, 500 gramů
    HG
    HG sůl na čištění záclon 500 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 358,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mapa světa s kompasovou růžicí
    Samolepka na zeď Crearreda Mapa 50x70 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Stěrka na sprchu s držákem pro montáž na stěnu
    REIKA
    Stěrka na sklo Reika Tama 30 cm
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 319,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení návnad na mravence AgroBio
    Nástraha na mravence ATAK AMP 3 ks
    Průměrné hodnocení: 2.3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru