Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 01.10.26 v 14:37 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Nádoba na dešťovou vodu

22470 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Lazura na dřevo v 5litrovém kbelíku pro venkovní použití, ochrana proti UV záření a odolnost proti povětrnostním vlivům
    Lazura na dřevo Hornbach Neutral ořech 5 l
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 9 Hodnocení.
    cenu — 555,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 111,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lazura na dřevo v kovové plechovce s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach 5 l dub
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 965,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 193,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lazura na dřevo v kovové plechovce s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach 5 l mahagon
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 965,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 193,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lazura na dřevo v kovové plechovce s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach 5 l palisandr
    Průměrné hodnocení: 3.9 z 5 hvězdiček. 9 Hodnocení.
    cenu — 965,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 193,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka Lazura na dřevo Plus pro venkovní použití se sedmiletou ochranou proti povětrnosti a UV záření s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach Plus 5 l palisandr
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 1499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 299,80 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace se zvířaty v letadlech, oblacích a girlandě
    Samolepka na zeď Crearreda Airplanes XL 50x70 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 579,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Impregnační prostředek Stonesil Aqua v litrové láhvi
    Impregnační prostředek na kámen STONESIL AQUA 1 L
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 303,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 303,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tmel na parkety Soudal pro dřevo a laminát
    Soudal
    Tmel na parkety Soudal 280 ml světle šedý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 86,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 307,14 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový stojan na květiny
    Soendgen
    Stojan na květináč kovový Soendgen Ø 19 x 15 cm antracitový
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Eukalyptové větve
    Samolepka na zeď eukalyptus 54120 M 31x31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace citronu, plátku citronu, citronové větve a citronových květů
    Samolepka na zeď citrony 54122 M 31x31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lazura na dřevo v plechové dóze s logem Hornbach a environmentální značkou Modrý anděl
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach 0,75 l ořech
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 9 Hodnocení.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 326,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Xyladecor Classic tenkovrstvá lazura na dřevo pro exteriér v balení
    Xyladecor
    Lazura na dřevo Xyladecor Classic dub 2,5 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 451,60 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Xyladecor Classic tenkovrstvá lazura na dřevo v kovovém kbelíku pro venkovní použití
    Xyladecor
    Lazura na dřevo Xyladecor Classic palisandr 5 l BIOCID
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 425,80 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka Lazura na dřevo Plus pro venkovní použití se sedmiletou ochranou proti povětrnosti a UV záření s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach Plus 2,5 l bezbarvá
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 13 Hodnocení.
    cenu — 999,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 399,60 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Xyladecor Classic tenkovrstvá lazura na dřevo v kovovém kbelíku pro venkovní použití
    Xyladecor
    Lazura na dřevo Xyladecor Classic dub 5 l BIOCID
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 425,80 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čistič oken Kärcher s rozprašovačem a hadříkem z mikrovlákna
    KÄRCHER
    Vysavač na okna Kärcher WV 5 Plus N Black Edition, 1.633-467.0
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 912 Hodnocení.
    cenu — 1590,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lazura na dřevo v 5litrovém kbelíku pro venkovní použití, ochrana proti UV záření a odolnost proti povětrnostním vlivům
    Lazura na dřevo Hornbach Neutral dub 5 l
    Průměrné hodnocení: 4.4 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 555,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 111,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka Lazura na dřevo Plus pro venkovní použití se sedmiletou ochranou proti povětrnosti a UV záření s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach Plus 2,5 l palisandr
    Průměrné hodnocení: 4.2 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 999,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 399,60 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lazura na dřevo v kovovém kbelíku s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach 2,5 l teak
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 625,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 250,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lazura na dřevo v plechové dóze s logem Hornbach a environmentální značkou Modrý anděl
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach 0,75 l dub
    Průměrné hodnocení: 1.6 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 326,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lazura na dřevo v kovovém kbelíku s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach 2,5 l borovice
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 625,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 250,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lazura na dřevo v 5litrovém kbelíku pro venkovní použití, ochrana proti UV záření a odolnost proti povětrnostním vlivům
    Lazura na dřevo Hornbach Neutral palisandr 5 l
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 14 Hodnocení.
    cenu — 555,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 111,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lazura na dřevo v kovovém kbelíku s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach 2,5 l dub
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 625,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 250,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lazura na dřevo v kovovém kbelíku s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach 2,5 l ořech
    Průměrné hodnocení: 2 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 625,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 250,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lazura na dřevo v plechové dóze s logem Hornbach a environmentální značkou Modrý anděl
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach 0,75 l bezbarvá
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 326,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová ochranná barva v plechovce s ukázkou barvy
    Hornbach
    Barva na kov 3v1 HORNBACH ohnivě-červená lesk 750 ml
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 419,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 558,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka Lazura na dřevo Plus pro venkovní použití se sedmiletou ochranou proti povětrnosti a UV záření s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Plus Hornbach RAL 7016 antracit 2,5 l
    Průměrné hodnocení: 4.1 z 5 hvězdiček. 12 Hodnocení.
    cenu — 999,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 399,60 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lazura na dřevo v plechové dóze s logem Hornbach a environmentální značkou Modrý anděl
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach 0,75 l palisandr
    Průměrné hodnocení: 2.7 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 326,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík s barvou na kov
    Eternal
    Barva na kov Eternal antikorozní 413 černý 5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1635,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 327,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka laku na ochranu kovu s barevným vzorem a logem Hornbach
    Hornbach
    Barva na kov 3v1 HORNBACH ohnivo-červ. lesk 250 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 716,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík Eternal mořidlo na beton, 4,5 kilogramu
    Eternal
    Mořidlo na beton ETERNAL 4,5 kg šedá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1545,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 343,33 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lazura na dřevo v plechové dóze s logem Hornbach a environmentální značkou Modrý anděl
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach 0,75 l bílá
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 326,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lazura na dřevo v kovovém kbelíku s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach 2,5 l palisandr
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 625,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 250,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík Eternal mořidlo na beton, 4,5 kilogramu
    Eternal
    Mořidlo na beton ETERNAL 4,5 kg antracit
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 1545,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 343,33 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lazura na dřevo v plechové dóze s logem Hornbach a environmentální značkou Modrý anděl
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach 0,75 l mahagon
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 326,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru