Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 02.10.26 v 1:31 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Nádoba na dešťovou vodu

22470 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Plastový květináč
    Podmiska pod truhlík Garden 50 cm hnědá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlouhlá hnědá plastová miska na rostliny
    Podmiska pod truhlík Garden 80 cm hnědá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obdélníková plastová miska pod truhlíky
    Podmiska pod truhlík Garden 60 cm hnědá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílá podlahová lišta
    Dekorační stropní lišta LX 65 50x50 mm, 2 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 44,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG Čistič oken koncentrát, 500 ml
    HG
    HG čistič oken 0,5 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 278,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obdélníková hnědá plastová miska na rostliny
    Podmiska pod truhlík Garden 40 cm hnědá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 29,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zádový postřikovač pro zahradnické práce s logem Einhell
    Einhell
    Tlakový postřikovač akumulátorový Einhell GE-WS 18/150
    Průměrné hodnocení: 4.2 z 5 hvězdiček. 53 Hodnocení.
    cenu — 3190,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dennerle Bacto Elixier FB7 úprava vody pro čistou a zdravou vodu
    Dennerle
    Bacto Elixier Dennerle FB7 500 ml
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 459,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 918,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dennerle Bacto Elixier FB7 úprava vody pro akvária
    Dennerle
    Bacto Elixier Dennerle FB7 250 ml
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1196,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová vodovodní baterie pro umyvadlo
    Novaservis
    Umyvadlová baterie páková Novaservis Titania Iris chrom 92005.0
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 535,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvojitá vsuvka z plastu se závitem
    Přípojka pro čerpadla GARDENA 1"/1" rovná
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vlnitá trubka
    Dekorační stropní lišta LX 52 50x40 mm, 2 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 54,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Alpin Chemie odstraňovač cementového povlaku v plechovce
    AlpinChemie
    Odstraňovač cementového povlaku 1 litr
    Průměrné hodnocení: 3.6 z 5 hvězdiček. 15 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 149,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profilová lišta
    Dekorační stropní lišta LX 60 45x40 mm, 2 m
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 95,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 47,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šedá plastová konev s kropítkem
    Konvička plastová EVA 2 l s kropítkem antracitová
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kabelová vývodka OBO M20 x 1.5
    OBO
    Kabelová vývodka OBO V-TEC VM16 3ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 62,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 20,67 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová světelná lišta
    Dekorační stropní lišta LX 42 40x20 mm, 2 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 44,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nerezový plech
    Dekorační stropní lišta LX70 70x20 mm, 2 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kabelová vývodka OBO M20 x 1.5
    OBO
    Kabelová vývodka OBO V-TEC VM32 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 121,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 60,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová ukončovací lišta
    Dekorační stropní lišta NI-20 20x10 mm, 2 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 32,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kabelová vývodka OBO M20 x 1.5
    OBO
    Kabelová vývodka OBO V-TEC VM12 3ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 52,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 17,33 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kabelová vývodka OBO M20 x 1.5
    OBO
    Kabelová vývodka OBO V-TEC VM25 2ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 37,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení rodenticidu Norat obilí s myší a nádobou na návnady.
    Nástraha k hubení myší domácích, potkanů a krys Norat zrní 140 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 535,71 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zemní kotva s červeným krytem a pomůckou pro kotvení
    Leifheit
    Držák pro sušáky LEIFHEIT Linomatic 85606
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová rozprašovací láhev
    Rozprašovač plastový MEDUSA 0,7 l antracitový
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ubrus s motivy kávy
    Venilia
    PVC ubrus metráž Coffee šířka 140 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m
    Odpovídá 135,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová rozprašovací láhev s rozprašovačem
    Rozprašovač plastový MEDUSA 0,7 l slonová kost
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová konev s rukojetí a hubicí
    Konvička plastová MEDUSA 1,8 l antracitová
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 115,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Textilní ubrus se vzorem
    Venilia
    PVC ubrus metráž Tkanina sv. šedá šířka 140 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m
    Odpovídá 135,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • JBL Pro Aquatest Easy 7 v 1 testovací proužky pro analýzu vody
    JBL
    Testovací proužky JBL ProAquaTest Easy 7in1
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 8 Hodnocení.
    cenu — 379,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ubrus s motivy zahrady
    Venilia
    PVC ubrus metráž Garden šířka 140 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m
    Odpovídá 135,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ubrus s květinovým vzorem
    Venilia
    PVC ubrus metráž Style taupe šířka 140 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m
    Odpovídá 135,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zahradní čerpadlo pro přenos vody
    for_q Hydrologic
    Zahradní čerpadlo for_q FQ-GP 4.000
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 18 Hodnocení.
    cenu — 4350,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vnitřní akvarijní filtr s filtračními médii a schématem cirkulace vody
    Juwel Aquarium
    Skimmer Juwel EccoSkim
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 949,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG odstraňovač plísní pěna ve spreji, 500 ml
    HG
    HG pěnový odstraňovač plísně 0,5 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 510,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Seachem MatrixCarbon pro mořskou a sladkou vodu, ošetří 160 litrů
    Seachem
    Seachem MatrixCarbon aktivní uhlí 100 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2490,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru