Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 02.10.26 v 2:45 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Nádoba na dešťovou vodu

22470 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Seachem MatrixCarbon pro mořskou a sladkou vodu, ošetří 160 litrů
    Seachem
    Seachem MatrixCarbon aktivní uhlí 100 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2490,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Seachem Ammonia Alert pro kontinuální měření amoniaku ve sladké a mořské vodě
    Seachem
    SEACHEM Ammonia Alert
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Seachem Prime úprava vody pro mořskou a sladkou vodu, 100 ml láhev
    Seachem
    Seachem Prime koncentrovaný kondicionér k odstranění chlóru, čpavku a těžkých kovů 100 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1790,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Matrix Carbon Spherical Carbon pro mořskou a sladkou vodu
    Seachem
    Seachem MatrixCarbon aktivní uhlí 250 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1316,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Seachem Prime kondicionér vody pro odstranění chlóru a chloraminu, 50 mililitrů
    Seachem
    Seachem Prime koncentrovaný kondicionér k odstranění chlóru, čpavku a těžkých kovů 50 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 130,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2600,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tetra pH/KH Plus pro zvýšení hodnoty pH a uhličitanové tvrdosti
    Tetra
    Tetra pH/KH Plus 250 ml
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 796,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ponorné čerpadlo s kabelem a plovákovým spínačem
    Ponorné čerpadlo ROB 2 kabel 25 m
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 4035,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • eSHa Goldy lék pro zlaté rybky
    Přípravek do akvária eSHa Goldy 10 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová stěrka na okna s otvorem pro zavěšení
    form&style
    Stěrka Form & Style Slip
    Průměrné hodnocení: 3.8 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvojitá vsuvka z plastu se závitem
    Přípojka pro čerpadla GARDENA 1"/1" rovná
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vlnitá trubka
    Dekorační stropní lišta LX 52 50x40 mm, 2 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 54,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kabelová vývodka OBO M20 x 1.5
    OBO
    Kabelová vývodka OBO V-TEC VM16 3ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 62,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 20,67 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová světelná lišta
    Dekorační stropní lišta LX 42 40x20 mm, 2 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 44,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nerezový plech
    Dekorační stropní lišta LX70 70x20 mm, 2 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kabelová vývodka OBO M20 x 1.5
    OBO
    Kabelová vývodka OBO V-TEC VM32 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 121,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 60,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová ukončovací lišta
    Dekorační stropní lišta NI-20 20x10 mm, 2 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 32,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kabelová vývodka OBO M20 x 1.5
    OBO
    Kabelová vývodka OBO V-TEC VM12 3ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 52,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 17,33 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kabelová vývodka OBO M20 x 1.5
    OBO
    Kabelová vývodka OBO V-TEC VM25 2ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 37,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová vodovodní baterie pro umyvadlo
    Novaservis
    Umyvadlová baterie páková Novaservis Titania Iris chrom 92005.0
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 535,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG odstraňovač plísní pěna ve spreji, 500 ml
    HG
    HG pěnový odstraňovač plísně 0,5 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 510,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obdélníková hnědá plastová miska na rostliny
    Podmiska pod truhlík Garden 60 cm terakota
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obdélníková plastová miska pod květináč
    Podmiska pod truhlík Garden 80 cm terakota
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová podmiska pod květináč
    Podmiska pod truhlík Garden 100 cm terakota
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová miska na rostliny
    Podmiska pod truhlík Garden 50 cm terakota
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová podložka pod truhlík
    Podmiska pod truhlík Garden 100 cm hnědá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový květináč
    Podmiska pod truhlík Garden 50 cm hnědá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlouhlá hnědá plastová miska na rostliny
    Podmiska pod truhlík Garden 80 cm hnědá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obdélníková plastová miska pod truhlíky
    Podmiska pod truhlík Garden 60 cm hnědá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Anticalc polyfosfátová náplň, 0,5 kg, pro bojlery a pračky
    Náhradní náplň 0,5 kg do zařízení Vital pračkový a Vital 7" bojlerový
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 307,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Alpin Chemie odstraňovač cementového povlaku v plechovce
    AlpinChemie
    Odstraňovač cementového povlaku 1 litr
    Průměrné hodnocení: 3.6 z 5 hvězdiček. 15 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 149,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení rodenticidu Norat obilí s myší a nádobou na návnady.
    Nástraha k hubení myší domácích, potkanů a krys Norat zrní 140 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 535,71 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čerpadlo SeaFlo s 12voltovým stejnosměrným připojením
    Ponorné čerpadlo SEAFLO SFSP1-L016-01 nízkonapěťové
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 790,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Keramická dlaždice s mramorovým povrchem
    Grandeco
    Vliesová tapeta Vavex 2027 S omítkovým vzhledem béžová 10,05x0,53m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 429,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 80,53 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Preventin lék proti parazitárním a plísňovým onemocněním pro ryby, 50 mililitrové balení
    PREVENTIN prevence pro akvarijní ryby 50 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1300,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Multi Medical lék pro ryby s kapací lahvičkou a balením
    MULTIMEDIKAL kombinovaný přípravek FMC 50 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1300,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Dekorativní skleněná kupole s motivem domu a osvětlením pro vánoční období
    Směšovací nádoba pro topný okruh 100 litrů
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 8446,99 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
nahoru