Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 5:10 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Oblázky

162 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Detailní záběr okrasného štěrku
    ORBIT
    Akvarijní písek přírodní štěrk střednězrnný 3-5 mm 5 kg béžový
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 45,80 Kč za kg
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Scherf dekorační štěrk Verona-Rot, 15-25 mm, 25 kg
    Štěrk mramorový veronský 16–25 mm červený balení 25 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 385,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 15,40 Kč za kg
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Pytel s okrasnými oblázky značky Schärf na paletě
    Štěrk říční 16–32 mm pestrý big bag 1000 kg
    Průměrné hodnocení: 4.4 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 3495,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 3,50 Kč za kg
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Pytel okrasného štěrku na paletě s detailním záběrem
    Štěrk říční 32–50 mm pestrý big bag 1000 kg
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 3495,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 3,50 Kč za kg
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Pytel okrasných oblázků na paletě
    Štěrk říční 50–150 mm pestrý big bag 1000 kg
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 3795,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 3,80 Kč za kg
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vak s okrasným štěrkem na paletě
    Štěrk říční 16–32 mm šedobéžový big bag 1000 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 4395,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 4,40 Kč za kg
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dennerle Nano krevetkový štěrk v sáčku, zrnitost 0,7 až 1,2 milimetru
    Dennerle
    Dennerle písek pro krevety Nano Sulawesi 2 kg, černý
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 289,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 144,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hromada drceného materiálu s měřicí páskou
    Cidemat
    Štěrk frakce 4–8 mm big bag 500 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1590,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 3,18 Kč za kg
    Nelze koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pytel okrasného štěrku na paletě s detailním záběrem kamenů
    Štěrk říční 8–16 mm pestrý big bag 1000 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 3495,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 3,50 Kč za kg
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Pytel okrasných oblázků na paletě s detailem
    Štěrk mramorový 40–60 mm ebenově černý big bag 1000 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 11135,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 11,14 Kč za kg
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Pytel okrasného štěrku na paletě s detailním pohledem
    Štěrk mramorový 15–25 mm sienská žlutá big bag 1000 kg
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 13299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 13,30 Kč za kg
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Pytel s bílými okrasnými oblázky na paletě
    Štěrk mramorový kararský 12–16 mm bílý big bag 1000 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 8855,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 8,86 Kč za kg
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Pytel s okrasným štěrkem na paletě s detailním záběrem štěrku
    Štěrk křemenný 8–16 mm pestrá bílá big bag 1000 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3599,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 3,60 Kč za kg
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Balení štěrku do akvária, terária a dekorativního písku, 3 kg
    Akvarijní písek, říční 0,3-1 cm 3 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 45,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 15,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení okrasných oblázků Verona-Rot, zrnitost 7 až 15 milimetrů
    Štěrk mramorový veronský 7–15 mm červený balení 25 kg
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 375,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 15,00 Kč za kg
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Pytel okrasného štěrku na paletě s detailním záběrem štěrkových kamenů
    Štěrk mramorový 25–40 mm ebenově černý big bag 1000 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 11135,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 11,14 Kč za kg
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Scherf dekorační štěrk v 10 kilogramovém pytli
    Štěrk říční 16–32 mm pestrý balení 10 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 8,90 Kč za kg
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dekorativní štěrk do zahrady
    ORBIT
    Akvarijní písek Naturkies Capaco jemný 1-3 mm 5 kg pytel
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 295,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru