Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 03.10.26 v 17:22 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Pvc lino

10819 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Podlahová krytina s dekorem dřeva s výraznou strukturou a suky pro vnitřní použití.
    Amorim
    Korková podlaha Amorim 8.5 Tuscan Pine
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2141,89 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 949,00 Kč za m²
    Při odběru 44 Balení:
    cenu — 1986,16 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 880,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná podlaha z dubu s kresbou
    Classen
    Minerální SPC podlaha 4+1 Amazonian
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 835,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1967,26 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 769,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1811,76 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Světlé dřevěné panely na stěnu nebo podlahu
    Classen
    Minerální SPC podlaha 4+1 Danubian
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 835,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1967,26 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 769,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1811,76 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná podlahová krytina
    Amorim
    Korková podlaha 9.0 Dub Raw
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1623,59 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 899,00 Kč za m²
    Při odběru 44 Balení:
    cenu — 1508,01 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 835,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Položená laminátová podlaha s dřevěným designem
    Amorim
    Korková podlaha 8.5 Hazel Oak
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1803,34 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 799,00 Kč za m²
    Při odběru 44 Balení:
    cenu — 1704,04 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 755,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Detail laminátové podlahy s vzhledem dřeva
    Classen
    Minerální SPC podlaha 4+1 Bernstein
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 795,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 2017,71 Kč za Balení
    Při odběru 45 Balení:
    cenu — 719,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1824,82 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Pohled na laminátovou podlahovou plochu
    Amorim
    Korková podlaha 8.5 Hazelnut Oak
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1803,34 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 799,00 Kč za m²
    Při odběru 44 Balení:
    cenu — 1704,04 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 755,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Detail laminátové podlahy
    Classen
    Minerální SPC podlaha 4+1 dub Fraser
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 795,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 2017,71 Kč za Balení
    Při odběru 45 Balení:
    cenu — 719,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1824,82 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kuchyňská scéna s hexagonálními obkládačkami, pracovní deskou a kuchyňským náčiním
    d-c-fix
    Samolepicí panel WallTiles Premium metal Stone&Hexagons hnědý/zlatý 30,4 x 30,4 cm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2163,04 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní obkládačka se rostlinami a nádobami
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel Wall Tiles Jamila modrý 15,25 x 15,25 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kuchyňská scéna s obklady v retro stylu, varnou deskou a kuchyňským náčiním
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel Wall Tiles Alia zlatý 15,25 x 15,25 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlaha z dubu, světlý vzhled
    Amorim
    Korková podlaha 9.0 dub Rustic
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1623,59 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 899,00 Kč za m²
    Při odběru 44 Balení:
    cenu — 1508,01 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 835,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dekorativní dlaždice s geometrickými vzory v šedé a zlaté barvě
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel Wall Tiles Amira obklad na stěnu šedý 15,25 x 15,25 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílá mozaika na stěnu v metro stylu s fazetou.
    PVC panel White tiles 3D dekor 48x96 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 367,39 Kč za m²
    Při odběru 30 ks:
    cenu — 160,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 347,83 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mozaikové obklady ve vzhledu mramoru s šedým žilkováním.
    PVC panel Marble tiles 3D dekor 48 x 96 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 366,59 Kč za m²
    Při odběru 30 ks:
    cenu — 160,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 347,07 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zídka z mozaikových dlaždic z přírodního kamene
    Samolepicí PVC panel Stone Stone beige 98 x 50 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 344,90 Kč za m²
    Při odběru 30 ks:
    cenu — 160,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 326,53 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mozaiková dlaždice s květinovými vzory a vzhledem mramoru
    PVC panel Mix white bílý 96 x 48,5 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 362,66 Kč za m²
    Při odběru 30 ks:
    cenu — 160,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 343,35 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čtvercová skleněná mozaika v různých odstínech šedé a bílé, vhodná na stěny a podlahy v koupelně nebo kuchyni.
    PVC panel Mosaic gray-white 3D dekor 48 x 96 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 366,59 Kč za m²
    Při odběru 30 ks:
    cenu — 160,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 347,07 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čtvercová mozaiková dlažba v různých odstínech šedé s bílou spárou.
    PVC panel Mosaic big gray-white 3D dekor 48 x 96 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 366,59 Kč za m²
    Při odběru 30 ks:
    cenu — 160,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 347,07 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tuba PVC studené svařovací pasty s nástrojem
    Lepidlo pro svařování PVC za studena typ C 132 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 739,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 5598,48 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Svářecí pasta na PVC za studena Typ T v žlutém obalu, 44 gramů
    Lepidlo pro svařování PVC za studena typ T 44 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 379,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 8613,64 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová krytina ze světlého dřeva
    Amorim
    Korková podlaha 9.0 dub Rock
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1643,46 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 910,00 Kč za m²
    Při odběru 44 Balení:
    cenu — 1551,35 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 859,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová krytina se vzhledem dřeva
    Amorim
    Korková podlaha 8.5 Golden Rustic dub
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1803,34 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 799,00 Kč za m²
    Při odběru 44 Balení:
    cenu — 1704,04 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 755,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Koupelna s obklady s různými vzory, baterie a koupelnové doplňky
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel Wall Tiles Jamila olive 15,25 x 15,25 cm, balení 6 ks
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kuchyňská scéna s modrými obkladačkami, pracovní deskou a kuchyňským náčiním.
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel na zeď d-c-fix Wall Tiles Uni modrý 15,25 x 15,25 cm 6 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Světlá kuchyně s bílými skříňkami, dřevěnou pracovní deskou, dřezem a šedými dlaždicemi
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel na zeď d-c-fix Wall Tiles Uni tmavě šedý 15,25 x 15,25 cm 6 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Světlá kuchyně s dřezem, vodovodní baterií a dřevěnou pracovní deskou
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel na zeď d-c-fix Wall Tiles Uni zlatý 15,25 x 15,25 cm 6 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Světlá kuchyně s umyvadlem, baterií a zelenými dlaždicemi
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel na zeď d-c-fix Wall Tiles Uni olivově zelený 15,25 x 15,25 cm 6 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Kuchyňská scéna s obkládanou stěnou, pracovní deskou a kuchyňským náčiním.
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel na zeď d-c-fix Wall Tiles Uni béžový 15,25 x 15,25 cm 6 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Kuchyňská scéna s bílými dlaždicemi, skříňkami a dekorativními prvky na pracovní desce
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel na zeď d-c-fix Wall Tiles Uni bílý 15,25 x 15,25 cm 6 ks
    Průměrné hodnocení: 2 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Kbelík akrylátového lepidla na vinylové a textilní podlahy
    Mapei
    Akrylátové lepidlo na koberce Mapei Maperyl Eco 20 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2041,60 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 127,60 Kč za kg
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kbelík akrylátového lepidla na vinylové a textilní podlahy
    Mapei
    Akrylátové lepidlo na koberce Mapei Maperyl Eco 25 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3135,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 125,40 Kč za kg
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kbelík akrylátového lepidla na vinylové a textilní podlahy
    Mapei
    Akrylátové lepidlo na koberce Mapei Maperyl Eco 5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 913,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 182,60 Kč za kg
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová krytina vzhled dřeva
    Gerflor
    Samolepicí vinylová podlaha dub Senso RUSTIC KOLA dlaždice 15,2 x 91,4 cm balení 16 ks
    Průměrné hodnocení: 4.1 z 5 hvězdiček. 10 Hodnocení.
    cenu — 449,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 987,80 Kč za Balení
    Při odběru 55 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 877,80 Kč za Balení
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Rohový prvek pro sanitární instalaci
    Rohová lišta 30x30mm; bílá; 2,5m tvrzené PVC
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 50,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sprchová zástěna
    Rohová lišta 20x20mm; bílá; 2,5m tvrzené PVC
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 39,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru