Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 03.10.26 v 23:40 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Pvc lino

10819 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Jednobarevné pozadí
    Samolepicí zakončovací páska na tapety černá 18 mm, 5 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 45,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta, dřevěná
    Koncovka 6 cm javor 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 95,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 47,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná deska s kresbou
    Samolepicí zakončovací páska na tapety 03 dřevo 18 mm, 5 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 45,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Roh podlahové lišty s rohovým kusem
    Roh vnější 6 cm dub 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detail dřevěné textury
    Samolepicí zakončovací páska na tapety tmavé dřevo 18 mm, 5 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 45,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepky na zeď s motivy Tlapkové patroly pro dětský pokoj
    Nálepky Tlapková patrola DK 1733 65 x 85 cm 7 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šedá tkanina s texturou
    3D samolepicí dekorace TEXTIL 60 x 280 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 599,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 356,55 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Strukturální omítka na zdi
    3D samolepicí panel STONE travertin 60 x 280 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 332,67 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tapeta s vertikální pruhovanou strukturou
    3D samolepicí dekorace STONE šedý pruh 60 x 280 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 297,02 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Textura světlé zdi
    3D samolepicí panel STONE travertin 60 x 280 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 332,67 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detail zdi s omítkovou strukturou
    3D samolepicí dekorace STONE omítka 60 x 280 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 297,02 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový spoj pro soklové lišty
    Roh vnitřní 6 cm javor 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový spoj pro soklové lišty
    Roh vnitřní 6 cm dub 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pohled na fasádu s vertikálními panely
    3D samolepicí panel, sametový vzhled, černý 69 x 150 cm
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 639,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 617,39 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obkladové dlaždice s vodorovnou drážkovanou strukturou
    3D samolepicí panel, kožený vzhled, béžový 69 x 140 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 639,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 661,49 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepky na zeď s motivy Peppa Pig pro dekoraci dětského pokoje
    AGDesign
    Samolepka Peppa Pig 30x30cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepka na zeď Safari s motivy zvířat a rostlin
    AGDesign
    Dětská samolepka na zeď Safari 45x65 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace se stromem, zvířaty a různými dekoracemi
    AGDesign
    Dětská samolepka na zeď Zvířátka 45x65 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace květin, motýlů, vážek, berušek, mravenců a ptáků
    AGDesign
    3D samolepka na zeď Květiny 31x31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepka na zeď Tlapková patrola s různými postavičkami a motivy.
    AGDesign
    Samolepka na zeď Paw Patrol Kamarádi 45x65 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    Koncovka 4 cm višeň 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace různých kaktusů a sukulentů s květy.
    AGDesign
    Samolepka na zeď Kaktus 31x31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada samolepek na zeď Harry Potter s postavami a symboly
    AGDesign
    Samolepka na zeď Harry Potter Létající auto 45x65 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace s kočičími motivy a srdcem
    AGDesign
    Samolepka na zeď Černá kočka 31x31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    Koncovka 4 cm buk tmavý 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    Koncovka 4 cm kaštan 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace s ptáky, motýly a květinami na větvích
    AGDesign
    3D samolepka na zeď Ptáci 31x31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní strom ze dřeva s listy a květy
    AGDesign
    Samolepka na zeď Dřevo života 31x31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada nálepek Transformers Rise of the Beasts
    AGDesign
    Dětská samolepka na zeď Transformers 31x31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace s různými kreslenými zvířaty, včetně žiraf, mývalů, jelena a hrocha
    AGDesign
    Dětská samolepka na zeď Zvířátka 31x31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepky na zeď s motivy tygrů a rostlin džungle
    AGDesign
    Samolepka na zeď Tygři 31x31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace s medvídky, srdíčky, hvězdami a květinami
    AGDesign
    Dětská samolepka na zeď Medvídky 31x31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace se sochou Buddhy, lotosovými květy, mandalami a nápisy jógy
    AGDesign
    Samolepka na zeď Buddha 31x31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace s koňskými hlavami, květinami a listy
    AGDesign
    Samolepka na zeď Koně 31x31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepky s motivy z Tlapkové patroly, včetně psů, centrály, vrtulníku, srdcí a květin
    AGDesign
    Dětská samolepka na zeď Paw Patrol Vrtulník 50x70 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace květin a motýlů
    AGDesign
    3D samolepka na zeď Akvarelové květiny 31x31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru