Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.10.26 v 9:57 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Pvc lino

10819 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Gumová zátka s kroužkem
    Alcadrain
    Zátka Alcadrain PVC 5/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 25,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ocelová trubková objímka se šroubem
    Pilecký
    Napínák IDEAL Super Zn + PVC
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová krytka
    Pilecký
    Čepička PVC 5/4" zelená
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 15,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová krytka pro zakrytí šroubů
    Pilecký
    Čepička PVC 6/4" zelená
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 16,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový prostírání s obdélníkovým tvarem
    Prostírání PVC 30x45 cm stříbrné
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Při odběru 18 ks:
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Prostírání se vzorem proužků
    Prostírání PVC béžové 30x45 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Při odběru 18 ks:
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Prostírání z plastu, strukturované
    Prostírání PVC 30x45cm černá/šedá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Při odběru 18 ks:
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Textilní prostírání
    Prostírání PVC 30x45cm černá/měděná
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Při odběru 18 ks:
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Role pletiva
    Pilecký
    Pletivo IDEAL PVC 125/55x55/25 antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1899,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 75,96 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Role pletiva
    Pilecký
    Pletivo IDEAL PVC 150/55x55/25 antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2279,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 91,16 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Aku mop na podlahy Einhell s čisticím příslušenstvím. Baterie a nabíječka nejsou součástí balení.
    Einhell
    Aku čistič podlah Einhell CLEANEXXO 18V bez aku a nabíječky, 3437110
    Průměrné hodnocení: 4.2 z 5 hvězdiček. 81 Hodnocení.
    cenu — 3419,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Zelený vázací drát na roli
    Pilecký
    Napínací drát PILECKÝ PVC role 52 m
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení 200 kusů pozinkovaných zelených sešívacích sponek Ideal velikosti 5 až 11 milimetrů
    Pilecký
    Svorka IDEAL Zn + PVC 200 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 1,00 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová trubková upevňovací spona s montážními otvory
    Pilecký
    Objímka PILECKÝ Zn + PVC 48 mm zelená
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 31,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Prostírání z plastické tkaniny
    Prostírání PVC 30x45 cm černé pruhy
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Při odběru 18 ks:
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Prostírání z plastové pleteniny
    Prostírání PVC 30x45 cm měděná / hnědá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Při odběru 18 ks:
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Heissner Svařovací prostředek na PVC fólie pro 5 metrů lepeného švu, 200 gramů
    Heissner
    Lepidlo na PVC fólie Heissner 200g
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 449,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2245,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Role vázacího drátu
    Pilecký
    Drát napínací PVC 52 m antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 3,83 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vázací drát na roli
    Pilecký
    Drát napínací PVC 78 m antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 3,83 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová soklová lišta
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor PVC KU48L Pore 15x38,5x2400 mm
    Průměrné hodnocení: 2 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 215,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 89,58 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • PVC prostředek pro svařování za studena Typ A v tubě a balení
    Lepidlo svařování PVC za studena, typ A, 44gr
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 325,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 7386,36 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Role drátu pro zahradnické práce
    Pilecký
    Napínací drát PILECKÝ PVC role 78 m
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 3,45 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rybářský magnet s kruhovým okem
    Alcadrain
    Zátka do dřezu Alca PVC 6/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 30,90 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová objímka svodu
    Pilecký
    Stabilizační držák PVC průběžný Ø 48 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 115,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta se vzhledem dřeva
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor PVC KU048L dub šedý 15x38,5x2400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 210,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 87,50 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Prostírání z tkaného materiálu
    Prostírání PVC hnědé 30 x 45 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Při odběru 18 ks:
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ubrus se vzhledem dřeva
    Venilia
    PVC ubrus metráž Scrapwood šířka 140 cm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě tuby pasty na svařování PVC za studena se štětcem
    Lepidlo svařování PVC za studena, typ C, 44gr
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 325,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 7386,36 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Heissner PVC fólie tavicí svařovací prostředek v plechovce
    Heissner
    Lepidlo na PVC fólie Heissner 600 g
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 959,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1598,33 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detail pumpičky na kolo s černou hlavou
    Pilecký
    Vzpěra IDEAL Zn + PVC 2000/38 RAL 7016
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Upevňovací objímka trubky s otvory pro šrouby
    Pilecký
    Objímka na sloupek Zn + PVC Ø 38 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 31,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obrus se vzorem listů
    Venilia
    PVC ubrus metráž Veniline List béžová šířka 1,4 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m
    Odpovídá 163,57 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Texturovaná plastová prostírka
    Prostírání PVC olivová/hnědá 30 x 45 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Při odběru 18 ks:
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čtvercová záslepka z plastu
    Pilecký
    Čepička PVC pro sloupek PILODEL 60 × 40 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 14,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová krytka sloupku plotu s okem
    Pilecký
    Koncovka na rozpěru Al + PVC Ø 38 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 60,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krytka sloupku s okem
    Pilecký
    Koncovka na rozpěru Al + PVC Ø 48 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru